Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Denetleme 14

3 posters
YazarMesaj
Luke Winchester
Hermes'in Çocuğu/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Hermes'in Çocuğu/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Luke Winchester

Denetleme 14 Empty
MesajKonu: Denetleme 14   Denetleme 14 Icon_minitimePaz Tem. 03, 2011 9:59 am

Kaç yıl olmuştu acaba, kulübesindeki sıcak yatağa uzanmayalı? Nerden nereye baksanız bir altı yılı rahatça geçebilecek gibi gözüküyordu. Luke altı yılın acısını çıkarıyormuşçasına beyaz ve desensiz mevresimlerle kaplanmış yatağına sertçe bağlanmış ve derin bir uykuya dalmıştı. Rüya görmüyordu. Doğaldı bu. Melezler rüya görmezdi, görseler bile bu rüylar onlara yaşanmışları, yaşananları veya yaşanacakları gösteren gerçeği yansıtan imgeler olurdu. Bu melezliğin getirdiği başka bir lütuf yada bazılarının gözünden başka bir lanetti. Luke belkide bu lanete biraz daha uyursa kapılacağını hissederek gözlerini araladı. Gözlerinin altında hafif bir kızarıklık vardı. Derin bir nefes aldı. Ciğerleri havayla buluşunca rahatladı. Hermes'in hınzır kokusu tüm kulübeye yayılmıştı. Luke bu hınzır koku dışında burnuna gelen pek hoş olmayan bir koku daha algıladı. Çürük meyve salatası gibi kokuyordu. Kendini yattığı yerden ani bir hareketle atarak banyoya yöneldi. Kapıyı ittirdiğinde kapı ilk önce hareket etmedi. Kilitli olup olmadığını kontrol etti; kapı açıktı. Biraz kuvvet uygulamaya karar verdi. Ve kapı yavaş bir şekilde açıldı. Luke kapının arkasına şöyle bir göz atınca tüm kıyafetlerin orada oluşturduğu kümeyi görmekle kalmadı ayrıca onlardan çıkan ter kokusunuda hissetti. Bunların hesabını birine sormalıydı. Fakat onun sorunu değildi. Buradan ayrılmayı planlıyordu. Lavabonun karşısına geçti. Kendi yüzünü aynada net bir şekilde göremiyordu. Aynanın üzerinde garip saydam bir sıvı vardı. Luke bunun ne olduğunu sorgulamadı. Neyse ki çeşme normal ve orta derecede temiz sayılırdı. Tabii kireçlenmeyi saymamış olursak. Luke koridorlarda dolaşmanın iyi olacağını düşündü. Gözü panoya takılmıştı. Şana bak ki bugün temizlik denetlemesi yapılacaktı. Eğer bu halde kulübe bırakılırsa bulaşık cezası kaçınılmazdı. Elbette Luke hemen gidebilirdi. Fakat bu acımasızlık yoktu. Saatine baktı; 9.30 . Şimdi başlasalar akşama kadar biterdi. Eğer Luke giderse bunların bir buçuğa kadar uyanmayacakları kesindi. En iyisi Luke herkesi uyandırıp işe sürüklemeliydi. Gizli mahsenlerinde bir el kornası buldu ve herkesin toplandığı Hermes Kukübesi'nin orta salonuna geçti. Kornayı çalmaya başladı ve bir yandan bağırmayı ihmal etmedi ''Hadi kalkın UYKUCULAR!'' birkaç saniye sonra oda tamamen dolmuştu. Luke hepsinin teker teker süzdü. Eskilerden pek kimse yok gibiydi. Hepsi yeni çömezlerdi. Patronluk taslayarak konuşmayı sürdürdü ''Merhaba ben Luke, tanımayanlarınız için söylüyorum. Bildiğiniz yada bilmediğiniz gibi bugün temizlik denetlemesi var. O yüzden sizin denetlemeyi atlatmanız için sizi ilk ben denetlemeye geldim. Puanım 10 üzerinden -10 bunu bir söyleyeym. Bu yüzden talimatları alın ve hemen çalışmaya başlayın. Ve sakın mızmızlanmayın yoksa derinizi yüzerim'' odukça korkunç olmaya dikkat etmişti. Etkili olmuşa benziyordu. Hepsine bir görev verdi ve kendi odasını toplamak için harekete geçti.
Elyse Harmonie Wideen
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Elyse Harmonie Wideen

Denetleme 14 Empty
MesajKonu: Geri: Denetleme 14   Denetleme 14 Icon_minitimePaz Tem. 03, 2011 1:05 pm

Henüz üzerinde yatmaya alışamadığm yatağımda dönmekten toplanan çarşafımdan kendi kendime şikayet ediyordum. Tıpkı her küçük şeyi bahane ederek mızmızlandığım gibi bu ufak detayı da hemen sorun haline getirmiştim. Bu kampı sevmiyordum. Bunu somurtkan yüzümü gören her kardeşim anlamış olmalıydı. Melez olmakla ilgili bir şey öğrenmek hatta melezlikle alakalı herhangi bir şey bilmek dahi istemiyordum. Melez olmak benim tercihim değildi. Tek istediğim geride bıraktığım hayatıma geri dönmekti. Hiç ummadığım bir zamanda, hiç tahmin edemeyeceğim bir şekilde bir anda koparılmıştım hayatımdan. Oflayarak yavaşça yatağımdan doğruldum. İstemsiz bir şekilde ayağa kalkarken bir kez daha evimde olmayı dileyerek başlamıştım güne. İçimde bu kampa karşı olan nefret hiç soğumayacak gibiydi. Şu an için elimden gelen tek şey kampa ve kampla ilgili olan her şeye alışmaya çalışmaktı. Tek yapmam gereken bana bakan insanlara gülümsemek ve mutluymuşum gibi rol yapmaktı. Bu o kadar zor olamazdı değil mi ? Hırsızlık kanımda olduğuna göre mükemmel bir de yalancı olmalıydım. Nasıl olsa ben Hırsız Tanrısı’nın kızıyım. Yalan söylemek bizim için normal olmalıydı. Zihnimdeki düşünceler arasında boğulmadan önce kendime gelmeye çalışırken enseme yapışan sarı saçlarımı bileğimdeki tokayla topladım. Yapmak istediğim tek şey bütün gün uyumaktı. İçimden ayağağa kalkmak bile gelmezken kampın o 'heyecanlı' aktivitelerine katılmayı tercih etmiyordum tabi. Üzerimdeki pijamaları değiştirmeden banyoya doğru ilerlemeye başladım. Kimseye görünmek istemiyordum. Hızlıca banyoya girdim. İhtiyaçlarımı karşıladıktan sonra banyodaki lekeli aynanın karşısına geçtim. Kulübe genel olarak bakımsızdı. Benim odam henüz yeni kullanılmaya başladığım için temizdi elbette ama bunu kulübenin geri kalan kısımları için söyleyemeyecektim. Ama bu umrumda değildi, burada yaşamak bile istemiyorken bir de kulübenin temizliğiyle uğraşmak bana kalmamıştı. Musluğu açarak ellerimi soğuk suyun içerisine soktum. Aynı rahatlığı daha kapsamlı hissedebilmek için avuçlarıma doldurduğum suyla yüzümü yıkadım. Asla vazgeçemediğim bir alışkanlığım olarak dişlerimi fırçaladım ve banyodan çıktım. Tekrar odama doğru ilerlerken kulağımı çınlatan düdük seslerini duymamak imkansız olmalıydı. Sesi sanki hiç duymamış gibi yapmayı planlerken hızlıca odamdan içeri girdim. ''Hadi kalkın uykucular !' diye bağıran kardeşimi henüz tam tanımıyordum. Hakkında tek bildiğim şey adının Luke olduğuydu. Kulübeyi inleten düdük seslerinin bir çağrı olduğunu anlamamak için salak olmak lazımdı. Niyeyse içimden bu çağrıya kulak asmamak geliyordu ancak yine de bu kadar uyumsuz olmamalıydım. Burada ne kadar kalacağım belli değildi ve burada yaşamak zorunda kalacağım süre boyunca kimseyle sorun çıkarmak istemiyordum. Uğraşmak istemeyeceğim düşmanlar edinmek son isteğimdi. Odamın kapısını yavaşça kapattıktan sonra üzerimi değiştirmeye koyuldum. Nasıl göründüğüm önemli değildi, zaten yapacağım tek şey üzerimdeki pijamalardan kurtulmaktı. Dolabımdan rahat bir şeyler seçerek giydikten sonra kararsızca odamdan dışarı doğru çıktım. Her ne kadar kardeşlerimin arasında olmaktan çekinsem de buna alışmak durumundaydım. Sonuçta onlar benim gelecekteki ailemdi. Aralarındaki en yeni melez olduğuma göre bana bu kadar iyi davranmaları bile onları sevmem için yeterli bir sebepti aslında. ''Merhaba ben Luke, tanımayanlarınız için söylüyorum. Bildiğiniz ya da bilmediğiniz gibi bugün temizlik denetlemesi var. O yüzden sizin denetlemeyi atlatmanız için sizi ilk ben denetlemeye geldim. Puanım 10 üzerinden -10 bunu bir söyleyeyim. Bu yüzden talimatları alın ve hemen çalışmaya başlayın. Ve sakın mızmızlanmayın yoksa derinizi yüzerim.'' diyen Luke adlı kardeşimiz için aynı şeyi söyleyemeyecektim. Gözümü korkutmaya yetmişti. Son anda ortak salonda dikilmiş olan kardeşlerimin arasına karışırken söyledikleri şeyler kulağa pek de hoş gelmiyordu. Temizlik mi ? Elbette hiç yapmadığım bir şey değildi ama bu olayın burada da gerçekleşiyor olması canımı sıkıyordu. Luke henüz daha adlarını bile yeni yeni öğrendiğim kardeşlerimize ciddi bir şekilde talimatları verirken ben de öylece dikiliyordum. Bir anda göz göze geldiğim Luke emin olmayan bir ses tonuyla ''Elyse ?'' dedi. Adımın bu olduğundan emin olmak istemiş olmalıydı. Başımı onaylarcasına sallayarak ''Evet.'' dedim. Yanına doğru ilerlerken Luke temizlik üzere sorular sormaya başlamıştı bile. ''Odanı topladın mı ?'' diye sordu soğuk bir ses tonuyla. Ürkekçe ''Hayır.'' dediğim zaman Luke ellerini ovuşturarak ''O zaman odandan başlasan iyi edersin.'' dedi. Yüzündeki sinsi gülümsemeyi görmemek imkansızdı. Çaresiz bir şekilde odama giden koridorda ilerlerken elime temizlik malzemeleri bile tutturulmuştu. Bu kampın neresini seviyorlardı ki ?
Alexandra Bethany Daniels
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Alexandra Bethany Daniels

Denetleme 14 Empty
MesajKonu: Geri: Denetleme 14   Denetleme 14 Icon_minitimeCuma Tem. 08, 2011 12:03 am

Değerlendirmede.

Denetleme 14
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Denetleme 6
» Denetleme 15
» 7. Denetleme
» Denetleme # 11
» ~ Denetleme 14.