Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tüm Kamp Geçirilen Mutlu Bir Akşam

YazarMesaj
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

Tüm Kamp Geçirilen Mutlu Bir Akşam Empty
MesajKonu: Tüm Kamp Geçirilen Mutlu Bir Akşam   Tüm Kamp Geçirilen Mutlu Bir Akşam Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 3:11 am

25- Tüm kamp geçirilen mutlu bir akşamın rp'sini yazacaksın.
Mekan: Amfitiyatro
Katılacaklar: Tüm kamp

Anlatıcı: Satellite Morgan.

Bulaşıkları yıkamaktan daha yeni dönüyordum.Şansıma bugün cezam sona ermişti.Tüm kampın yediği yemekler ve dolayısıyla bulaşıkların hepsini bugünkü cezalı yıkayacaktı.Yani neredeyse benim bir hafta boyunca yıkadıklarımı o bir günde yıkayacaktı.Hele bir de bu parti yarına kadar sürerse..

Koşarak amfitiyatroya gittim.Bugün kampın 1.ayıydı.Parti olduğunu biliyordum.Tabi ondan önce kulübeme uğrayıp,elbiselerimi giydim.Güzel görünmek istiyordum.Bembeyaz kar rengi bir elbise ve ona uyan saç tokalarımla oraya gittim.Belki geç kaldığım belki de güzel göründüğüm için herkes bana bakıyordu.

Beraber ateşin başına oturduk.Tüm kamp atteşin başında şarkı söylüyorduk.Danslar ediyorduk.Doğrusu Stella ve Lucy çok iyi dans ediyorlarmış.Erkekler de onlarla beraber dans edince çok iyi bir ortam ve eğlenceli bir mekan oluşuyordu.

Şarkılar ve danslar sona erince Athena konuşma yaptı.Hepimize nice aylar diledi ve ardından bizi serbest bıraktı.Hepimiz birbirimizle sohbet etmeye başladık.

Robyn ve Stell kavga ediyordu.Her zamanki gibi çok komiktiler.Kavga derken tartışma yani.Neden olduğunu bilmiyordum ama sonra Hector onları barıştırdı.Bu kampın klasiği olmuştu.Ardından üç kardeş ve de sevgilileri çok güzel bir konuşma ortamı edinmişti.Rose da Robyn'in sevgilisi olarak konuşmaya katılmıştı.

Lucy ve Jenny de beraberlerdi.Biraz yıldızları izlediler,ardından onlar da büyükler konuşmasına katıldılar.Sohbetleri koyulaşmıştı.Sonradan birkaç kişi daha katılmıştı.

Mia,Kevin,Jeff,Crist,Stev ve birkaç kişi daha beraber kovalamaca oynuyorlardı.Çok eğleniyor gibiydiler.Çığlık sesleri tüm Olimpos'u inletiyor olmalıydı ki Hades'in gelip,onlara kızmasından korkuyordum.

Laudomia bir kenarda her zamanki gibi havalı takılıyordu.Kimseyi takmıyordu.Tabi ki sevgilisi Luke dışında..Bence beraber süper bir ikili oluşturuyorlardı.Robyn ve Rose'dan sonra en iyi ikililerdi.

Afrodit kızları süsleniyorlardı.Partideki en güzel onlardı ki bu doğaldı.Süslenirken çok eğleniyorlardı ve yakışıklı melezlere göz kırpıyorlardı.Tabi Anna'nın başı bağlıydı ama o da süsleniyordu.Sevgilisine güzel görünmek kim istemezdi ki..

Athena kızları kampın en eğlenleri olmalılardı.Athena onlara güzel bir gülümsemeyle bakıyordu.

Ve Ange de yanıma gelmişti.Beraber saklambaç oynuyorduk.Sonra Mike,Jeff ve daha nice melez de oyunumuza katıldı.

Tüm melezler çok eğleniyorduk.Ve yarınki kostüm partisi için de hazırlanıyorduk.Çok eğlenecektik.

Beraber güzel bir dans ettikten sonra hepimiz kulübelerimize şen şakrak gittik.Bugün çok eğlenceliydi..
http://www.platis.forummum.net

Tüm Kamp Geçirilen Mutlu Bir Akşam
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mutlu bir Gece .
» Mutlu Bir Akşam
» İlk mutlu gecem.
» Güzel geçirilen bir gün
» Neşeli Akşam