Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kılıç şekillendirme.

2 posters
YazarMesaj
Peter Karl Bouveir
Hephaistos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Hephaistos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Peter Karl Bouveir

Kılıç şekillendirme. Empty
MesajKonu: Kılıç şekillendirme.   Kılıç şekillendirme. Icon_minitimeÇarş. Haz. 29, 2011 11:33 am

Kampta dolaşıyordum. Alışveriş yapmak için kamp marketine ilerliyordum. Sonra aniden aklıma bir şey geldi. Önceki gün Alexia'ya kılıcını düzenlememiz için el işleri alanında buluşmaya söz vermiştim. Saate baktım. Saat 2'yi geçmişti bile. Hemen kulübeme doğru koştum ve Alexia için yaptığım kılıcı kapıp el işleri alanına koştum. İçeri girdiğimde nefes nefeseydim. İçerisi satirler ve Apollon çocuklarıyla doluydu. Alexia'yı sonradan bir masanın kenarında aletlerle oyalanırken gördüm. Yanına gittim. "Beklettiğim için özür dilerim. Umarım kızmamışsındır." Alexia bana gülümseyerek "45 dakika geçti." dedi. "O zaman zaman kaybetmeyip işe hemen başlayalım dedim ve yanındaki sandalyeye oturdum. Kılıcı kılıfından çıkarıp masanın üzerine koydum nazikçe. Alexia ilk kez görüyordu yeni kılıcını ve yaptığımdan oldukça memnun olmuş gibiydi. "Büyüleyici." dedi. "Benim yaptığım şeylerin büyüleyici olmaması gibi bir imkan var mı?" dedim sırıtarak. Gülümsedi Alexia. Kılıcı gerçekten de çok güzel yapmıştım. Baştan uca kadar her yeri altındandı ve sapsarıydı. Kılıcın türü ince uzundu. Kabzasını bile altından yapmıştım. Şimdi süsleme işi kalmıştı. Alexia'ya "Bence kabzasına çaprazlamasına siyah şeritler iyi olur." dedim.
Alexia Sophie Russell
Hypnos'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Hypnos'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Alexia Sophie Russell

Kılıç şekillendirme. Empty
MesajKonu: Geri: Kılıç şekillendirme.   Kılıç şekillendirme. Icon_minitimeÇarş. Haz. 29, 2011 11:48 am

Bugün Peter'la el işleri alanında buluşacaktık. Kılıcımı düzenlemeye söz vermişti ve ne yapacağımıza dir en ufak bir fikrim yoktu. Gerçi o bir şeyler yapmıştı ama ne yaptığına dair en ufak bir fikrim yoktu.
El işleri alanına gittiğimde Pete henüz gelmemişti. Masalardan birine oturdum ve beklemeye başladım. On dakika, on beş dakika, yarım saat derken kırk beş dakika sonunda Peter geldi. Açıkçası çok sabırlı biri olmasaydım, ya da kılıcımı çok merak etmeseydim şimdiye çoktan uyumaya gitmiştim.
Yanıma geldiğinde "Beklettiğim için özür dilerim. Umarım kızmamışsındır." dedi. Gülümsedim ve "45 dakika geçti." dedim. Beklerken masadaki aletlerle oldukça yakın arkadaş olmuştum. "O zaman zaman kaybetmeyip işe hemen başlayalım" dedi ve yanıma oturup kılıcımı kınından çıkardı. Çok güzeldi ve oldukça keskin görünüyordu. "Büyüleyici." diye mırıldandım. Evet, kesinlikle öyleydi. "Benim yaptığım şeylerin büyüleyici olmaması gibi bir imkan var mı?" dediğinde gülümseyerek 'Gerçekten öyle.' diye düşündüm. Kılıcım büyüleyici olmuştu."Bence kabzasına çaprazlamasına siyah şeritler iyi olur." dediğinde "Kılıcın her şeyini sana bırakıyorum. Süsleme işinde de anladığın belli oluyor Hephaistos'un yetenekli oğlu." dedim ve güldüm. Kesinlikle anlıyordu, çünkü kılıcım kısa süre içinde muhteşem olmuştu.
Kılıcım bitip, elime aldığımda Pete'e kesinlikle minnettardım. Teşekkürlerimi sunduktan sonra arenaya koştum. Hemen yeni kılıcımı denemeliydim!

Kılıç şekillendirme.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlk Kılıç Kullanma
» İki Kılıç Eğitmeni
» Sadece Bir Kılıç
» Kılıç yenileme
» Zack ile Kılıç Süsleme