Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Küçük Bir Rekabet

2 posters
YazarMesaj
Maggie Gladhell
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Maggie Gladhell

Küçük Bir Rekabet Empty
MesajKonu: Küçük Bir Rekabet   Küçük Bir Rekabet Icon_minitimeCuma Tem. 08, 2011 6:47 am

Kampa son gelişinde yakaladığı yaratığı ölü olarak ele geçirdiği için tüccara satamamıştı. Bundan ötürü morali bozuktu Meg’in. Yeni yaratıklar yakalamak üzere uzun bir zaman sonra kampa dönüş yaptığında kendisi gibi yeninde kampta bulunan eski simalarla karşılaşmıştı. Onun için şaşırtıcı olmuştu aslında, kamptan eskileri görmek Meg için hoş bir anı olmuştu. Ama en çok David’i gördüğü için şaşırmıştı. Ne kadar olmuştu görüşmeyeli? Sekiz ay mı, yoksa bir yıla yakın mı? Belki de bir seneyi geçmişti bile kim bilir? Adımlarını hızlandırarak cirit sahasına doğru David’in yanına ilerlemeye başladı. “Selam Dav., seni göreceğimi tahmin etmiyordum açıkçası, pek kampa uğradığın söylenemez. Hey bir yarışa ne dersin?” David’in kabul etmesiyle eline aldığı ciriti tüm gücüyle fırlattı. Yaratıkları yakalamak için pek sık atış antrenman yaptığı söylene bilinirdi. Bundan ötürü atıştı oldukça iyiydi. Lakin daha David’in atışı vardı. Ondan erken sevinmeyecekti.
David Tyler
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
David Tyler

Küçük Bir Rekabet Empty
MesajKonu: Geri: Küçük Bir Rekabet   Küçük Bir Rekabet Icon_minitimeCuma Tem. 08, 2011 7:31 am

"Kampa döneli fazla olmamıştı. En son Kevin ile sirenlere gittiğimizde burayı fazlasıyla özlediğimi ve burada kalmak istediğime karar vermiştim. Biraz zorlanmıştım hatta orada. Yani bir süre kamptaydım. Kamptayken eğitime ihtiyacım olduğuna karar verip cirit sahasına gitmiştim. Ciritleri atıyordum biraz kötüydüm ama o kadar değil. İyi atışlar yapabiliyordum. Etrafıma baktığımda birini görmüştüm. Maggie çok eski arkadaşlarımdandı. Onu görmeyeli ne kadar olmuştu acaba. 1 yılı falan geçmiş olmalıydı. En son çalıştığım hastaneye gelmişti. Başka hatırlamıyorum çünkü kampa gelmemiştim o olaydan önce. Beni görünce cirit sahasına doğru gelmeye başlamıştı. Yanıma geldi ve “Selam Dav, seni göreceğimi tahmin etmiyordum açıkçası, pek kampa uğradığın söylenemez. Hey bir yarışa ne dersin?” dedi. Komikti gelir gelmez yarış yapmak istiyordu. Bu Hermes kızı çok hırslıydı. "Bir süreliğine geldim kampa. Tekrar geri döneceğim. Evet neden olmasın." dedim. O sırada Maggie eline bir cirit almıştı. Tüm gücüyle fırlatmıştı. Harika bir atıştı. Sanırım çoğu zamanını cirit atarak geçiriyordu. O sırada bende ciriti elime almıştım. Bende tüm gücümle fırlattım aslında bunu hafif bir şekilde bile atsam tam ortadan vurabilirdim. Ama gücüm son kullanacağım şeylerden biriydi. Benim attığım okta iyi bir atış olmuştu doğrusunu söylemek gerekirse.
Maggie Gladhell
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Maggie Gladhell

Küçük Bir Rekabet Empty
MesajKonu: Geri: Küçük Bir Rekabet   Küçük Bir Rekabet Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 8:35 am

David’in atışı gerçekten muhteşemdi. Pek çok kişinin işlerinden ötürü artık iyi düşünmemeye başlamıştı Meg. Lakin bu düşüncesinde yanıldığı büyük bir gerçekti. “Gerçekten iyi atıştı Dav. Pekala o zaman üçte iki yapan kazansın, ne dersin?” Geriye iki atış kalmıştı, David’in de ciritte iyi olduğunu bilmesi Meg üzerinde olumlu bir etki yapmıştı aslında. İyi bir rakiple yarışmayalı onun açısından uzun bir zaman olmuştu. Bundan ötürü rakibini asla küçümsemiyordu ve bulunduğu yarış iddialı olmaya başlamıştı. İlk turu David kazanmıştı lakin daha iki atışın olduğunu kendisine hatırlatıyordu Meg. Eline yeninde bir cirit almıştı, bu kez amacı diğer atışından daha iyi olmaktı. İyi bir atış yapmak için bileğine fazla yüklemişti bu kez, en son bileğine yüklediğinde burkulmasına sebebiyet vermişti. Bundan ötürü yaratık avına bir müddet ara vermek zorunda kalmıştı. Fakat aynı hatayı bir kez daha tekrarlamamak amacıyla tüm gücüyle hırlatmamıştı. Fakat bileğinden aldığı güçle ciriti attığından kendisinden emindi. Aldığı sonuç karşısında oldukça sevinmişti. Önceki atışından başarılı olmuştu, hedefi tam ortadan vurabilmişti. Heyhat oyunun sonucu daha tam netliğe kavuşmuş durumunda değildi.
David Tyler
David Tyler

Küçük Bir Rekabet Empty
MesajKonu: Geri: Küçük Bir Rekabet   Küçük Bir Rekabet Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 9:04 am

“Gerçekten iyi atıştı Dav. Pekala o zaman üçte iki yapan kazansın, ne dersin?” başımla onaylamıştım. Artık iki atış vardı bu iki atışı da deminkiler gibi atmalıydım. İlk turu ben kazanmıştım tamam ama daha 2 atış vardı. Bunlarda yenilirsem o kazanırdı. Kısacası daha iyi atmalıydım. Meg tekrar bir cirit aldı o sırada amacı çok iyi atmaktı belli. Hatta deminkinden daha iyi olmak istiyordu. Atışını yapmıştı. Harika bir atış olmuştu. Bunu geçebilirmiydim bilmiyordum. Bu iş hastanede yaptığım işler gibi değildi. Bunlar daha zorlayıcıydı. Şu anda bir ameliyata girmeyi yeğlerdim doğrusu. "Harika bir atıştı." dedim. Sonra ben bir cirit aldım ve onu atmak için elimi eğdim. Sonra ciriti fırlattım ama ciriti atarken yanlış bir şekilde atmıştım. Hem bileğim incinmişti biraz hemde cirit yanlış tarafa doğru gitmişti. Ciriti pek etkilediği söylenemezdi ama benim bileğimi etkilemişt içok ağrıyordu. Cirite bakınca hedefe ulaştığını görmüştüm. Ama Meg'in kinden daha kötü bir yere saplanmıştı. Ben de o sıra bileğimi tutuyordum. Bir yere oturmuştum. Meg yanıma yaklaştı ve"İyimisin" dedi. "Sanırım iyi 5 dakikaya geçer sanırım. Ve iyi yanından bak bu sefer kazanan sen oldun." gülümsemeyi denedim o sıra zorla.

En son David Tyler tarafından Çarş. Tem. 13, 2011 1:51 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Maggie Gladhell
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Maggie Gladhell

Küçük Bir Rekabet Empty
MesajKonu: Geri: Küçük Bir Rekabet   Küçük Bir Rekabet Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 10:08 am

Geçen sefer başıma gelen bu sefer David’in başına gelmişti. Bileğimin incildiği zaman sebebiyet veren acıyı çok iyi biliyordum, bundan ötürü kendimi kötü hissetmiştim. Neticede yarışmak benden çıkmıştı, sonucun bu şekilde olacağını tahmin etmiyordum. Üstelik ne düşünüyordum ki? Yarışma fikri olarak kesinlikle kampa yeni gelenlerden farkım olmadığı fikrine vardım, adeta on beş yaşında ki biri gibi davranmıştım. Şu an aklımın ciritte olduğu da söylenemezdi. Sonuçta yarışı başka bir zaman da yapabilirdik. Her ne kadar David beş dakikada geçeceğini söylese de söylediğinden pek tatmin olmamıştım. “Revire gidelim bence Dav, burkulmuşa benziyor. O ağrıyı iyi bilirim. Hem yarışı başka zaman da yapabiliriz.”
David Tyler
David Tyler

Küçük Bir Rekabet Empty
MesajKonu: Geri: Küçük Bir Rekabet   Küçük Bir Rekabet Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 10:15 am

“Revire gidelim bence Dav, burkulmuşa benziyor. O ağrıyı iyi bilirim. Hem yarışı başka zaman da yapabiliriz.” Ben doktordum bu durumu daha iyi bilirdim doğrusunu söylemek gerekirse. "Meg 5 dakika dedim. Ben doktorum elime ne oldu çok iyi biliyorum. Hemen geçecek." dedim. Pek inanmış gibi değildi ama inanmak zorundaydı genede. "Bu sırada sen atışını yapabilirsin. Bende gücüm ile bunu düzeltmeyi deneyeceğim." dedim. Başıyla beni onaylayıp ciritlerin olduğu yerden bir cirit aldı. Cidden acıyordu ama gücüm çalışmaya başlamıştı bile resimler zihnime gelmişti. Hemen onu kullanarak geçirmek için bazı hareketler yapmıştım. Gerisi sadece beklemekti.

En son David Tyler tarafından Çarş. Tem. 13, 2011 1:52 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Maggie Gladhell
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Maggie Gladhell

Küçük Bir Rekabet Empty
MesajKonu: Geri: Küçük Bir Rekabet   Küçük Bir Rekabet Icon_minitimeSalı Tem. 12, 2011 10:22 am

Dav ile görüşmeyerek onun doktor olduğunu unuttuğuma inanamıyordum. Söylediği sözle kesinlikle kamptan ve kamptakilerden çok uzak kaldığımı anlamıştım. Acaba unuttuğum başka ne vardı yada değişen? Fakat bunu sonradan öğrenebilirdim. Elime aldığım yeni bir ciriti sıkıca kavrayarak gözümü uzakta ki hedefe kilitledim. Kesinlikle iyi bir atış olmalıydı, yada en azından bir diğeri kadar iyi… Büyük bir merak ve heyecanla elimde ki ciriti hızla hedefte ki noktaya ulaşması için fırlattım. Heyhat aldığım sonuçtan ötürü lanet okumuştum bir an. Tanrılar biliyordu ki lanetlenmiştim adeta, ilkten yaratığı kaçırmam ardında da hedefi tam ortadan vuramam. Birbirini sürükleyen felaket zincirinin sonunu merak etmeye başladığım söylenemezdi aslında. Öfkemi belli etmeyerek geriye doğru çekildim ve Dave’in bir sonra ki atışını izlemeye koyuldum.
David Tyler
David Tyler

Küçük Bir Rekabet Empty
MesajKonu: Geri: Küçük Bir Rekabet   Küçük Bir Rekabet Icon_minitimeÇarş. Tem. 13, 2011 2:01 am

Meg eline bir cirit almış durumdaydı. Sıkıca kavradı ve ciriti hedefe fırlattı. Ama o kadar iyi bir atış olduğu söylenemezdi. Şu anki halimle o atıştan daha iyisini yapardım büyük ihtimalle. Yada daha kötüsünü de atabilirdim ama özel gücümü kullanarak daha iyisini atabilirdim ve ben bunu istiyordum. Gücüm direk çalışmaya başladı. Bir çok cirit atma taktiği olan resimler gelmeye başlamıştı zihnime. Resimler bitince ciriti elime aldım. Ama ağrıyan kolumdu. Bu atışla biraz zorlanacaktım bu durumda. Tam atışı yapacağım sırada aklıma bir şey geldi. Önemli olan kazanmak değildi ki. Bu küçük arkadaşça bir yarıştı. O yüzden ne yapacağımı biliyordum. Ciriti farklı bir şekilde attım ve tam onun ciritinin üzerine gelip ciriti ikiye böldü ve benimki de orada kaldı. Sonuç berabereydi. Meg şaşırmış durumdaydı. Ciritim nasıl onun ciritini ikiye bölmüştü anlamamıştı sanırım. "Bu durumda sonuç berabere ha!" dedim. "Evet öyle görünüyor." dedi. "Eee... Gidelimmi?" diye sordum. "Olur." dedi. Ve oradan konuşarak ayrıldık.

Küçük Bir Rekabet
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rekabet
» Rekabet
» Tatlı Rekabet.
» Tanışma ve Rekabet
» Tatlı Bir Rekabet