Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rekabet

2 posters
YazarMesaj
Mirabella LaPiere
Demeter'in Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Mirabella LaPiere

Rekabet Empty
MesajKonu: Rekabet   Rekabet Icon_minitimeÇarş. Mayıs 04, 2011 10:35 pm

Benim için bugünün büyük bir değişiklik olduğu bir gerçekti. Calvin ile kulübeden ayrılıp birlikte cirit sahasına gelmiştik. Bugün cirit sahası o kadar kalabalık değildi, sadece bizim gibi yarışan birkaç melez vardı. Aslında bu benim için daha iyiydi, çünkü sakinliği her zaman seven biriydim. “Üçte iki yapan kazanır.” Elime aldığım ciritti hafif yukarı eğim verip fırlattım. İlk başta harika gözüküyordu, belki de öyleydi.Her ne kadar bu işi daha önce sahada tek çalışsam da başkasıyla birlikte ilk defa yarış olarak yapıyordum. Nedensiz bir heyecan yaptığım söylene bilinirdi, resmi bir yarış değildi belki fakat yine de merak ediyordum. Cirittin vardığı noktaya baktığımızda yirmi dört metre olduğunu fark etmiştik. Tanrım kesinlikle berbatım diyerek içimden geçirmiştim. Calvin’in gülümsemesi bir olmuştu sonuçla birlikte. Ama sonuçta daha iki tur vardı.
Calvin Drake Westin
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Calvin Drake Westin

Rekabet Empty
MesajKonu: Geri: Rekabet   Rekabet Icon_minitimeÇarş. Mayıs 04, 2011 10:42 pm

Cirit sahasına yarışmak için gitmiştik. Anna'nın bu konuda ne kadar iyi olduğunu bilmiyordum ama ben kendime güveniyordum. Üç atış yapacaktık. İki atışı kazanan yarışıda kazanacaktı. İlk atışı Anna yaptı. Ciriti havada uçarken Anna da heyecandan ölecek gibiydi. Yere düştüğünde saplandığı yere baktık. Yirmi dört metreye denk gelmişti. Bu atışı geçmek benim için pek zor olmayacağa benziyordu ama bu işler hiç de belli olmazdı. Bir cirit aldım ve ciriti olabildiğince kuvvetle fırlattım.Cirit havada uçarken bizde düşeceği yere doğru yürümeye başladık. Ciritin saplandığı yere gittiğimizde yirmi beş buçuk metreye attığımı gördüm. Ben daha iyi bekliyordum ama sonuçta Anna'yı geçmiştim. İlk turun galibi bendim. Anna "Daha iki atış var." dedi ve ikinci atışını kullanmaya gitti.
Mirabella LaPiere
Mirabella LaPiere

Rekabet Empty
MesajKonu: Geri: Rekabet   Rekabet Icon_minitimePerş. Mayıs 05, 2011 10:37 pm

Calvin kesinlikle bu konuda da çok iyiydi, kulübede söylediği kadar atıcılıkta mükemmel denile bilenecekti. Kendimden emin bir şekilde“Pekala bu sefer başaracağım” diyerek içimden tekrar ediyordum. Elime aldığım ciritti bu sefer biraz daha geriden tutmuştum, mesafesini daha yukarıya doğru fırlatılması için hafif eğim vermiştim. Elimde tuttuğum ciritti kuvvetle fırlattığımda düşeceği noktaya doğru yeniden yürümeye başladık. Bu sefer ki sonuç yüzümü güldürmüştü, yirmi yedi metreydi. Belki çok iyi değildi ama ilk skorda yaptığım sayını üstündeydi. Fakat Calvin’in sırası devam ediyordu. Merakla onun atışını beklemeye başladım.

Rekabet
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rekabet
» Tatlı Rekabet.
» Küçük Bir Rekabet
» Tatlı Bir Rekabet
» Tatlı Bir Rekabet ~ 2