Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Pegasusum Çam

YazarMesaj
Justin Lanchaster
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Justin Lanchaster

Pegasusum Çam Empty
MesajKonu: Pegasusum Çam   Pegasusum Çam Icon_minitimePaz Mayıs 22, 2011 8:40 am

Kampı tanımak için geziyordum,amaçsızca yürürken bol kişnemenin geldiği binayı duydum.Sanırım burası herkesin bahsettiği şu pegasusların olduğu ahırlardı.Usulca ahıra yaklaştım ve içeri girdim.İçeride bir çok kişi pegasuslarını besliyordu,sahibi olan pegasusları geçip sahibi olmayan pegasusların olduğu bölüme geldim.İlerlerken ''Hey,bana ne dersşn'' diye bir ses duydum.Arkamı dönünce gördüğüm tek şey simsiyah bir pegasustu.''Sen mi konuştun ? dedim şaşırmış bir şekilde.''Elbette ben konuştum,beni sahiplenmeye ne dersin ?.Konuşan bir pegasus ilgimi çekmişti,gördüğüm kadarıyla pek konuşan pegasus yoktu.''Sanırım seni sahipleneceğim,senin adın.......ımmmm,buldum senin adın Çam olsun''.''Güzel,şimdi bana bir kaç elma bulabilirsen harika olur''.Gülümsedim,artık bir pegasusum vardı.Elma bulmak için ormana doğru yürümeye başladım.

Pegasusum Çam
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Pegasusum ve ben
» Pegasusum
» Pegasusum
» Pegasusum oluyor^^
» Merhaba Pegasusum.