Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Pegasusum ve ben

YazarMesaj
Zoi Anadyontai
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Zoi Anadyontai

Pegasusum ve ben Empty
MesajKonu: Pegasusum ve ben   Pegasusum ve ben Icon_minitimeÇarş. Mart 30, 2011 2:54 am

Bu gün çok güzel geçmişti bütün kampı tek başıma gezdim ve kaybolmadan Apollon kulübesine geri dönebildim.Bu arada pegasus ahırlarında garip bir şey oldu.Pegasus ahırlarının içini dolaşırken pegasusların neredeyse hepsini görmüştüm.Ama bir tanesi beni çok etkiledi.Daha tam büyümemiş bembeyaz tüyleri arasında bazı siyah benekleri olan bir pegasus gördüm.ona tarlalardan aldığım üzüm ve öğlen yemeğinden sonra fazladan aldığım küp şekerlerden verdim.Hepsine bayıldı.Sevinçle kişnemeye başladı.Onu okşamaya başladım ve uykum geldi.Pegasusun o yumuşak tüylerinin yanına uzanıverdim.Bir rüya gördüm.Rüyamda yanımdaki pegasusla uçuyordum, biraz uçtuktan sonra nereye gittiğimizi fark ettim.Burası pegasusların dünyasıydı.Pegasus Dünya'sı çok güzeldi.Harikuladeydi.Binbir çeşit pegasus ve bir sürü bilmediğim renklerde pegasuslar vardı.Uyandığımda pegasus beni yalıyordu.Onun artık benim pegasusum olduğunu hissettim ve na bir isim vermek istedim.Biraz düşündükten sonra ona 'Okçuluk' anlamına gelen 'Τοξοβολία' adını koymayı düşündüm ve ona biraz daha küp şeker verdim.Sevinçle kişnedi ve şaha kalktı.Bu günlük vedalaşacağımı ama yarın tekrar geleceğimi söyledim, biraz üzüldü gibi oldu ama sonra tekrar mutlu bir şekilde kişnedi...

Pegasusum ve ben
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Pegasusum
» Pegasusum
» Pegasusum Çam
» Pegasusum oluyor^^
» Merhaba Pegasusum.