Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

artık bir pegasus sahibiyim

YazarMesaj
Lara Croft
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Lara Croft

artık bir pegasus sahibiyim Empty
MesajKonu: artık bir pegasus sahibiyim   artık bir pegasus sahibiyim Icon_minitimePaz Nis. 03, 2011 5:22 am

Melez kampının içinde kulübemde oturmaktansa ahırlara gidip pegasuslara bakmak istiyordum.Zaten benim için çok cazipti atları hep sevmişimdir ve bir pegasusa binmek çok daha ilginç olacaktı.Ahırlara girdim ve tek tek pegasuslara bakmaya başladım.Hepsi son derece hoş gözüküyordu ama bir pegasusu görür görmez hayran kalmıştım.Gri renkte parlak tüyleri vardı ve çok hoş gözüküyordu.Bir sahibinin olmadığına şaşırmıştım doğrusu...gıpgri olmasından dolayı sanki bir toz bulutunu andırıyordu.evet evet adını toz bulutu koyacaktım.Bulutlu havalarda gökyüzünde sadece bir karaltı gib i gözükecekti.''Bundan sonra adın tozbulutu olsun ve benim pegasusum ol.'' dedim.Durumdan memnunmuş gibi kişnedi.Yeni pegasusumu çok sevmişti m ve ben im hep yardımıma geleceğe benziyordu.

artık bir pegasus sahibiyim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Pegasusum var artık
» Artık çaylak değilim
» Pegasus Ediniyorum
» Artık benim de bir pegasusum var .
» Pegasus...