Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlk Kılıç Kullanma

2 posters
YazarMesaj
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

İlk Kılıç Kullanma Empty
MesajKonu: İlk Kılıç Kullanma   İlk Kılıç Kullanma Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 7:03 am

7- Arenada rp yazacaksın.
Mekan: Arena
Katılacaklar: Tiffany ve Claire

Bugün canım savaşmak istiyordu. Daha önce hiç kılıç kullanmamıştım. Kılıç nasıl kullanılır öğrenmeliydim. Her zaman yay-ok ile savaşamazdım ki. Bir gün kılıç kullanmak zorunda kalacağımı biliyordum. Arenaya gitmeye karar verdim. Üzerimi giyindim, saçımı topladım ve kulübemden çıktım. Arenaya doğru ilerlemeye başladım. Yolda birkaç Ares kampçısı gördüm ve arenaya gitmekte biraz tereddüt ettim ama gitmek zorundaydım. Ne olabilirdi ki zaten? En fazla rezil olurdum. Bunları düşünürken arenaya vardım. Artık çok geçti. Buraya kadar gelmiştim, kılıç kullanmadan gidemezdim.

Savaş alanına girdim. Etrafıma bakmaya başladım. Birçok kişi savaşıyordu. Onları izlerken bir kız dikkatimi çekti. Kenarda durmuş savaşanları izliyordu. Onu kampta ilk defa görüyordum. Büyük ihtimalle kampa yeni gelmişti. Yanına gitmeye karar verdim ve kenardan ona doğru yürüdüm.

Yanına vardığımda "Merhaba" diyerek gülümsedim.

Kız çok hızlı bir şekilde dönüp bana baktı. Anlaşılan geldiğimi fark etmemişti ve sesimi duyunca korkmuştu. Kız çok güzeldi. Uzun sarı saçlı, mavi gözlüydü. Üzerine pembe bir kıyafet giymişti. Tahminime göre Afrodit kulübesindendi.
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

İlk Kılıç Kullanma Empty
MesajKonu: Geri: İlk Kılıç Kullanma   İlk Kılıç Kullanma Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 7:09 am

Kampa geldiğim ikinci gündü. Kulübemde oturmuş saçımı tarıyordum. Canım çok sıkılmaya başlamıştı, bir şeyler yapmalıydım. Aklıma bir anda daha hiç kılıç kullanmadığım geldi. Çok fazla çalışıp kendimi geliştirmem gerekiyordu. Bunun için arenaya gitmeye karar verdim. Hemen hazırlandım ve kulübemden çıkp arenaya doğru yürüdüm. Arenaya vardığımda içeride birkaç kişi savaşıyordu. Ne yapacağımı bilmediğim için savaşanları izlemeye başladım. Hepsi çok güzel kılıç kullanıyorlardı. Ancak hiçbirini tanımıyordum. Ben bunları düşünürken bir kız "Merhaba" dedi. Hemen ona doğru baktım. Geldiğini fark etmemiştim. Bu yüzden biraz korkmuştum.

"Merhaba" dedim.

Kız bana gülümsüyordu. O da benim gibi mavi gözlü, güzel bir kızdı. Hangi kulübeden olduğunu merak ettim ve sormaya karar verdim.

"Ben Claire, Afrodit'in kızıyım. Senin adın ne?" diye sordum.
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

İlk Kılıç Kullanma Empty
MesajKonu: Geri: İlk Kılıç Kullanma   İlk Kılıç Kullanma Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 7:28 am

Adı Claire, tahmin ettiğim gibi Afrodit kızıydi. Afrodit kulübesiyle çok iyi anlaşıyordum. Bu kızıda sevmiştim. İyi bir arkadaş olabilirdik. Claire'e gülümsedim. O da bana gülümsüyordu.

"Adım Tiffany, kısaca Tiff diyebilirsin. Ben Apollon'un kızıyım. Tanıştığıma memnun oldum." dedim ve elindeki kılıcı fark ettim.

"Buraya kılıç kullanmayamı geldin, yoksa izlemeyemi? Kılıç kullanmak istiyorsan beraber çalışma yapabiliriz."

Kendime eşlik edecek biri bulmuştum. Sadece iyi kılıç kullanmak kalmıştı. Anladığım kadarıyla Claire ilk defa kılıç kullanacaktı. Çok iyi olamazdı. En azından öyle olmasını ümit ediyordum.
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

İlk Kılıç Kullanma Empty
MesajKonu: Geri: İlk Kılıç Kullanma   İlk Kılıç Kullanma Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 9:05 pm

Adının Tiff olduğunu öğrendim. Apollon'un kızıymış. Yeni bir arkadaşım olduğu için çok seviniyordum. İlk arkadışımdı .Tiff kılıcıma baktı ve

" Buraya kılıç kullanmayamı geldin, yoksa izlemeye mi? İstersen savaşa biliriz " dedi.

Gülümsedim ve

" Çok isterim, bende birini arıyordum zaten " dedim.

Tiff bir yerden kılıç aldı ve başladık. Sürekli o saldırıyordu. Ben de saldırılarını savuşturuyordum. Fakat birtürlü benim kılcımı düşüremiyordu. Tiff 'inin saldırılarını savuştururken at kuyruğu olan saçlarım o yandan bu yana habire sallanıyordu. Bir süre böyle devam etti. Sonra ben saldırmaya başladım. Tiff çok çevik ve çok hızlıydı. Ancak ben de ondan aşağı kalmıyordum. Bir türlü kılıcını yere düşüremedim. Yemek vaktinin zili çaldı. Artık gazinoya gitmeliydik.

" Berabere " dedim.
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

İlk Kılıç Kullanma Empty
MesajKonu: Geri: İlk Kılıç Kullanma   İlk Kılıç Kullanma Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 9:45 pm

"Berabere" diye karşılık verdim.

Böylece savaş bitmişti. Claire beklediğimden çok daha iyi kılıç kullanıyordu. İyi ki yemek vakti geldi. Yoksa yenilebilirdim. Daha çok çalışmalıydım. Kılıç kullanmakta da okçuluk kadar iyi olmalıyım. Kılıcımı aldığım yere bıraktım.

"İyi kılıç kullanıyorsun." dedim ve gülümsedim.
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

İlk Kılıç Kullanma Empty
MesajKonu: Geri: İlk Kılıç Kullanma   İlk Kılıç Kullanma Icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 4:01 am

Tiff'e " Sende iyi kılıç kullanıyorsun. " dedim.

Birbirimize bakarak gülümsedik. Hava kararmıştı. Zifiri karanlıkta Arena'dan çıkıp yemek gazinosuna doğru yürümeye başladık. Hızlı yürüyorduk çünkü yemeğe yetişemezsek ceza alırdık. Bunu göze alamazdık. 10 dakika yürüdükten sonra yemek gazinosuna vardık. Herkesin sıraya girdiğini görünce tam zamanında geldiğimizi anladık...

RP BİTMİŞTİR!

İlk Kılıç Kullanma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kırılan Kılıç..
» İlk Kılıç Kullanışım
» Kılıç şekillendirme.
» İki Kılıç Eğitmeni
» Sadece Bir Kılıç