Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Denetleme 12

4 posters
YazarMesaj
Sabrina Westin
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Sabrina Westin

Denetleme 12 Empty
MesajKonu: Denetleme 12   Denetleme 12 Icon_minitimeC.tesi Nis. 30, 2011 2:03 pm

Sabahın köründe uyandım. Neden uyandığımı hiç bilmiyorum ama bu iyi olmuştu. Kendimi zinde hissediyordum. Yatağımdan kalktım ve banyoya gidip elimi yüzümü yıkadım. Soğuk su daha iyi gelmişti. Odama tekrar gittim. Odam aşırı kirliydi. Kıyafetlerim falan full yerdeydi. Temizlik denetlemesi de yaklaşıyordu. İyi bir temizlik yapmak gerekiyordu. Saate baktım. Saat beşti. Güneş yeni yeni doğuyordu. Perdeyi ve pencereyi açtım. Hava biraz soğuktu ama insanı kendine getiriyordu. Güneş tam tamına doğasıya kadar kardeşlerimi uyandıramazdım. Buna cesaret edemezdim. Onun için ben şimdiden temizliğe başlamaya karar verdim. Ne de olsa yapacak başka bir şeyin yoktu. İlk önce yerdeki kıyafetlerden başladım. Tek tek bütün kıyafetlerimi katlmaya başladım. Katlayıp dolabıma koyuyordum. Kıyafetler yerde bir yığın oluşturduğu için işim bayağı uzun sürdü. Kıyafetleri toparladığımda saat altıya geliyordu. Dolabımın kapağını kapattım ve yerdeki çöpleri toplamaya başladım. Yerde bir sürü kağıt vardı. Resim yapmasını severdim ama pek yetenekli olmadığımdan odamın içi kağıtlarla dolmuştu. Eğilip kalkmaktan bayağı yorulmuştum. Çöp kovası ağızına kadar dolmuştu. Çöpü boşaltmam gerekiyordu. Çöp kovasını alıp dışarıdakine boşalttım. Sonra banyoya gidip elimi bir kez daha yıkadım. Güneş doğmuştu. Yani kardeşlerimi uyandırmam gerekiyordu. Tek tek bütün kardeşlerimi uyandırmaya başladım. Kardeşlerimin çoğu uyanmamak için inat etsede harika sesimle onları yerinden sıçratarak uyandırdım. Ee, bir çığlığım yeter!
Daphne Warringford
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Daphne Warringford

Denetleme 12 Empty
MesajKonu: Geri: Denetleme 12   Denetleme 12 Icon_minitimeC.tesi Nis. 30, 2011 8:36 pm

Sabah, daha güneş yeni doğmuşken Sabrina'nın 'minik' çığlığı uykumu alt üst etti. Yataktan kalkmamak için direndim ama bir çığlık daha atınca kalkmakta karar kıldım.
" Hadi kalkın uykuucular, kulübe çok pislendi. Temizlememiz gerek." dedi. Küçücük bir kızdan bu kadar büyük bir sesin nasıl çıktığını anlayamıyorum. Pijamalarımı değiştirip, kamp kıyafetlerimi giydim. Yatağımı topladım. Bir su sürahisi alıp tüm çiçekleri sulamaya başladım. Bu iş biraz uzun sürüyordu çünkü her taraf çiçeklerl doluydu.
Bu işi bitirince ılık bir duş almaya karar verdim. Ama Sabrina banyonun kapısını kitlemişti.
" Önce iş, sonra duş ablacığım." dedi. Sinilenmeye başlamıştım ama pek belli etmedim. Kendi bölümüme gidip, kıyafetlerimi kirliye attım. Kalanını da katlayıp yerleştirdim. Hazır başlamışken temizliğe bir de toz almaya karar verdim. Elime toz bezi alarak her tarafın tozunu aldım.
Bu işi de bitirince huzurla duş almaya gittim..
Verfilius Heres Subduce
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Verfilius Heres Subduce

Denetleme 12 Empty
MesajKonu: Geri: Denetleme 12   Denetleme 12 Icon_minitimeCuma Mayıs 06, 2011 9:06 pm

Ah o güneş, onu gine o güzel babasıyla olan rüyasından uyandırmıştı.Esneyerek bulanık gözleriyle etrafa baktı.İnanamıyordu daha iki günde odayı savaş alanına çevirmişti.Hızlıca yatağından kalkıp o gergedanlı koca terliklerini giyip lavabonun yolunu tuttu, hızlıca içeri girip yüzünü temizledikten sonra diğer kardeşlerine bakmaya gitti.Hepside temizlik yapıyordu yavaşça Daphne'nin yanına gidip sessizce fısıldadı "Temizlik günü falan mı ne oluyor?" Daphne içten bir gülücük atıp cevap verdi "Ah evet, bugün temizlik günü bu şey her ay olur ve kulübe denetleyicileri gelip temizliğimizi denetlerler sonuncu olan kulübe bulaşıkları yıkar, birinci olan ise kulübe yarışında ekstra puan alır." Dedikleri Heres'e mantıklı gelmişti bir gülücük atarak odasına yöneldi.Odasında ilk iş üstüne rahat bir şeyler giymekti, lacivert yarım kollu t-shirt ile beyaz bir eşofman altı giymişti.Sonra elini kavuşturup etrafa baktı ve temizlik malzemelerinin olduğu odaya yöneldi.Eline paspas, kova, toz bezi ve adını bilmediği bir sürü şey aldı.Odasına vardığında temizlik malzemelerini bir köşeye koyup etrafa bir göz gezdirdi ve eline bir not defteri alıp planları yazmaya başladı; ilk önce dolap, masa, sandık ve komidin boşaltılıp silinecek.Sonra eşyalar düzenlice katlanıp yerlerine koyulacak.Yerlerde ki çöpler toplanıp atılacak.Yerler silinecek.Odanın genel bir tozu alınacak.Sonra mavi kalemle üstünde teli olan dikdörtgen not defterini masasına bıraktı.Sonra masasında, dolabında, sandıkta ve komidinde ne var ne yok tahta yuvarlak masaya koydu, kıyafetleri ise yatağına.Sonra ilk önce eline bir bez alıp iyice ıslatıp sıktıktan sonra vücudunun yarısını dolaba sokarak içini silmeye başladı.Dolabın içi de dışı gibi pürüzsüzdü ama kirliydi.Arada bir kaç kez dolabın içine düşecekmiş gibi oldu ama düşmedi.Sonunda uzun uğraşları sonucunda dolabı silebilmişti.Sıra masasındaydı orası daha zordu çünkü bir sürü çekmece ve kapak vardı.Aklında kapağı geçirdiğinde dolabın kapaklarını silmeyi unuttuğunu anladı.Hızlıca dolaba koşup kapaklarını bir yaprak gibi açıp silmeye başladı ama bez kurumuş gibiydi "Hay aksi!" diye homurdandıktan sonra bezi ıslatıp sıktı.Hızlıca dolabın kapağına yapıştı.Kapakları silmek fazla uzun sürmediği için bezi hafifi ıslatıp masaya geçti.İlk başta görünür kısmı olan masanın yüzeyini, dolapların kapaklarını, çekmecelerin kapaklarının tozunu aldıktan sonra dolap ve çekmeceleri şiddetle açtı.Hızlıca elini zorla dolapların ve çekmecelerim içinde bezle gezdirdi.Sonra derin nefes alıp hiç vakit kaybetmeden sandığa yöneldi.Sandık o kadarda büyük olmadığı için bir kaç dakikasını almıştı sadece.Sıra eşyaları dizmekti, Kıyafetleri kışlık-yazlık diye ayırdı.Sonra kışlıkları dolabın alt dört çekmesine yerleştirdi.Sonra ise kıyafetleri tek tek askılara asıp yerleştirdi.Ardından battaniyeleri sandığa düzgünce yerleştirdi.Sıra defterlere, kalemlere ve onun gibi şeylere gelmişti.Bunları büyük bir titizlikle yerlerine yerleştirdikten sonra eline çöp torbasını alıp uçsuz bucaksızmış gibi görünen odaya tekrar baktı.Derin bir nefes alıp omuzlarını bükerek çöpleri bir bir toplamaya başladı.Cips paketleri, çikolata paketleri ve hatırlamadığı bir sürü şey.Hepsini topladıktan sonra doğrulurken belini tutmak zorunda kaldı.Sonunda doğrula bilmişti.Elinde ki ağzına kadar dolu kocaman mavi çöp torbasına bakıp onu kulübenin genel çöp kutusuna attıktan sonra eline paspası alıp hışımla suya batırıp çıkardı.Sertçe paspası yerlere vurdu sonunda temizliği bitmişti, eşyaları odanın köşesine koydu ve pencereyi yanaşıp baktı.Daha öğlen bile olmamıştı, sonra yorgunluğun verdiği iç güdüyle kendini yatağın attı.

Rp out: Kısa oldu özür dilerim.
Alexandra Bethany Daniels
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Alexandra Bethany Daniels

Denetleme 12 Empty
MesajKonu: Geri: Denetleme 12   Denetleme 12 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 11, 2011 2:04 am

Değerlendirmede.

Denetleme 12
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Denetleme 11.
» Denetleme 6
» Denetleme 7
» Denetleme, 10
» Denetleme 16