Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni Bir Arkadaş

2 posters
YazarMesaj
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

Yeni Bir Arkadaş Empty
MesajKonu: Yeni Bir Arkadaş   Yeni Bir Arkadaş Icon_minitimeC.tesi Ara. 18, 2010 12:12 pm

Bu sabah erken kalkmıştım, odadaki herkes uyuyordu. Beni ise pek uyku tutmamıştı. Sıkıldığımı hissediyordum. Yatağımdan kalkıp bir kitap okumaya başladım ama bu da keyfimi yerine getirememişti. Bu yüzden üstümü değiştirdim ve çıkıp biraz dolaşmaya karar verdim.
Kampta neyin nerede olduğunu hala tam olarak öğrenememiştim ama Helen bir kere beni Kano Gölü'ne götürmüştü, oranın nerede olduğunu hatırlıyordum. Göl havasının iyi geleceğini düşündüğümden oraya doğru yürümeye başladım.
Sabahın erken bir saati olduğu için orada kimsenin olmayacağını düşünmüştüm ama yanılmışım. Arkası dönük, kahverengi saçlı bir kız oturmuş, gölü seyrediyordu.
Onu rahatsız etmemek için yavaş adımlarla ilerledim ve yanına oturdum. "Güzel manzara, değil mi ?" diye sordum. Bana döndü ve "Evet, gerçekten çok güzel. Bu arada ben Bells. Coco da diyebilirsin." dedi gülümseyerek.
"Memnun oldum Bells, ben de Summer ya da Kate. Hangisini tercih edersen." dedim ve ben de ona gülümsedim. Bu arada sen hangi Tanrı ya da Tanrıça'nın çocuğusun ?" diye sordu. "Athena'nın." diye yanıtladım onu. Ve ardından "Ya sen ?" diye sordum. "Hermes'in." Hermes... Bildiğim kadarıyla Tanrılar'ın habercisiydi. Bir ara onun hakkında daha fazla şey öğrenmeliydim.
Manzarayı izlerken gözüm gölün kenarındaki sandallara takıldı ve aklıma bir fikir geldi. Daha önce babamla birkaç kez sandalla gezinti yapmıştık ve çok eğlenmiştik. Kabul edeceğinden emin değildim ama yine de sordum:
"Sandalla bir gezintiye ne dersin ?"
http://supernaturalrpg.yetkin-forum.com/
Isabelle Coco Franke
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Isabelle Coco Franke

Yeni Bir Arkadaş Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bir Arkadaş   Yeni Bir Arkadaş Icon_minitimeÇarş. Ara. 29, 2010 2:00 am

Hava almak için dışarıya çıkmıştım.Kulübemizin yakınıdaki kano gölüne gitmeye karar vermiştim.Sessice suyun şıkırtısını dinliyordum ki sevimli bir kız yanıma oturdu. ''Güzel manzara , değil mi?'' Beni korkutmuştu ama belli etmedim.''Evet gerçekten çok güzel.Bu arada ben Bells ama bana Coco'da diyebilirsin. '' gülümseyerek "Memnun oldum Bells, ben de Summer ya da Kate. Hangisini tercih edersen." Tamam ben Summer adına bayılırım sana Summer demek istiyorum.''. ''Bu arada sen hangi Tanrı ya da Tanrıça'nın çocuğusun ?" diye sordum.Hemen sorumu yanıtladı.''Athena'nın'' ardından. ''Ya sen?'' Bende ''Hermes'in''gülümsedim.Çok tatlı ve canayakın bir kızdı.Ona ısınmıştım.Biraz sessiz kaldıktan sonra : "Sandalla bir gezintiye ne dersin ?" diye sordu bunu hiç aklımdan geçirmemiştim bu yüzden hemen kabul ettim.''Tabi ki!''Hava çok güneşliydi böyle havalara bayılıyodum.Sandala bindik ve kürekleri avuçladık çok zevkliydi ilk defa binmiştim sandala.''Heey! Bu çok zevkli Summer!'' gerçekten çok eğlenmiştim.Kampta çok canım sıkılıyordu ve bu bana iyi gelmişti. ''Ee Melez Kamp'ı nasıl?''
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

Yeni Bir Arkadaş Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bir Arkadaş   Yeni Bir Arkadaş Icon_minitimeÇarş. Ara. 29, 2010 2:59 am

Teklifimi kabul etmişti. Gülümsedim ve hemen sandala doğru koştuk. Küreklerimizi çekmeye başladık. "Heey ! Bu çok zevkli Summer !" dedi. Sanırım ilk kez bir sandala biniyordu ve gerçekten eğleniyor gibi görünüyordu. Biraz sonra "Ee Melez Kampı nasıl ?" diye sordu. Biraz düşündükten sonra cevapladım. "Aslında burası tahmin ettiğimden de müthiş bir yermiş. Ayrıca melezler de en az Melez Kampı kadar müthişler." diye yanıt verdim. Bu yanıt onu sevindirmişe benziyordu. Bakışlarında onun da bu konuda bana katıldığını anladım.
Kıyıdan yaklaşık 30-40 metre uzaklaşmıştık ki birden rüzgar çıktı. Şansa bakın ki ben de tam o sırada küreğimin birini elimden düşürmüştüm. Bells ile aynı anda küreğe uzanmak için sandalın kenarına gelince sandalın dengesi birden bozuldu ve birkaç yalpalamadan sonra gölü boyladık ! Aslında şu anda elbiselerimiz ıslandığı için sinirli olmamız gerekiyordu ama ikimiz de kahkahalarla gülüyorduk. Çünkü halimiz gerçekten çok komikti. "Daha yeni banyo yapmıştım !" dedi Bells kürekleri alıp tekrar sandala çıkmayı başarabildiğimizde. Bunu söylerken gülmekten kendini alamıyordu. Sonunda toparlanıp küreklerimize asıldık ve kıyıya doğru gitmeye başladık. -Tabii artık düşmemek için daha dikkatliydik.- Kıyıya vardığımızda "Güzel bir geziydi." dedim imalı bir edayla. O da bu imama güldü ve "Gerçekten öyleydi, birgün bunu mutlaka tekrarlamalıyız." dedi.
Oradan gülüşerek ayrılırken elbiselerim ıslaktı belki ama içimde yeni bir arkadaşa sahip olmanın sıcaklığı vardı.

Bells'in de ekleyeceği bir şey yoksa Rp bitmiştir.
http://supernaturalrpg.yetkin-forum.com/

Yeni Bir Arkadaş
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Bir Arkadaş
» Yeni Arkadaş. (3)
» Yeni bir arkadaş...
» Yeni Bir Arkadaş
» Yeni Bir Arkadaş