Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mutlu bir Gece .

2 posters
YazarMesaj
Zellana L. Tyler
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Zellana L. Tyler

Mutlu bir Gece . Empty
MesajKonu: Mutlu bir Gece .   Mutlu bir Gece . Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 10:27 am

Bu gece hep beraber amfitiyatroda buluştuk. Genelde burada şarkılar söylenir ve eğlenilirdi. Köt yanı ise iki kişi seçilir ve şarkı söylerle ve dans ederlerdi.

Gece için süslenmeye başladım. Çok abartılı olmayan ama şık bir mini elbise giydim. Saçlarımı maşa ile dalgalar ile şekillendirdim. Altına conversimi giyerek çok şeker oldum ! Parfümümü sürerken kapı çaldı ve '' Gelll '' diye bağırdım. Kapı açıldığında gelen tabii Roc ' du . Elinde bir gül vardı. O kadar kırmızıydı ki eşi benzeri olmayan bir kırmızıydı. Benim yanıma gelerek '' Galiba bu güzel melez benim sevgilim oluyor. '' dedi hoş bir tavırla. Ve güldük. İltifatları hep hoşuma giderdi çünkü nasıl yapıcağını hep bilirdi. Ama Roc'un afrodit çocuklarından farkı kalmamıştı hatta daha iyidi. Çok şık ve çok yakışıklıydı. Koluma girerek beraber yol aldık. En öne oturmak için hızlıca oraya vardık. Gittiğimizde kimse yoktu neredeyse. Hemen oturduk. Küçük melezler boyumuzan dolayı şikayet ettilerse bile aldırmadan oturduk. Ona doğru bakarken bakışlarını kaçırıyordu. Bunun içinde bir iş olduğunu sesmiştim. Roc hiç bir zaman bakışlarını kaçırmaz tam tersi bakışlarında iddealı olurdu.
Marcus L. Stanislaus
Zeus'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Zeus'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Marcus L. Stanislaus

Mutlu bir Gece . Empty
MesajKonu: Geri: Mutlu bir Gece .   Mutlu bir Gece . Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 10:45 am

O gün Zell ile amfitiyatroya gidicektik.Onu kulübesinden aldım ve kolkola yürümeye başladık.Zell çok güzeldi.Hatta onun güzelliğini kelimeler ile anlatamazdım.O gün amfitiyatroya geldiğimizde heyecanlıydım çünkü bugün büyük birşey yapacaktım.Akşamın ilerleyen saatlerinde aşkımızı bütün kampa haykıracaktım.Hatta herşeyi o kadar ince ayrıntısına kadar düşünmüştüm ki.Dans etmeye kalkıcaktık ilk önce.Devamı da .. artık düşüp bayılmazsam yapıcaklarım kafamdaydı.Zell ile oturup sohbet ediyorduk.Ona pek bakamıyordum çünkü bugün yapıcaklarımdan sonra benden nefret edebilirdi.Yani aşk güzel birşeydi ama bazıları bunu herkese aktarmayı sevmezdi.Ama ne olursa olsun aşkımı haykıracaktım ! Çünkü Zell'i gerçekten seviyordum.Sohbet etmeye devam ettik ve artık şarkılar söylenmeye başlamıştı.Herkes şarkı söylüyordu ve çok eğleniyorduk.Bir an Zell gözlerimin içine baktı.O kadar derin baktı ki sanki gözlerimi değil ruhumu , bedenimi , içimi görüyordu.Bir an ne yapacağımı bildiğini sandım.Ama sıcak bir gülümsemeyle kafamdaki düşünceleri bastırdı.İşte sıra dansa geldi.Ve evet ! Biz seçilmiştik.Zell çok şaşırmıştı.İlk önce biraz mızmızlandı ama seyircinin coşkusu ve benim ısrarlarım etkisini göstermişti.Zell ve ben sahnedeydik.Dans ediyorduk ve herkes alkışlıyordu.Dans bittiğinde Zell'in elini tuttum.Herkes bize bakıyordu.Tüm gözler üzerimizdeydi ve biraz stres yapmıştım.Fakat nefesimi kontrol altına alıp konuşmaya başladım."Zell benim hayatımı adayacağım kişi ve sevgilim.Şimdi hepinizin önünde bu anı ölümsüzleştiriyorum.Zell SENİ SEVİYORUM ! " diye bağırdım.Kıpkırmızı olmuştu.Herkes delice bizi alkışlıyordu ve ıslık çalıyorlardı.
Zellana L. Tyler
Zellana L. Tyler

Mutlu bir Gece . Empty
MesajKonu: Geri: Mutlu bir Gece .   Mutlu bir Gece . Icon_minitimeC.tesi Şub. 12, 2011 8:44 am

Çok utanmıştım . Açıkcası böyle birşey beklemiyordum. Utanç içinde Roc'un arkasına saklandım onu dürterek '' Roc utancımdan öleceğim şimdi .'' dedim umutsuz bir sesle. Benim elimi tutarak '' Utanmanı gerektiren bir şey yok sevgilim. Dik dur yeter . '' dedi onurlu bir biçimde. Utanmamk elde değildi . Böyle şeyleri herkesin bilmesindense aramızdaki arkadaşlarımızın bilmesini isterdim. Roc dimdik duruyordu ve sahneden indik. 11 yaşında bir melez yanıma geldi ve '' Sen şu Apollonun sevgilisi olan Hestia kızısın dimi? '' dedi birden. Ona doğru gözlerimi büyültüm ve kıvılcım yaratarak '' Kaybol bücür. '' dedim. Aslında küçük melezleri severdim ama saygılı olanları. Roc'un yanına kardeşlerim geldi ve tanıştılar. Apollon çocukları ise uzaktan bizi izliyordu. Ann bana bakıyordu. Onla bir sürü macera yaşamıştık tabii. Şimdi bana yenge mi diyecekti? Ann bana yavaşça el salladı ve gülmsedi. Gülmsemesi sevgi dolu ve içtendi. Roc bana bakarak '' Zell hadi yapma ama. Bütün kamp öğrendiyse ne olacak ki? '' dedi. Roc'a mutsuzca baktım ve '' Roc, bitanem böyle seyler sevmiyorum biliyorsun. Ama yinede seni yargılayamam . Utangaç biri olmasaydım bu yaptığını çok cesaret verici ve çok romantik bulurdum ki hala öyle buluyorum. Ama sadece göz önünde olmak istemiyorum.'' dedim. Roc elini belime götürdü ve '' Utanılcak birşey yok. '' dedi. Birden gerçekten utanılcak birşey olmadığını anladım. Roc sevgilimdi . Herkes bilmeliydi tabii. Ona doğru yaklaştım ve öpüm. Bunu gören Apollon çocukları ve kardeşlerim çığlık attıp sevinç çığlıklarıatıyorlardı. Herşey mükemmeldi. Laf atan tek bir kişiyi bile diri bırakmazdım o ayrı bir konuydu ama gerçekten sevdiğim bir erkekle beraber olmak hoş birşey.

Rp bitmiştir. (Eklenecek birşey yoksa. )

Mutlu bir Gece .
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mutlu bir gece
» Mutlu Bir Akşam
» Mutlu Bir Akşam
» İlk mutlu gecem.
» Kafede Mutlu Bir Akşam