Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni bir arkadaş.

2 posters
YazarMesaj
Verfilius Heres Subduce
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Verfilius Heres Subduce

Yeni bir arkadaş. Empty
MesajKonu: Yeni bir arkadaş.   Yeni bir arkadaş. Icon_minitimePerş. Mayıs 12, 2011 3:16 am

Bahçede yarı bükülmüş şekilde oturmuş bitkilerle oynuyordu.Pekte heyecan verici bir şey değildi bu altı üstü bitkileri büyütüp baktıkları yönü değiştiriyordu.Sonunda yavaşça doğruldu ve refleks ile dizlerini silkeledi.Sonra güneşin altında hareket eden bir çok turuncu tomurcuğa ve beyaz parıltılı ince mavi yorgana baktı.Kendi kendine "Biraz güneşlenmek fena gelemez, hem bu kadarda asosyal olunmaz ki." dedikten şirin kulübelerinden çıktı.O güneşin kapatmaya zorladığı güneşin altında parlak ufuğa bakarak ilerliyordu.Ta ki ayakları yavaşlayıp minik tepeleri uçurmaya başladığında sahile vardığını hissetti.Altında uzanan altına çalmış renkte olan parıldayan büyüleyici sahile baktı.ileride bembeyaz sıradan şezlonglar ve üstünde hiç bir markanın reklamı olmayan beyaz şemsiyeler vardı.Çoğu melez gülüp oynaşıyorlardı.Bazıları kahverengi abanoz banklarda oturup sevgilileriyle gülüşüyor, kimileri denizin önünde frizbi ya da top oynuyor, bazıları yüzüyor, çoğunluğunu Afrodit kızlarının oluşturduğu kızlar dedikodu yaparken güneşleniyorlardı.Kollarını havada iyice gerip büyüleyici Apollon'un arabasının oluşturduğu güneşe baktı.uzunca bir etrafını gözetledikten sonra bir banka oturmanın kimseye zararı dokunmayacağını düşündü ve üç metre uzağında ki boş banka düzgünce oturdu.Her zaman yaptığı gibi çiçeklerle oynayacaktı, hemen belini büküp gözlerini kuma dikti ve elini titreterek bir kardelen oluşturdu.Yaz mevsiminde plajda kardelen bu olamaz gibiydi, olmadı çiçek on beş saniye dayanmadan soldu ve öldü.Heres her ölen çiçeğe yaptığı gibi yapraklarını yeşertip dört bir yana saçtı.Bankta oturmanın sıkıcı gelmesi ise otuz saniyesini almıştı hızla önüne bakmadan ilerliyordu.Gözü hep etraftaydı ama bu fazla sürmedi çünkü yürümeye başlayalı yirmi saniye olmuştu ki bir kızla çarpışmıştı.Heres yavaşça kafasını kaldırıp çarpmanın etkisiyle gerilemiş kızı süzdü. boynunun yanından dökülen sarı saçlar, pudra pembesi t-shirt ile aynı renkte pantolonu vardı.Heres'in üzerinde ise gri bir t-shirt ise aynı renkte pantolonu vardı.Başını iyice dikleştirip kıza baktı ve konuşmasını bekledi.
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

Yeni bir arkadaş. Empty
MesajKonu: Geri: Yeni bir arkadaş.   Yeni bir arkadaş. Icon_minitimePerş. Mayıs 12, 2011 3:30 am

Ahırlarda Spencer'ı ziyaret ettikten sonra yolu uzatıp,plaja doğru yürümeye başladım.Keşke Emily olsaydı,diye düşündüm.Ama yine görevdeydi ve beni yine yalnız bırakmıştı.Boş boş etrafıma bakınıyordum.Önüme çıkan ve benim gibi etrafa boş boş bakan çocuğu farketmemiştim bile.Spencer için götürdüğüm havuç poşetini yere düşürdüm.Karşımda ki çocuk şaşırmış gibiydi.Uzun uzun beni süzdükten sonra gözlerimin içine bakmaya başladı.Konuşmamı bekliyor gibiydi. "Kusura bakma." dedim çekinerek.Sonra yaptığımın ne kadar saçma olduğunu düşünsem de elimi uzattım. "Ben Hanna,ya sen?"dedim.Gülümseyerek elini uzattı. "Heres.Memnun oldum Hanna."dedi.Hemen eğilip yere düşen havuç poşetimi kaptım.Heres iyi bir çocuğa benziyordu.En azından kaba değildi.Dost olabilirdik,belki de düşman. "Seni hiç görmemiştim,ne zamandan beri buradasın? "dedi Heres. "4 aydır."dedim gülümseyerek.Boş boş etrafımıza bakınmaya devam ettik.
Verfilius Heres Subduce
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Verfilius Heres Subduce

Yeni bir arkadaş. Empty
MesajKonu: Geri: Yeni bir arkadaş.   Yeni bir arkadaş. Icon_minitimePerş. Mayıs 12, 2011 3:55 am

Kızın gerçekten tatlı bir dili vardı.Heres konuşmayı devam ettirmek için diğer sorusunu sordu "Ebeveynin kim?" Hanna biraz nefes aldıktan sonra cevap verdi "Hera.Ya sen?" Heres içten bir gülücükle cevap verdi "Persephone." Ardından Hanna'nın bir şey demesine izin vermeden hızla söze atıldı "Peki gerçek ebeveynin kim? Hera senin gerçek annen olmadığına göre gerçek bir ölümsüz ebeveynin var." Hanna yutkundu ve boğuk çıkan bir sesle ellerini avucu yukarı bakacak şekilde iki yana dirseklerini bükecek şekilde açarak cevap verdi "Bilmiyorum." Bu cevabın ardından Heres yanlış ve zedeleyici bir soru sorduğunun farkına varıp sevecen olmaya çalışarak konuştu "Ayakta duracak mıyız yoksa şurada ki banka mı geçelim?" Hanna geniş bir gülümsemeyle "Olur."dedi.Ardından ikisi de geniş bir gülümseme abanoz banka oturdular.

-RP BİTMİŞTİR-

Yeni bir arkadaş.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Arkadaş. (2)
» Yeni bir arkadaş...
» Yeni Bir Arkadaş
» Yeni Bir Arkadaş
» Yeni bir arkadaş