Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Annemle Karşılaşıyorum

2 posters
YazarMesaj
Arthur Dragomir
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Arthur Dragomir

Annemle Karşılaşıyorum Empty
MesajKonu: Annemle Karşılaşıyorum   Annemle Karşılaşıyorum Icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 3:00 am

Océanın yelesini okşadım ve ineceğimizi söyledim. Empire State binasına giriş yaptıktan sonra aynı şekilde görevlinin yanına gittim. Aramızdaki konuşma burada öyle bir kat yok.. Bak buraya boşuna gelmedim.. Geçtikten sonra anahtarı aldım ve asansöre bindim. 600. kata çıkarken asansörde çalan müziği dinledim ve ne olduğunu anlamaya çalıştım sanırım seksenlerin disco müziklerindendi. Tanrıların inip çıkarken bu müziği dinlediğini düşündüm ve güldüm.

Taht odasına girdiğimde karşımdaki güzel Tanrıçaya baktım. Kelimeler onu anlatmaya yetmezdi sanki. Hayalinizde canlandırdığınız en güzel kız vardır ya öyle görünüyordu Afrodit de.. Onun Afrodit olduğunu anlamıştım tabi ki de. Hiçbir Tanrıça onun kadar güzel değil. Önünde eğildim ve gülümseyerek "Anne.." dedim.
Afrodit.

Afrodit.

MesajKonu: Geri: Annemle Karşılaşıyorum   Annemle Karşılaşıyorum Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 1:34 am

Ah yakışıklı bir genç bey...Kesinlikle benim oğlumdu tıpkı bendi konuşması bile "AŞK" diyordu.Gülümsyip yaklaştım ve tanrıça kibirini bir kenara attım.Ona sarıldım.Ona baktığıda onu gördüm.Babasını...Ne kadarda büyümüştü.Kızların ne durumda oldukları aklıma geldi.Ama yüzündeki hayranlık ifadesi çok komikti.Beni ilk kez gördüğünden emindim.Ama ben onu hep gördüm hep hep hep...Oturmak için odama götürdüm.Bu aralar yoğundum. Malum Ares...Ama onunla konuşmalıydım.
Arthur Dragomir
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Arthur Dragomir

MesajKonu: Geri: Annemle Karşılaşıyorum   Annemle Karşılaşıyorum Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 2:42 am

Anneme hayranlıkla bakmaya devam ediyordum. Hayatım boyunca onun kadar güzel birini görmemiştim. Kendime baktım. Biraz hayalkırıklığına uğradım. Ben böyleyken onun yanında çok soluk kalıyordum. Belki ondan birkaç tavsiye alırdım ama şimdi bunları konuşmak için gelmemiştim. Dört yaşımdan beri annemin neye benzediğini düşünerek büyümüştüm. Ve şimdi onu görüyordum! Hayallerimdekinden daha güzeldi. Konuşmam için beni beklediğini fark ettim. Bir an nefes alamadım. Ne diyeceğimi unutmuştum! Sırf konuşmuş olmak için "Hayallerimdekinden daha güzelmişsin" dedim. Sonra bir arkadaşımla konuşuyormuşum gibi konuştuğumu fark ettim ve "Anne" diye ekledim. Ona baktığımda bana gülümsediğini gördüm.
Afrodit.

Afrodit.

MesajKonu: Geri: Annemle Karşılaşıyorum   Annemle Karşılaşıyorum Icon_minitimePerş. Ekim 21, 2010 3:10 am

Oğlum...Bu benim oğlum.Bütün melezler annesine hayrandır.Am afrodit çocukları başkadır. Saf aşkın eseridir onlar.
"Benim çapkın oğlum neler yapıyor ve buraya niçin gelmiş?" diye sordum.Cevabı basitti ama onun ağzından duymak istedim.Oğlumun ağzından...
Arthur Dragomir
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Arthur Dragomir

MesajKonu: Geri: Annemle Karşılaşıyorum   Annemle Karşılaşıyorum Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 9:29 am

Anneme hayran bir şekilde bakmayı bırakmam en az beş dakikamı almıştı. Elimde değildi ki.. Aslında ilk başta amacım sadece annemi görmekti ama şimdi bazı konularda bilgi alabilirdim ondan. "Anne bana kızlar hakkında biraz bilgi verir misin? Beni çok uğraştırıyorlar" dedim ve güldüm. Aslında biraz kibirli bir gülüştü bu. Okula başladığım ilk günden beri çıkma tekliflerinden kurtulamamıştım. Tamam bu iyi hoştu da, şimdi işler farklıydı. Artık çapkındım ve birden fazla kızı idare etmenin yolunu bulmam gerekiyordu. Aslında çapkın olma işinden hoşlandığımı fark ettim. Keşke daha önce o kadar kibarlık yapacağıma çapkın olsaymışım! Bana cevap vermek üzere olan annemi dinlemek için bunları düşünmeyi bıraktım.
Afrodit.

Afrodit.

MesajKonu: Geri: Annemle Karşılaşıyorum   Annemle Karşılaşıyorum Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 2:26 am

İnanamıyorum.Bir çapkın Afrodit oğlu daha.Benden yardım istediği konuda hepsininki gibi kızlar.Zaten başka ne olabilirdi ki...
"Bak oğlum bu konu hakkında sana fazla bilgi veremem kendin keşfetmelisin.Tecrübe işine kendin yön vermelisin ama bence kızlar konusunda daha çok iltifat kullan yada hediyeler...Güzel sözler ve.."ayağı kalkıp elimi açtım elimde bir broş belirdi ve ona verdim.
"...bu broşu takmalısın.Bu broş senin daha cazip bir erkek olmanı sağlar.Yanlız sana gerçekten aşık olan bir kız bu broştan etkilenmez ki bu kızı bulmana yıllar var."dedim.Pür dikkat beni dinledi.Elimdeki broşu aldı.
"Bu Erosun göz yaşı oğlum buna iyi bak ve sakın kaybetme.Yoksa Erosun gazabı seninle olur sadece sende var bundan ona göre davran."dedim....
Arthur Dragomir
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Arthur Dragomir

MesajKonu: Geri: Annemle Karşılaşıyorum   Annemle Karşılaşıyorum Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 12:40 pm

Elimdeki broşa baktım. Eros demesi kampta Alex'in bana çakma eros deyişini hatırlatmıştı ama sonra bu düşünceyi sildim. Broşa bakmaya devam ettim. Annem bana sihirli eşya mı verdi şimdi birden bir şeyleri kavramışcasına gülümsedim ve anneme baktım. Onun bir Tanrıça olduğunu unutarak teşekkür edercesine sarıldım ve broşu taktım. Ardından anneme gitmem gerektiğini söyledim ve oradan koşarak ayrıldım.

Annemle Karşılaşıyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Annemle Karşılaşıyorum.
» Annemle Tanışıyorum ~
» Annemle İlk Karşılaşmam
» Annemle Tanışıyoruz
» Annemle(Amphitrite) ilk kez karşılaşıyorum