Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Denetleme 6

3 posters
YazarMesaj
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

Denetleme 6 Empty
MesajKonu: Denetleme 6   Denetleme 6 Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 5:32 am

Bu hafta geldiğim için bu benim ilk kulübe temizliğim olacaktı. Çok heyecanlıydım.Kardeşim Mitchie ile kulübemizi beaber temizlemeyi kararlaştırdık. Onu beklerken ben de başlamaya karar verdim. İlk önce yataklarımızı topladım ve yerleri süpürmeye başladım. Tam o sırada Mitchie kapıdan girdi.
Mitchie Carter
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Mitchie Carter

Denetleme 6 Empty
MesajKonu: Geri: Denetleme 6   Denetleme 6 Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 5:42 am

Kız kardeşim daha yeni gelmişti.Daha dün olan temizlik denetlemesinden sonra da birinci olmayı kararlaştırmış gibi hemen ertesi gün temizliğe başlamıştı.Çok da iyi yapmıştı.Zaten Manhattan'da giydiğim kıyafetleri yıkamam gerekti.Ona selam verdim.

-Ooo hızlı başlangıç kardeş.

Ardından bavulumdaki kıyafetleri çıkarttım ve lavaboda yıkadım.Ay nasıl kirletmişim bunları ben böyle?Yağ mı kan mı neyse artık çıkartmak için çok uğraştım.Bu sırada tuvaletin pisliğini gördüm.Kıyafetlerimi çıkartıp,astım.Sonra tuvalete gittim ve klozetten başlayarak tuvaleti temizlemeye başladım.Duş,lavabo,yer,tavan,duvar;hepsini tek tek temizledim.O sırada içeri giren Maya kıkırdamasını tutamadı ve ben de süpürgeyi ona verdim.

-Şimdi tuvalet sana,yatak odası bana.

Ardından yatak odamıza gittim ve pencereleri,duvarları temizlemeye başladım.
Clara Thompson
Clara Thompson

Denetleme 6 Empty
MesajKonu: Geri: Denetleme 6   Denetleme 6 Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 6:05 am

Keşke Mitch'e gülmeseydim,diyordum şimdi. Tuvalet bana kalmıştı. Yüzümü buruşturarak içeri girdim. Sandığım kadar kötü değildi. Kulübede iki kişi olmasının ayrıcalığı işte,dedim kendi kendime.
Tuvaletin yerlerini ve lavoboyu sildim. Zar zor klozeti fırçaldım. Ben de okula gidiyordum ama kirli giysilerimi babama bırakıyordum. O benim için yıkamacıya veriyordu. Yatak odasına girdim ve Mitchie'yi tükenmiş bir halde yatağında otururken buldum.

''Kalk bakalım Demeter kızı,daha çok işimiz var.'' dedim bilgeççe bir tavırla. (Alınmayın Tanrıça Athena,kesinlikle sizi taklit etmiyorum Smile )
Mitch inleyerek kalktı.
''Daha ne kaldı ki?Döşemelerde kendimi görebiliyorum!'' dedi.Gerçekten de öyleydi.
Ben de Mitch'i bırakıp kendim yaptım. Kapının girişine ve cam kenarlarına çiçekler koydum.
Yanımda getirdiğim çiçek resimlerini de duvara astım.

''İşte şimdi harika oldu!'' dedim Mitchie'ye dönerek.
Mitchie Carter
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Mitchie Carter

Denetleme 6 Empty
MesajKonu: Geri: Denetleme 6   Denetleme 6 Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 6:25 am

Evet bir çok iş yapmıştık.Biraz oturayım derken kardeşim gelivermişti.Oysa o zamana kadar ben yerleri temizlemiştim,cilalamıştım hatta kurutmuştum.Elbiselerimi kurutmadan almıştım ve dolabıma yerleştirmiştim.Tabi ütüledikten sonra..Ardından kapıların gıcırtılarını giderdim,yağladım ve pencereleri güzel bir ovaladım.Ranzalarımızı temizledim,her yerin tozunu aldım.Yorganları,yastıkları değiştirdim.Eminim o da bir çok iş yapmıştı ama bir oturmaya kaldı mı yakalanıvermiştik işte.

Gerçekten M'nin dediği gibi her şey eksiksizdi.Ona sarıldım ve konuştum.
-Canım kardeşim benim iyi ki geldin!

Ardından çiçeklere baktım ve hoş durduğunu farkettim.Kolunu boynuma doladım ve kulübeyi hava alması için dışarı çıktık.

Rp Bitmiştir
Alexandra Bethany Daniels
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Alexandra Bethany Daniels

Denetleme 6 Empty
MesajKonu: Geri: Denetleme 6   Denetleme 6 Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 3:55 am

Değerlendirmede.

Denetleme 6
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Denetleme 12
» Denetleme 14
» Denetleme 6
» 8. Denetleme
» 6. Denetleme