Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Temizlik Denetimi 14

2 posters
YazarMesaj
Peter Karl Bouveir
Hephaistos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Hephaistos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Peter Karl Bouveir

Temizlik Denetimi 14 Empty
MesajKonu: Temizlik Denetimi 14   Temizlik Denetimi 14 Icon_minitimeCuma Tem. 08, 2011 1:03 am

Sabah gözlerimi açana dek kulübenin pislik içinde olduğunu fark etmemiştim. Yastığımın altından çıkardığım çorap tekini tiksinerek bir köşeye fırlattım. Uzun zamandır temizlik yapmamıştık. Odamın kapısından çıkarken aklıma bir şey dank etti. "Yarın Temizlik Denetimi var." Koşa koşa Ed'in odasına gittim. Kapıyı açıp Ed'i sarsmaya başladım. Ed gözlerini açarak "Ne yaptığını sanıyorsun Peter, çok yorgunum hiç eğlenecek vaktim yok." dedi kısık bir sesle ve başını diğer tarafa çevirdi. "Lanet olsun eğlenmek isteyen kim? Hypnos çocukları gibi uykucu olma. Yarın Temizlik Denetimi var ve bizim kulübe pislikten ibaret bir yerleşim yeri." dedim. Ed beni iterek hemen ayağa kalktı. "Bunu neden baştan söylemiyorsun. Hazırlan temizlik yapıyoruz. dedi. üstündeki pijamalarını çıkarıp eski püskü bir temizlik giysisi giydi. odama koşup ben de hazırlandım. Sonra Ed'in odasına koşup "Görev paylaşımı yap." dedim. "Sen git diğerlerini uyandır. Görev paylaşımını sen yap. Hemen! Beş dakika içinde burada ol." dedi. Koşa koşa odaların kapısını açtım ve bağırarak "Çabuk uyanın ter kokan melezler. Temizlik vakti!" diyordum elimdeki tencereye demir kaşıkla vurarak. Herkes bir anda ayaklandı. Hepsine "Hepiniz önce odalarınızı temizleyin. Pencerelerinizi silin. Çarşaflarınızı banyodaki büyük sepete atın. Ben onlarla sonra ilgilenirim. Dolaplarınızı düze............!!!" konuşurken Alex ve Elena yanıma geldi. Alex "Bu çaylakların doğru bir iş yapabileceğini sanmam." dedi. "Ellerinden geleni yaparlar." dedim. Alex'e dönüp "Boya tabancalarını hazırlayın siz, ben Ed'in yanına gidip geliyorum." dedim ve Ed'i koridorda koştururken gördüm. Ed "Ben bahçeyle ilgileneceğim. Sen de genel olarak ilgilen kulübeyle. İşin bittikten sonra yanıma gelip bahçe işi için bana yardım et." dedi. "Tamam" dedim ve Alex'in yanına tekrar koştum. Diğer kardeşlerim var gücüyle çalışıyordu. Alex "Peter, sen ve Elena gidin salonla, mutfak, banyo ile ilgilenin. Ben buradayım diğer kardeşlerimle ilgilenirim." dedi. Benle Ely alt kata indik. Ely " Koltukları bir köşeye çek ve yerleri sil. Ben perdeleri söküp camları sileceğim." dedi. Sonra temizlik odasına koştuk. "Kod 2072, ıslak süpürg ve el süpürgesi." Bir zemin temizleme seti tekerlekli bir sepetle dolabın içinden yanıma geldi. Ely de cam temizleme takımını çıkarmıştı. Salona koştuk. Malzemeleri bir köşeye koydum. Koltukların yanına gittim ve koltukları duvar kenarına ittim. Sehpa, çiçekler, televizyon ve birbirinden farklı bir çok şeyi duvar kenarına sürükledim. Son çalışma sehpasını da köşeye ittikten sonra arkamı döndüm ve toz, pislik ve her türlü iğrenç şeyle dolu zeminle karşılaştım. Elime önce el süpürgesini aldım ve tüm pislikleri bir köşeye ittim. Arkamı döndüm.Yerde artık sadece toz ve biraz kraker kırıntısı kalmıştı. Önce köşede topladığım pislikleri bir çöp kovasına koydum ve kulübenin kapısını açıp kovayı bir köşeye koydum. Sonra el süpürgesiyle kırıntıları tekrar bir köşeye koydum. Elime bir kuru bez aldım ve yerdekileri topladım. Sonra kapıdan dışarı attım. Sulu temizlik takımının yanına koştum. Yukarıdan telaş bağrışmaları geliyordu. Elena tüm perdeleri söküp banyoya götürmüş, şimdi de camları bezle siliyordu. Sulu temizlik robotunu aldım ve yerleri silmeye başladım. Aradan yarım saat geçtikten sonra zeminde birkaç leke dışında hiçbir pislik belirtisi yoktu. Elime ıslak bir bez aldım ve yerdeki lekeleri bastırarak silmeye başladım. Bir süre sonra lekelerde geçmişti ve zemindeki parke ışıl ışıl parıldıyordu. Tüm eşyaları tekrar yerine ittim. Cam sehpanın üstünü sildim, masaların üstündeki kırıntıları ve boş yiyecek paketlerini başka bir çöp kovasına attım. Bir koltuğun üstünde Juliet’in iki tane deodorant kutusu duruyordu. Sinirlendim ve onları da çöpe attım. Koltukların üzerindeki lekeleri elimdeki ızlak bezle bastırarak sildim. Televizyonun üstündeki tozları aldım ve sonra da tüm teknolojik aletlerin tozlarını almaya başladım. Sonra elime koltuk temizleme robotunu aldım ve koltukların yüzlerini temizledim. Sonradan Elena’nın da işlerinin bittiğini fark ettim. Elena ile merdivenle çıktık ve salona baktık. Gerçekten de mükemmel olmuştu. Yukarı çıktık. Tüm odaları gezdik. Gerçekten kardeşlerim mükemmel bir iş çıkarmışlardı. Dolaplarını kontrol ettik. Gerçekten de süper yapmışlardı odalarını. Steve ve Alex benim ve Elena’nın odalarını da temizlemişlerdi. Üst kat mükemmeldi. Sonra Elena ve Julia mutfağı temizlemeye gittiler. Ben banyodaki işleri halledeceğim için mutfağa gidememiştim. Banyoya girdik Alex ile birlikte. Diğer kardeşlerim üst kattaki son hazırlıkları yapıyorlardı. Alex çamaşır makinesinin kapağını açtı. Makinenin kapağı çok büyüktü. Aslında makine çok büyüktü. Alex ile tüm çamaşırları içeri tıktık ve başlatma düğmesine bastık. Sonra banyonun içini genel olarak temizledik. Banyo parıldıyordu. İçeriye Lavanta kokulu sprey sıktık ve banyonun kapısını kapatıp dışarıya çıktık. Tüm odaların pencerelerini açtık. Alt kata indiğimizde kızlar mutfağı temizlemişlerdi ve mutfak da mükemmel gözüküyordu. Diğer melezler odalarının tuvaletlerini temizliyorlardı. Ben, Alex, Steve, ve kızlar ellerimize boya silahlarını aldık. Alex’in hazırladığı boya karışımları kokmuyordu ve akmıyordu. Hemen duvarlara Sıkmaya başladık. Salon duvarlarını açık mavi renge boyadık. Pencerelerden içeri giren güneş odanın rengiyle muhteşem bir uyum sağlamıştı. Oda parıl parıldı ve aydınlıktı. Diğerleri odaları boyamaya gittiler. Ben de bahçeye gidince bahçenin mükemmel olduğunu gördüm. Ed “Sana ihtiyacım kalmadı” dedi gülerek.
Gün sonunda Kulübe mükemmel bir hal almıştı.
Alexandra Bethany Daniels
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Alexandra Bethany Daniels

Temizlik Denetimi 14 Empty
MesajKonu: Geri: Temizlik Denetimi 14   Temizlik Denetimi 14 Icon_minitimeCuma Tem. 08, 2011 1:08 am

Değerlendirmede.

Temizlik Denetimi 14
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Temizlik Denetimi 10
» Temizlik Denetimi 9
» Temizlik Denetimi 11
» Temizlik Denetimi 12
» Hephaistos Kulübesi Temizlik Denetimi 8