Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni bir arkadaş :D

2 posters
YazarMesaj
Miley Bieber
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Miley Bieber

Yeni bir arkadaş :D Empty
MesajKonu: Yeni bir arkadaş :D   Yeni bir arkadaş :D Icon_minitimeCuma Tem. 08, 2011 2:55 am

Akşama doğru saat henüz beş-altı gibiyken dışarı çıkmak istedim.Üzerim montumu aldım ve dışarı çıktım.Thali'nın ağacının oraya geldim.Ağaca yaslanıp ellerimi cebime koydum.New york'u,ailemi,buradaki haytımı ve arkadaşlarımı düşünmeye başladım.Tam derinlerdeyken birinin bana yaklaşıp
-``Merhaba ben Nyks çocuğu Leo von Dorff.von Dorff ailesinden´´dedi.Ben de ona ``Merhaba ben de Hephaişstos kızı Juliet Bieber.Bieber ailesindendedim ve güldüm.Sonra oturup konuşmaya başladık.Bana``ben çok çılgınımdır biliyor musun?´´ dedi.Ben de ona``Ah bende öyleydim.Hala da öyleyim.Örneğin New York'tayken Bungee jumping falan yapmıştım´´ dedim.Sonra bana garip garip bakmaya başladı.Sonra `NE VAR´´ anlamında bakmaya başladım o da bana ``Öyle bakmayı kes lütfen.İlk defa böyle şeyler yapan bir kız tanıyorum´´ dedi.ben de ``Anladım.Ee kendinden bahset.Sonuçta yanıma gelen sendin´´ dedim.böyle konuşmaya devam ettik.
[ Biz Leo ile çok çılgınız ve iyi anlaşırız Very Happy (bknz: http://www.popcrunch.com/wp-content/uploads/2008/09/nick_jonas_miley_cyrus.jpg ve bknz: http://3.bp.blogspot.com/_QZmxQv-7uH8/SjPXPwqWuwI/AAAAAAAAAgw/N3lgCRPgWF4/s400/miley_cyrus_nick_jonas.jpg ve son olarak bknz: https://2img.net/h/i193.photobucket.com/albums/z271/millyy291/Miley%20Cyrus/MileyCyrusNickJonas.jpg Very Happy]
Leo von Dorff
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Leo von Dorff

MesajKonu: Geri: Yeni bir arkadaş :D   Yeni bir arkadaş :D Icon_minitimeCuma Tem. 08, 2011 5:14 am

Bütün kampta başı boş dolaştıktan sonra bir kız gördüm.Yanına gittim ve tanıştık.Çok iyi anlaştık.Hava da çok sıcaktı.Ona kampı gezme teklifinde bulundum.Kabul etti ve kampın önemli yerlerini gezdik.Kampta geneleksel çok şey gördük.Çocukların basketbol sahasında hava atması ,bir kaç Ares çocuğu küçük bir çocuk almış tuvaletlere doğru götürürken gülüyorlardı.Kulübelerden bağırma sesleri geliyordu.Yani bunlar doğal şeylerdi.Sonra tekrar başladığımız yere Thaila'nın ağacına geldik.Çok yorulduğumuzdan ikimizde yere oturduk.Sonra sohbet ederken kılıcımın kırıldığı aklıma geldi.O bir Hephaistos kızıydı yerinde bir soru olmalıydı umarım." Hey Jul bana bir kılıç yaparmısın?" diye saçma bir soru sordum.Bana ciddimisin diye baktı.Evet biçiminde kafamı salladım ve ne diyceğini merak ede ede dinlemeye başladım
http://blgsyrs.sozlukspot.com/
Miley Bieber
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Miley Bieber

MesajKonu: Geri: Yeni bir arkadaş :D   Yeni bir arkadaş :D Icon_minitimeCuma Tem. 08, 2011 5:24 am

Bana yeni bir kılıç yapar mısın dediğinde çok şaşırmadım.oda biliyordu ki ben bir demirci kızıydım.Ben de ona ``Tabii ki de yaparım.Bu benim için sorun değil.O zaman hadi kalk beraber demir ocağına giderim.çok çabukça yaparım ben senin kılıcını´´ dedim.Sonra ayağa kalktım.O da kalktı ve hemen demir ocağına gittik.Ben hemen bir şeyi bileylemeye (Sanırım böyle deniyordu) başladım.Sonra bir kaç saate bitirdim.İnce işlemelere geçtim.Üstüne LEO yazdım büyük harfler ile.Sonunda ona verdim.Leo ağzı bir karış açık ``Teşekkürler Jul.Gerçekten mükemmel. dedi.Ben de ona olabildiğince soğukkanlılıkla ``Abartmayalım canım.Her gün buradayım ben.´´ dedim.O da bana minnettar minnettar bakıyordu.Sonra demir ocağından çıktık öyle aylak aylak gezmeye başladık...

Yeni bir arkadaş :D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Arkadaş. (2)
» Yeni bir arkadaş...
» Yeni Bir Arkadaş
» Yeni Bir Arkadaş
» Yeni bir arkadaş