Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

8. Denetleme

YazarMesaj
Calvin Drake Westin
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Calvin Drake Westin

8. Denetleme Empty
MesajKonu: 8. Denetleme   8. Denetleme Icon_minitimeÇarş. Ocak 05, 2011 3:33 am

Temizlik denetlemesinin yapılmasına çok az kalmıştı. Sadece bir kaç saat. Ve kardeşlerim her zamanki gibi ortalıkta yoktular. Zaten ne zaman denetleme olsa hepsi aniden yok olurlardı. Sonra aldığımız cezalarıda bende çekerdim. Bu denetlemede temizlik bana düşmüştü. Çünkü bulaşık yıkamak hiç ama hiç istemiyordum. Zaten sadece ortalığı toplamam yeterdi. Tek isteğim sonuncu olup ceza yememekti. Kendimi hazır hissettiğimde -ne kadar hazır olabilirsem- temizliğe başladım. Önce yerlerdeki ve yatakların üzerindeki kıyafetleri düzgünce dolaplara yerleştirdim. Tabii bu bayağı zaman almıştı. Sonra yatakları bir güzel topladım. Bu da bittiğinde çalışma masasını düzeltmeye başladım. Masalar bayağı karışmıştı. Üzerinde yok yoktu. Nasıl bu kadar dağınıktık ki? Elime bir bez aldım ve her yerin tozunualmaya başladım. Bu iş gerçekten bana göre değildi. Her yerden tozlar çıkıyordu. Sık sık hapşurmaya başladım. En sonunda her yerin tozunu almayı başardım. Şimdi tek bir şey kalmıştı. O da, yerleri süpürmekti. Yerleri uzun bir süre süpürdükten sonra her şey tam gibi görünüyordu. En azndan benim için. Biraz içerisinin havalanması için camı açtım. Temiz hava hemen içeriye dolmuştu. Bu bana çok iyi gelmişti. Oda da havasızlıktan kurtulmuştu. Çok yorulmuştum. Bu temizlik gerçekten beni öldürüyordu. Büyük bir yorgunluk içerisinde koltuğa yığıldım. Sonrasını hatırlamıyorum, uyuya kalmıştım.

8. Denetleme
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Denetleme 11.
» Denetleme 12.
» Denetleme 7
» 6. Denetleme
» Denetleme 16