Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni bir arkadaş

2 posters
YazarMesaj
Anita S. de Luca
Nemesis'in Çocuğu
Nemesis'in Çocuğu
Anita S. de Luca

Yeni bir arkadaş Empty
MesajKonu: Yeni bir arkadaş   Yeni bir arkadaş Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 6:28 am

Uzun süren bir tatilin ardından yine Melez Kampı'na dönmüştüm.Eşyalarımı Hades kulübesine yerleştirdikten sonra kampta bir kaç tur atma kararı almıştım.Özlem gidermek için elbet.Ben küçük tanrıça olup ayrıldığımdan beri o kadar çok şey değişmişti ki kampta.Açıkçası iki yüz otuz altı yaşındaydım,kampa geldiğimde ise on altı,on yedi yaşlarındaydım.Teknoloji o kadar çok ilerlemişti ki aynı kalsaydı,işte o zaman çok şaşırırdım.Parka vardığım zaman bir çok melezin artık olması gereken yerde yani Melez Kampı'nda olduğunu fark ettim.Bu gerçekten iyi bir şeydi.Daha çok melez,daha çok güç,daha çok birlik eşittir daha az ölüm ve benim için daha az iş.Neden mi?Çünkü ben ölümlerden ve ölümde adaletten sorumluydum.Açıkçası görevin adı bile uzun.O sırada yere çarpma sesi duydum.Sesin geldiği yere bakınca düşenin bir kız olduğunu gördüm.Kız zayıftı ve güzeldi.Kesin Afrodit kızıydı iyi düşündüm.Sonra da kızın yanına gittim ve kalkmasına yardım ettim.Bana bakıp gülümsedi "Teşekkürler." dedi."Önemli değil." dedim gülmesine karşılık vererek."Sen yeni olmalısın,ben Lily." dedi."Şey pek yeni sayılmam yani...." dedim ve o sırada burnuma kan kokusu geldi.Ölümle içli dışlı olunca insanın burnuna böyle kokular daha net geliyor ne de olsa.Lily'i süzdüm ve o sırada bacağından akmakta olan kanı gördüm.Lily nereye baktığımı görünce "Ahh..olamaz." dedi ve yeşil renkli kaprisini kıvırdı."Hadi kulübene gidelim" dedim."Oksijenli su iyi gelir." diye devam ettim...

Spoiler:
Lily Evelyn von Dorff
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Lily Evelyn von Dorff

Yeni bir arkadaş Empty
MesajKonu: Geri: Yeni bir arkadaş   Yeni bir arkadaş Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 8:27 am

Farkına bile varamadan yere düşmüştüm. Ne kadar da dikkatsizdim! Gerçekten canım yanıyordu. Bu şekilde kulübeme bile gidip gidemeyeceğim konusunda şüpheliydim. Ama tam o sıra da hiç tanımadığım, yani kampta hiç karşılaşmamış olduğum bir kız imdadıma yetişmişti. Eskiden burada olsa kesin görürdüm. Hiç görmemiştim. Herhalde yeni olmalıydı. Kız bana doğru geldi ve yerden kalkmama yardım etti. Daha şimdiden kıza kanım ısınmıştı. En yumuşak ses tonumla bu adını bile bilmediğim kıza laf attım. ''Teşekkürler.'' Tüm acıyı unutmuş, yüzümde bir tebessüm vardı. Kız da hemen karşılık verdi. ''Önemli değil.'' Az önceki düşüncemi dile getirmek istiyordum ve hemen konuştum. ''Sen yeni olmalısın, ben Lily.'' Kız sözlerine başladı. ''Şey pek yeni sayılmam yani...'' Sözlerinin devamı gelmeden bakışlarını bir yere dikmişti. Kızın nereye baktığına bende baktım. Tam da o anda bacağımdan akmakta olan kanı gördüm. Lanet olsun! Bir bu eksikti. ''Ahh.. Olamaz!'' Hemen kaprimi kıvırdım. Kız halimi daha iyi anlamıştı. ''Hadi kulübene gidelim.'' Ardından koluma girdi ve sözlerine devam etti. ''Oksijenli su iyi gelir.''

Bu yardımsever kızı daha yakından tanımak istiyordum. Düşüncelerimin doğruluğundan emin değildim. Ama bu kızın kampa yeni geldiği fikri çok ağır basıyordu. Hemen onu tanımak ebeveynini öğrenmek için can atıyordum. Kızın kolunda, sendeleyerek yürüyordum. Kısa bir yürüyüşün ardından kulübem olan Afrodit Kulübesi'nin önüne gelmiştik. Hemen içeri girdik. Bacağım hala kanıyor ve hala acıyordu. İçeri girer girmez bir koltuğa oturdum. Daha tanışmaya fırsat bulamadığım bu kız bacağımın haline bakıyordu. Kızı biraz olsun tanımak, en azından adını öğrenmek istiyordum.
Anita S. de Luca
Nemesis'in Çocuğu
Nemesis'in Çocuğu
Anita S. de Luca

Yeni bir arkadaş Empty
MesajKonu: Geri: Yeni bir arkadaş   Yeni bir arkadaş Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 8:54 am

Lily'nin kulübesine vardığımda onu koltuğa oturttum,hayır beyaz olana değil çünkü Afrodit kızları deliye dönebilirdi, sonra da lavaboya gittim.İlk yardım çantası banyonun yanındaki dolabın ilk çekmecesindeydi.Çantayı çıkardım ve içini açıp biraz pamukla oksijenli su aldım.Sonra kapağını kapatıp ilk yardım çantasını ait olduğu yere koydum.Ardından da Lily'nin yanına gittim.Lily bacağına bakıyordu hala.Açıkçası çok kötü düşmüştü.Biraz sakardı anlaşılan.Belki de değildi.Kim bilir yani bu kader bile olabilir ki ben pek kadere inanmak.Neyse oksijenli suyun kapağını açtım ve pamuğa biraz sıktım.Sonra Lily'nin bacağına sürmeden önce "Biraz acıtabilir." dedim ve sürmeye başladım.Lily hafif bir inilti çıkardı.Ama o iniltiyle kaldı.İyice sürdükten sonra "Tamamdıır." dedim gülümseyerek."Tekrardan yardımın için teşekkür ederim" dedi."Bu arada lafın yarım kalmıştı." Gülümsemeye devam ederken "Şey...Ben bir küçük tanrıçayım.İki yüz otuz altı yaşımdayım." dedim ve derin bir iç çektikten sonra onun suratının haline baktım.Şaşırmıştı.Ama o kadar değil sonuçta burası Melez Kampı değil mi? "Ben Jane." dedim."Evet Jane,biraz konuşalım istersen?Nasılsın ne yaparsın falan." dedi ve kıkırdadı.
Lily Evelyn von Dorff
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Lily Evelyn von Dorff

Yeni bir arkadaş Empty
MesajKonu: Geri: Yeni bir arkadaş   Yeni bir arkadaş Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 5:14 am

Koltukla oturuyordum. Kızın oksijenli su getirmesini büyük bir acıyla bekliyordum. Aradan birkaç dakika geçmesinin ardından kız elinde pamuk ve oksijenli su ile geri döndü. Oksijenli suyun kapağını açarak pamuğa sıktı, ardından bacağıma doğru eğildi. Henüz daha bacağıma sürmemişti. ''Biraz acıtabilir.'' Zaten fazlasıyla acıyordu. Yeni bir acıya katlanamazdım. Yavaş yavaş bacağıma oksijenli suyu sürerken hafifçe bağırdım. Çok fazla da ses çıkarmamaya çalışıyordum. Bir Afrodit kızı olmama rağmen fazla narin biri değildim. Bugüne kadar kamp hayatında nelerle mücadele etmiştim. Bir buna mı dayanamayacaktım? Sonunda bitmişti. ''Tamamdıır.'' diyerek gülümsedi kız. ''Tekrardan yardımın için teşekkür ederim.'' dedim en içten halimle. Ardından bunları da ekledim. ''Bu arada lafın yarım kalmıştı.'' Kız yüzüme dönerek o gülümsemesine devam etti ve ardından o yarım kalan sözlerini söyledi. ''Şey...Ben bir küçük tanrıçayım. İki yüz otuz altı yaşımdayım.'' Şaşırmış olabilirdim. Ama yıllardır tanık olduğum şaşkınlıkların yanında bu bir hiç kalıyordu. ''Ben Jane.'' diyerek kız kendini de tanıttı. ''Evet Jane, biraz konuşalım istersen? Nasılsın ne yaparsın falan.'' derken bir yandan da kıkırdıyordum. Çok uzun sürmeden Jane cevap verdi. ''Her küçük tanrının yaptığı şeyler işte. Neler olduğunu tahmin ediyorsundur.'' derken kıkırdadı. ''Arada böyle kampa da uğruyorum işte.'' Jane ile tanıştığıma gerçekten memnundum. Küçük tanrıça bir arkadaş edinmiştim. Hem de oldukça içten bir arkadaş... Jane sanırım kalkacaktı. Yavaştan hazırlanıyordu. ''Kampa uğradıkça beni de ziyaret edersin artık.'' dedim gülümsemeli bir ifadeyle. ''Ah, tabii ziyaret ederim.'' Sözlerinin sonunda Jane yerinden kalktı ve kapıya doğru yöneldi. Ayağım hala acıdığı için yerimden kalkamamıştım. Arkasından Jane'e el salladım ve dinlenmek üzere koltuğa uzandım.
- Rp Bitmiştir -

Yeni bir arkadaş
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni bir arkadaş...
» Yeni Bir Arkadaş
» Yeni Bir Arkadaş
» Yeni Arkadaş. (3)
» Yeni bir arkadaş!