Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni Arkadaş. (3)

2 posters
YazarMesaj
Emma Cocteau
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Emma Cocteau

Yeni Arkadaş. (3)   Empty
MesajKonu: Yeni Arkadaş. (3)    Yeni Arkadaş. (3)   Icon_minitimeC.tesi Nis. 09, 2011 6:08 am

Tarlalardan çıkıp tabanları yağlamıştık ama elimlen üzüm sepetini bırakmak hiçç gelmemişti. Nefes nefese kendimi gölün yanna bıraktım. Ash'te yanıma gelmişti. Birbirimize bakıp bakıp gülüyorduk. Ağazımıza üzüm falan tıkıştırıyor. Batmakta olan güneşe bakıyorduk.

Sonunda nefesim düzene girmişti. Ciğerlerimdeki yanma son bulmuştu ve artık vücudumun yandığını hissetmiyordum. Bir Ash'e bakıyor birde suya bakıyordum. Üzümler bitmek üzereydi ve biraz ıslanmaktan zarar gelmiyeceğini düşünüyordum.
Kathie Mitchiel Davies
Artemis Avcısı/Parti Organizatörü
Kathie Mitchiel Davies

MesajKonu: Geri: Yeni Arkadaş. (3)    Yeni Arkadaş. (3)   Icon_minitimePaz Nis. 10, 2011 6:46 am

Tarlalardan sonra Candy ile birlikte Kano Gölü'ne geldik.Çaldığımız üzümleri yanımızda getirmeyi unutmamıştık.Gölün kenarına oturduk ve dinlenmeye başladık.Bir yandan da üzümlerimizi yedik.İkimizde bugün çok yorulmuştuk.Son olayın da ardından biraz rahatlamamız gerekiyordu.Üzümleri yedikten sonra Candy ''Biraz ıslanmaya ne dersin?'' dedi ve güldü.Düşünür gibi yaptım ve ''Hmm...Süper olur.'' dedim..İkimizde kıkırdamaya başladık.
Emma Cocteau
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Emma Cocteau

MesajKonu: Geri: Yeni Arkadaş. (3)    Yeni Arkadaş. (3)   Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 6:34 am

Sorumun cevabını almıştım amacım Ash'i olabildiğince çok ıslatmaktı. Belime kadar suya girip ellerimi arkaya götürdüm. Ash yeni suya yavaş yavaş giriyordu. Suyun elime değdiğini hissedince yüzüne doğru suyu attım. Elleri ile korumak istedi ama pek sonuç vermedi.

Sıra bende der gibi bir bakış attı. Sonrası..
Kathie Mitchiel Davies
Kathie Mitchiel Davies

MesajKonu: Geri: Yeni Arkadaş. (3)    Yeni Arkadaş. (3)   Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 6:56 am

Birlikte göle girdik.Candy benden önce davrandı.Ben daha giremeden elleriyle bana su fırlatmaya başladı.Kendimi korumaya çalışsam da hiçbir işe yaramadı.Bunun altında kalmadım ve bende onu ıslatmaya başladım.Göle iyice girdikten sonra Candy'i suya batırmaya çalıştım.Ben onu kovalarken o kaçmaya çalışıyordu.Sonunda daha fazla kaçamadı ve yorulup gölden çıktı.Ben de peşinden gittim ve gölün kenarına gitim.Her yerimiz ıslak olduğu için üşümeye başladık.''Bence bir an önce gidelim.'' dedim ve eşyalarımı toplamaya başladım.Candy de eşyalarını çantasına koyup hazırlandı.hazırlandıktan sonra daha fazla üşümemek için kulübelere kadar koştuk.Ayrılacağımız yere geldiğimizde Candy ''Teşekkür ederim.Bugün çok eğlendim.'' dedi.Ben de gülümsedim ve ''Önemli değil.Sonra görüşürüz.'' dedim ve kulübeme koştum.Gerçekten de çok eğlenceli bir gün geçirmiştim.

Rp bitmiştir.

Yeni Arkadaş. (3)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Bir Arkadaş :)
» Yeni Bir Arkadaş
» Yeni Bir Arkadaş
» Yeni bir arkadaş.
» Yeni Arkadaş.