Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Denetleme # 11

2 posters
YazarMesaj
Tristan Micah Addison
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Tristan Micah Addison

Denetleme # 11 Empty
MesajKonu: Denetleme # 11   Denetleme # 11 Icon_minitimeC.tesi Nis. 02, 2011 1:35 pm

15- Kulübeni temizleme rp'si yaz.
Mekan: Ait olduğun kulübe
Katılacaklar: Sen ve istediğin kardeşlerin.

Hermes kulübesi kampın en kalabalık, doğal olarak da en çabuk kirlenen ve dağınık kulübesiydi. Ebeveyni tarafından sahiplenilmemiş çocuklar ve yerinde duramayan kardeşlerim yüzünden, sadece gerektikçe kulübeden içeri adımımı atardım. Ne yazık ki her gece uyumak -daha doğrusu uyumaya çalışmak- için de Hermes kulübesine gitmem gerekiyordu. Kardeşlerimi ve geçici misafirlerimizi seviyordum fakat huzur dolu bir kulübe hayatına özlem duymadığımı söylemem de yalan olurdu. İçeri girdiğimde yine aynı harabe benzeri manzara ile karşılaştım ve içime bir karanlığın çöktüğünü hissettim. Etrafıma bakındım ve kendi hallerinde birtakım işlerle meşgul olan kardeşlerimi tek tek gözden geçirdim. Ne yapacağımı bilemez halde bir süre ayakta dikilerek cesaretimi topladıktan sonra "Hermes kulübesi! Artık etrafa çeki düzen versek iyi olacak!" diye bağırdım. Herkes bana tuhaf tuhaf bakmaya başladı, sonuçta kulübedeki yeni çocuktum ve yeni çocuklar genellikle ses çıkarmadan bir köşede oturmaktan başka bir iş yapmazlardı. Kimsenin konuşmayacağını anladıktan sonra sıkıntıyla bir nefes alıp "Bakın, ortalık hiç de yaşanılacak bir yer gibi değil. Bence derhal burada bir temizlik yapmalıyız. Temizlikte yer almak isteyen gönüllüler burada kalsın fakat yardım etmeyecek olanlar içeride kalabalık yapmasın." dedim. Bir anda içerideki herkes ayaklandığında, kaale alındığım için sevindim ama bu pek de işime yaramadı çünkü içerideki hemen herkes kulübenin kapısına hücum etmişti. Kaytarıcılar çıktıktan sonra içeride yalnızca birkaç kişi kalmış olduğumu fark ettim ve omuzlarım düştü. Koca ve dapdağınık bu kulübeyi, bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar az kişiyle temizlememizin çok uzun süreceğinden emindim ama yapabileceğim başka bir şey yoktu. Bu teklifi ben sunmuştum ve az da olsa bana yardım edecek kişiler bulabildiğim için şanslı sayılırdım. Sonuçta, buradaki herkes dışarı çıkıp beni kulübede tek başıma da bırakabilirdi. Kardeşlerim arasında sorumluluk sahibi birkaç kişi de olduğu için gerçekten şanslıydım ve bu şansı iyi değerlendirmem gerekiyordu. Temizlik işlerinden zerre kadar anlamadığım için bana yapmam gereken işi söyleyecek bir kızın konuşmaya başlamasını beklemeye koyuldum.

Alexandra Bethany Daniels
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Alexandra Bethany Daniels

Denetleme # 11 Empty
MesajKonu: Geri: Denetleme # 11   Denetleme # 11 Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 2:48 am

Değerlendirmede. Smile

Denetleme # 11
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Denetleme 11
» Denetleme 13
» Denetleme 13
» Denetleme 5
» Denetleme 9