Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni Bir Arkadaş

2 posters
YazarMesaj
Daisy Ivana
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Daisy Ivana

Yeni Bir Arkadaş Empty
MesajKonu: Yeni Bir Arkadaş   Yeni Bir Arkadaş Icon_minitimeC.tesi Ara. 18, 2010 8:07 pm

Kano gölüne doğru yürüyordum. Buraya neden geldiğimi bile bilmiyordum. Klübede sonunda sıkılmış ve kendimi dışarıya atmıştım. Kardeşlerimin işleri olmasa onlarla takılırdım ama hepsi meşguldu.Bu yüzden sadece yürüdüm yürüdüm ve kendimi kano gölünde buldum. Bazı melezler kanolarla göldeydiler. Gülüşmeleri buraya kadar geliyordu. Taşın üstüne oturmuş göle bakan kızı gördüğümde adımları oraya yönelttim. Kızın yanında ki taşa oturdum. Kız yavaşça bana döndü.
''Meraba.'' Kıza küçük bir gülümseme eşliğinde meraba demiştim.
''Meraba. Ben Maya.''
''Bende Opélia.'' dedim ve kızın uzattığı eli zarifçe kavradım.
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

Yeni Bir Arkadaş Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bir Arkadaş   Yeni Bir Arkadaş Icon_minitimePaz Ara. 19, 2010 2:00 am

Sabah aniden uyanmıştım. Her zamanki kabuslarım beni uyutmamıştı. Zorla kalkıp üstümü değiştirdim ve kafamı dinleyebileceğim bir yer aradım. Sonunda her yerde birilerini görünce Kano Gölü'ne gittim ve bir yere oturdum. İlk başlarda tektim ama gün ilerledikçe bir sürü melez gelmişti. Başım ağrımaya başlamıştı ve her an patlayabilirdim. Bu gün öfkem yerindeydi. Bir süre sonra biri yanımdaki taşa oturdu. İlk başta ters ters bakacaktım ama insanların duygularını inciltmeyi hiç sevmem. O yüzden sakinleşmeye çalıştım.
''Merhaba.'' dedi yanımda oturan kız.
Ben de ona selam vermeliydim. İyi insanlar böyle yapar değil mi?
''Merhaba.'' dedim. Sonra yeterli bulmayıp ekledim. ''Ben Maya.''
''Ben de Ophélia.'' Bu ismi daha önce bir yerde duymuştum. Emindim.
''Sen şu yeni gelen Afrodit kızı değil miydin?'' dedim ama bu olayı ne zaman duyduğumu hatırladım. ''Yani, eskiden yeni gelen.'' Bir an nasıl saçmaladığımı fark ettiğimde güldüm.
Daisy Ivana
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Daisy Ivana

Yeni Bir Arkadaş Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bir Arkadaş   Yeni Bir Arkadaş Icon_minitimePaz Ara. 19, 2010 3:27 am

''Evet. Öyle denebilir. Fazla uzun zaman olmadı aslında geldiğim.'' Maya anlamış gibi kafasını salladı. Birkaç dakika boyunca gölü izlemeye devam ettik.
''Kanoya binmeye ne dersin?'' dedim. Maya bir an düşündü. Yüzünde anlayamadığım bir ifade vardı. Soununda bana döndü ve kafasını sallamakla yetindi. Birlikte kanolara doğru yöneldik. Aralarından birini şeçtik ve göle doğru açıldık. Kanoya ilk binişim değildi. Birkaç yıl önce Dorota ile birlikte çıktığım bir gezide onu zorlayarak binmiştik. Güzel bir anı. Klübeye döndğüm zaman onu arayacağıma dair kafamda bir yere not ettim. Konayla beraber gölde gezinirken sessizliğimizi koruyorduk. Aslında sessizlik iyi gelmişti. Düşüncelerimi daha rahat topluyordum. Kampta yapacaklarım hakkında bir yığın düşünce vardı kafamda.

Yeni Bir Arkadaş
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni bir arkadaş...
» Yeni Bir Arkadaş
» Yeni Bir Arkadaş
» Yeni bir arkadaş
» Yeni Arkadaş. (3)