Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Pegasusum var artık

YazarMesaj
Anita S. de Luca
Nemesis'in Çocuğu
Nemesis'in Çocuğu
Anita S. de Luca

Pegasusum var artık Empty
MesajKonu: Pegasusum var artık   Pegasusum var artık Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 7:40 am

Pegasus Ahırı yazan yere vardığım anda gülümsemeye başladım.220 yıldır pegasusum olmamıştı.Ben işlerimle uğraşırken eski pegasusum Tyle'ı düşünüyordum.Onu o kadar çok özlemiştim ki.Ama o çoktan ölmüştü bile.Bunu işim gereği biliyordum.Çok ağlamıştım.Ama artık onu unutup başka bir pegasusa sahip olmamın vakti gelmiş de geçiyordu.Ahırdan içeri girdiğim anda tüm pegasuslar kişnemeye başladı.Beni sevmişlerdi anlaşılan.O sırada Ty'a benzeyen bir pegasus gördüm.Kanatları kıpkırmızı,saçları koyu kırmızı olan siyah bir attı bu.Hemen yanına gittim.Cebimden şeker çıkardım ve ona yedirmeye başladım.Hoşuna gidiyordu şımartılmak anlaşılan.O pegasus artık benimdi.Kulağına "Senin adın Dreline" diye fısıldadım.Ardından ona sarıldım...

Pegasusum var artık
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Artık benim de bir pegasusum var .
» Pegasusum ve ben
» artık bir pegasus sahibiyim
» Pegasusum Sissy
» Pegasusum Çam