Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlk mutlu gecem.

YazarMesaj
David Killer
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
David Killer

İlk mutlu gecem. Empty
MesajKonu: İlk mutlu gecem.   İlk mutlu gecem. Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 12:00 pm

Bugün kamptaki ilk günümdü ve kampın çok eğlenceli olduğunu düşünmüştüm. Yemeklerimizi yedikten sonra amfitiyatroya götürüldük. Burada herkes yerini aldıktan sonra gözüme ilk olarak ateş, daha sonra da Kheiron çarptı. Beni yanına çağırınca ateşin rengi değişti ve herkes bana bakmaya başladı. Sahiplenilmem böyle olacaktı. Bunun için heyecanım en üst düzeydeydi. Daha sonra yanımda bir ışıltı belirdi. Kheiron ‘’Aramıza hoş geldin Hypnos çocuğu.’’ dedi. Buna sevindim; çünkü Lexi ile bir dostluk kurmuştum. İlk dostum da o sayılırdı. Daha sonra amfitiyatronun basamaklarındaki yerimi aldım ve kardeşlerimle sohbet ettim. Şimdi herkes bir şarkı söylüyordu. Ben, bu şarkıyı bilmediğim için susup ateşi izlemeyi tercih ettim. Ateş, insana huzur veriyordu. Kheiron nihayet ‘’Herkes Kulübesine’’ dedi; çünkü çok yorgundum ve hemen uyumalıydım.

İlk mutlu gecem.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kamptaki İlk Gecem | Elena C. Mellark
» Tüm Kamp Geçirilen Mutlu Bir Akşam
» Mutlu Bir Akşam
» Mutlu bir Gece .
» Mutlu bir gece