Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

7. Denetleme

2 posters
YazarMesaj
Calvin Drake Westin
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Calvin Drake Westin

7. Denetleme Empty
MesajKonu: 7. Denetleme   7. Denetleme Icon_minitimeÇarş. Ara. 08, 2010 7:53 am

Kardeşlerim eğitimdeydi. Ben ise eğitimden erken çıkıp kafamı dinlemek için kulübeme gitmiştim. Kulübeme girer girmez şok oldum. Etraf o kadar pisti ki burada yaşanmayacak gibiydi. Denetlemeye sadece 2 gün kalmıştı. Bir şeyler yapmazsak denetleme yapıldıktan sonra artık bizi kamptan atarlardı veya denetleyicinin yüreğine inerdi. Of, iş başa düşmüştü. Hayatımda hiç temizlik yapmamıştım. Yapmakta istemiyordum ama bu sefer yapmazsam bir dahakine yapmak zorunda kalacağım için kaderime razı oldum. Önce yerdeki çöpleri toplayıp çöp kutusuna koydum. Sonra kıyafetleri dolaba koydum. Yatakları topladım. Mobilyaları ve çalışma masalarını düzelttim. Normalde yapmayacaktım ama yapmam gerektiği için yapmaya karar verdim. Bir toz bezi buldum ve etrafın tozlarını sildim. Masanın, mobilyaların, komidinlerin... Bu kadar toz alma yeterdi. Koltuğa oturdu ve dinlenmeye başladım. Benden bu kadar kardeşim! Kısa bir süre sonra kız kardeşim geldi. Etrafa şöyle bir göz gezdirdikten sonra çok şaşırdı.

"İnanamıyorum, temizlik mi yaptın?"

"Eh, yarım yamalak. Gerisini de sen yapacaksın."

"Yaparım tabi. Gaza geldim bak şimdi."

Gülmeye başladım. Ramona süpürgeyi aldı ve yerleri süpürmeye başladı. Yerlerde bittikten sonra birkaç süslemeler yaptı. Bu kadar yeterliydi. O da benim yanıma oturdu. Temizlik bitmişti. Bizden bu kadar.
Alexandra Bethany Daniels
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Alexandra Bethany Daniels

7. Denetleme Empty
MesajKonu: Geri: 7. Denetleme   7. Denetleme Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 3:39 am

Değerlendirmede.

7. Denetleme
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Denetleme 12
» Denetleme 14
» Denetleme 6
» 8. Denetleme
» 6. Denetleme