Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Merhaba Pegasusum.

YazarMesaj
Vesilissa Ann Woll
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Vesilissa Ann Woll

Merhaba Pegasusum. Empty
MesajKonu: Merhaba Pegasusum.   Merhaba Pegasusum. Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 6:25 am

New York,Manhattan vb. yere gitmek için pegasusuma ihtiyacım vardı ayrıca bir dosta...Kulübemden hızla çıktım.Tabi üstüme hiç bakmadan...Birden üstüme baktım.Berbat bir kazak altınada eşortman altı giymiştim.Yani tam bir -felakettim- Ama neredeuyse Pegasus ahırlarına gelmiştim.Kafamı salladım.Ve yoluma devam ettim.En sonunda gelmiştim.Etrafa göz gezdirdim.Ben nasıl pegasus edinecektim ki?Şaşkın ve bilgisiz gözlerle etrafa bakarken önüme bir pegasus indi.Bana mutlu gözlerle bakınca birden kendimi ona yakın hissettim.Elimi etrafında gezdirdim.Benden korkmamış,kaçmamıştı.Yanında bir şimşek işareti vardı.Yani tam bana göreydi.Gözleri ise Poseidon'un tertemiz gözleri kadar açık renkti ve parlıyordu onun yanında olmam onu mutlu etmişe benziyordu.Açıkcası bende mutluydum.Elim ile yüzünü okşadım ve kulağına fısıldadım.''Ne tatlısın.'' Pegasus hafifce kişnedi.Bunun sevgi sözcüğü olduğunu tahmin ediyordum.Üstüne atladım ve elim ile karnını okşadım.Aça benziyordu.Yanıma hiçbirşey almamıştım.Eşortmanımın cebini karıştırdım.Elime bir şeker geldi.Bunu bana annem matematikten 65 aldığım için vermişti.Biliyorum biraz mantıksız ama bizim aile böyle birşeydi.Aile mi demiştim?Annem diyecektim.Malesef babam yoktu.Elimdeki naneli şekeri ağzına attım.Çok hoşuna gitmişti.Hafif hafif uçup duruyordu.Onu yere indirdim ve ''Dur bakalım.'' Diyerek aşağıya indim.Cebimi iyice karıştırdıktan sonra kahveli şeker buldum.Bu şekeri daha bir gün önce Melez Kampı'ndan bir arkadaşım vermişti.Hiç düşünmeden şekeri pegasusumun ağzına attım.Bunuda beğenmişe benziyordu demek ki naneli ve kahveli şekerleri seviyordu.Ona iyi sokulduktan sonra kokusunu içime çektim.Kısa süre düşündükten sonra ''Senin adın...SkyGirl olsun.'' Dedim.İsmin mantıksız olduğunu biliyordum ama bence pegasusuma uyuyordu.Iphone'numu çıkardım ve en sevdiğim müziği açtım.SkyGirl'in hoşuna gitmiş olacak ki ayakları ile bir ritim tutturmuştu.Bende yanına geçtim ve onun ayaklarına bakarak taklit etmeye çalıştım.Çok güzel zaman geçiriyordum.Öyle hızlı dans ediyordu ki ayaklarım birbirine dolanmış,düşüyordum ki SkyGirl beni kanatları ile tuttu.''Teşekkürler.'' Diye fısıldadım ve saçımı kaşımaya başladım.İstemesemde gitmeliydim.Yemeği kaçırabilir ve annemin yaptığı nefret ettiğim sosu ekmek ile yiyebilirdim.Berbat! Elimi SkyGril'ün yanağında gezdirdim ve istemeyerek konuşmaya başladım.''SkyGirl benim...Gitmem lazım.'' dedim isteksizce pegasusum bana hüzünlü bir bakış attı.İnanmıyordum,o..o çok tatlıydı.İçimden ona her hafta sürekli ziyarete geleceğime söz verdim ve pegasusumun yanağına hafif bir öpücük kondurup kulübelerin yolunu tuttum.

Merhaba Pegasusum.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Pegasusum Çam
» Pegasusum ve ben
» Pegasusum
» Pegasusum
» Bir Pegasusum oluyor