Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni Arkadaş.

2 posters
YazarMesaj
Kathie Mitchiel Davies
Artemis Avcısı/Parti Organizatörü
Kathie Mitchiel Davies

Yeni Arkadaş. Empty
MesajKonu: Yeni Arkadaş.   Yeni Arkadaş. Icon_minitimeC.tesi Nis. 02, 2011 5:15 am

Hava çok sıcaktı.Ben ise güneşin ortasında dikilmiş ok çalışması yapıyordum.Canım çok sıkıldığı için buraya gelmiştim.Ama canımın sıkıntısı gitmemişti.Hem sıkıntıdan patlıyordum hem de terden ölmek üzereydim.Daha fazla çalışamadım ve ok takımımı bir kenara bıraktım.Alanın kenarındaki çimlere uzandım.Diğer melezleri izlemeye başladım.Hepsinin benim gibi olduğu belliydi.Hepsi bayılacak gibi duruyordu.Aralarından biri çok dikkatimi çekmişti.Bu sıcağa rağmen hevesle çalışıyordu.Bu kızı daha önce burda hiç görmemiştim.Gözümü ondan ayırmadan onu izlemeye başladım.Yaklaşık bir saat kadar orada çalıştı.Ama sonunda yoruldu ve elindeki takımı bıraktı.Çevresine bakınırken onu izlediğimi gördü.Yavaş yavaş yanıma geldi.''Selam.'' dedi.Ardından ''Bir şey mi oldu?''diye sordu.''Hayır,sadece hiç yorulmayacak gibiydin.'' dedim ve güldüm.''Ben Ashley.'' dedim ve ona elimi uzattım.''Ben de Candice.'' dedi.Bu kızı sevmiştim.O an onunla çok iyi anlaşacağımızı düşündüm.
Emma Cocteau
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Emma Cocteau

Yeni Arkadaş. Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Arkadaş.   Yeni Arkadaş. Icon_minitimeC.tesi Nis. 02, 2011 5:40 am

Daha ne alanında gelişeceğimi ve cephanelikten nasıl bir silah alacağımı bilmiyordum. Summ biraz okçuluk alanında oyalanırsam athenanın bir okçusu olabileceğini söylemişti. Ama saatlerdir azimle o levhaya ok atmaya çalışıyordum ve hiç ilerlememiştim. Takımı bir kenara koyarken tüm gün beni izleyen kızı gördüm. Bir sorunmu vardı ki. Yanına gidip konuştum. Ama o sadece arkadaş olabilmek için bekliyordu.

Buna sevindim çünkü kampa geleli bir hafta olmuştu ve doğru düzgün arkadaş edinememiştim. Yanına oturup ''Pekala ne kızısın?'' bu soru onu güldürmüştü sanırım ne vardı ki sorumda kendimi küçük düşürmede bire birdim hani. ayaklarımı toplayıp bağdaş kurdum. Kollarımı birleştirip gözlerimi ileri dikerek yüzündeki tebesümün gitmesini bekledim.
Kathie Mitchiel Davies
Kathie Mitchiel Davies

Yeni Arkadaş. Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Arkadaş.   Yeni Arkadaş. Icon_minitimeC.tesi Nis. 02, 2011 6:09 am

Bana ''Pekala ne kızısın?'' diye sordu.Bu soru beni güldürmüştü.Ama güldüğüm için biraz kırılmış gibi görünüyordu.''Kusura bakma,Artemis avcısıyım.Sen?'' dedim.''Athena kızıyım.'' dedi.Sevinmiştim,çünkü Athena çocuklarıyla iyi anlaşabiliyordum.''Ee,ne yapalım?Benim canım çok sıkıldı oturmaktan.Yapacak bir şeyler bulalım.'' dedim ve ikimizde düşünmeye başladık.Durup dururken ''Canım üzüm istedi,olsa da yesek.'' dedi.Aklıma bir fikir gelmişti.Birden gülümsemeye başladım.Candy''Yine ne oldu?'' dedi.''Buldum!!!'' diye bağırdım.''Hadi kalk tarlalara gidiyoruz.'' dedim.''Ama oraya girmek yasak!'' dedi.''Sadece ufak bir kaçamak.'' dedim ve oturduğum yerden kalktım.

Emma Cocteau
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Emma Cocteau

Yeni Arkadaş. Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Arkadaş.   Yeni Arkadaş. Icon_minitimePtsi Nis. 04, 2011 3:35 am

Yeni arkadaşım avcı kız ayağa kalkmış bana bakıyordu bende oturmuş yaptığına anlam veremeyip ona bakıyordum. ''Şey dediğim gibi ya ceza alırsak sabah gazetelerde yeni çaylak melez ilk günden ceza aldı yazmasını istemem'' Ash elerini beline komuş ''Ne var herkes yiyor hadi ama bu kadar korkak olma'' Gözlerimi devirip ayağa kalktım. İlk günden ceza yemek için dosdoğru tarlalara dedim içimden.

Ash ise gayet doğal bir şekilde ahırların karşısındaki tarlalara yönelmişti. Kız rahattı bir kere tamam o da biraz çaylakmış ama ben daha dün falan gelmiştim. Kafam önde masum kız rölünde birazdan yiyeceğim üzümlerin özlemi ile arkasından gitmeye devam ettim.
Kathie Mitchiel Davies
Kathie Mitchiel Davies

Yeni Arkadaş. Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Arkadaş.   Yeni Arkadaş. Icon_minitimePtsi Nis. 04, 2011 6:01 am

Candy il başta itiraz etti. ''Şey dediğim gibi ya ceza alırsak sabah gazetelerde yeni çaylak melez ilk günden ceza aldı yazmasını istemem.'' dedi.''Ne var herkes yiyor hadi ama bu kadar korkak olma.'' dedim.Ona cesaret vermeye çalışıyordum.Sonunda ikna ettim ve oturduğu yerden zorla kaldırdım.Ardından tarlalara doğru yürümeye başladım.Candy de beni takip etti.Ben de kampta yeni sayılırdım ama onun kadar çekingen davranmıyordum.Buraya çabuk alışmıştım.
...
Kısa bir süre sonra tarlalara vardık.Heyecanlanmaya başladım.Bir şey çalarken yakalanmak istemiyordum.Son bir kez Candy'e baktım ve ''Hadi gidelim.'' dedim.

Rp tarlada devam edecek.

Yeni Arkadaş.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni bir arkadaş...
» Yeni Bir Arkadaş
» Yeni Bir Arkadaş
» Yeni bir arkadaş
» Yeni Arkadaş. (3)