Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mutlu Bir Akşam

YazarMesaj
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

Mutlu Bir Akşam Empty
MesajKonu: Mutlu Bir Akşam   Mutlu Bir Akşam Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 2:37 am

25- Tüm kamp geçirilen mutlu bir akşamın rp'sini yazacaksın.
Mekan: Amfitiyatro
Katılacaklar: Sen ve tüm kamp!
Anlatıcı: Ben

Yemeklerimizi bitirdikten sonra Yemek Gazinosu'ndan çıktık. Doğruca amfitiyatro'ya gittik. Bu akşam çok eğlenecektik. Sırayla bütün melezler geliyordu ve yerlerine geçiyorlardı. Ares, Athena, Hades, Poseidon, Zeus kulübeleri en öndelerdi. Arkalarında Persephone, Artemis, Nyks, Hermes, Dionysos ve Hephaistos kulübeleri vardı. Diğer kulübelerde yavaş yavaş geliyorlardı. Biz Apollon Kulübesi olarak eğlence için hazırlık yapıyorduk. 7 kardeş elimize değişik müzik aletleri aldık. Ateş alevlenmeye başladığında biz de müzik çalmaya başladık.

Tüm kamp hep beraber birbirinden güzel şarkılar söylüyorduk. Ateş çok yükseldi. Yani herkes çok mutluydu çünkü ateş tüm melezlerin duyguları ifade ediyordu. Ateş yükseldikçe yükseliyordu. Ben kampa geldiğimden beri hiç bu kadar yükseldiğini görmemiştim. Bundan duyduğum coşkuyla müziğin ritmini artırdım. Bir süre sonra Kev ve Crist şiir söylemeye başladılar. Şiirleri gerçekten mükemmeldi. Bir an için ateşin yanında küçük bir kız gördüm ama sonra gözden kayboldu. Galiba bu küçük kız Hestia'ydı.

"Evet, o Hestia'ydı."

Arkama baktığımda Lucy'i gördüm. Anlaşılan aklımı okumuştu. Bana gülümseyerek bakıyordu. Ben de ona gülümsedim.

"Çok güzel bir akşam değil mi?"

"Evet, hiç bu kadar eğlenceli bir akşam geçirmemiştim. Neyse, ben seni engellemeyim. Görüşürüz."

Lucy arkasını döndü ve kardeşlerinin yanına gitti. Ben de müzik çalmaya geri döndüm. Herkes yerinden kalktı ve dans etmeye başladı. O kadar çok dans ettik ki, aşırı derecede yorulmuştuk. Saatte çok geç olduğundan eğlenceyi bitirmek zorunda kaldık. Herkes amfitiyatrodan çıkıp kulübelerine gitti.

Mutlu Bir Akşam
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mutlu bir Gece .
» Kafede Mutlu Bir Akşam
» Tüm Kamp Geçirilen Mutlu Bir Akşam
» Mutlu bir gece
» İlk mutlu gecem.