Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kırılan Kılıç..

2 posters
YazarMesaj
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

Kırılan Kılıç.. Empty
MesajKonu: Kırılan Kılıç..   Kırılan Kılıç.. Icon_minitimeÇarş. Şub. 02, 2011 4:24 am

Kırılan kılıcıma hüzünle baktım.Sinirim bozulduğu için onu sert bir zemine atmış,böylece kırılmasına neden olmuştum.Kardeşlerim görüp,benimle dalga geçmesinler diye dolabımın arkasına saklamıştım.Ama kılıcımın hemen tamir edilmesi gerekiyordu çünkü elbette kılıcımı kullanacağım zaman gelecekti.Kılıcın iki parçasını da aldım ve kulübemden dışarı çıktım.Melezlerin kılıcıma bakmaması için kılıcımı saklamaya çalışıyordum.Bu yüzden önümü hiç ama hiç göremiyordum.Birden birine çarptım.Direk yere düştüm kırık kılıcım ile...''Ne yaptığ...'' Sözlerimi bitirmeden karşımdakinin Ange olduğunu farkettim.Ange elini uzattı ve beni kaldırdı.''Selam.'' Diye mırıldandım.Açıkcası güzel bir karşılaşma olduğunu söyleyemezdim.Ama işi bozuntuya vermeden gülümsemeye başladım.Ange ''Selam.'' Diye karşılık verdi.Birlikte ormanda ilerliyorduk.Elini kırılan kılıcımın olduğu yere götürdü ve kılıcı cebimden aldı.Kaşlarını çattı ve dalga ile karışık ''Anlaşılan yeni bir kılıca ihtiyacın var.'' Dedi.Kılıcımın kırık yerine dokundum ve diğer parçası ile birleştirmeye çalıştım.''Galiba.'' Diye homurdandım ve kılıcın birden birleşmeyeceğine emin olduktan sonra umutsuzluk içinde kılıcın parçasını cebime koydum.
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Ange Morgan Lamartine
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Ange Morgan Lamartine

Kırılan Kılıç.. Empty
MesajKonu: Geri: Kırılan Kılıç..   Kırılan Kılıç.. Icon_minitimeÇarş. Şub. 02, 2011 8:48 pm

Okçuluk alanına giderken yolda Lara'yla karşılaştım,sıkıntılı görünüyordu ve kimsenin ona yaklaşmamasını ister gibiydi.Yolumu değiştirecektim ama sonra gıcık etme istediğim baskı gelerek önüne çıktım.Hala beni görememişti ama üstüme üstüme gelip bana çarpınca kendisine geldi ve başını kaldırdı.Üzgün görünüyordu.Cebindeki kırık kırıç parçası yere düştü hemen aldım ve Lara'yla bir süre dalga geçtim. "Cephaneliğe gidiyorsun değil mi?" dedim büyük bir zevkle. "Evet." diye cevap verdi Lara benden hemen kurtulmak ister gibiydi.ki bugün gıcık etme günümdü başımı salladım ve cevap verdim.

"O zaman ben de geliyorum." dedim Lara'yı gıcık etmek gerçekten süper ayrı bir zevkti.Ki Lara bena ilk başta kötü kötü baktı ve sonra pes eder gibi başını salladı.Zaferle gülümsedim. "Eee,yeni kılıç mı alacaksın yoksa yaptıracakmısın?"
http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/forum.htm
Lara Adams
Lara Adams

Kırılan Kılıç.. Empty
MesajKonu: Geri: Kırılan Kılıç..   Kırılan Kılıç.. Icon_minitimeÇarş. Şub. 02, 2011 11:16 pm

Elimi başıma koydum ve utanç içinde Ange'nin sorusuna yanıt verdim.''Yaptıracağım,tüm drahmilerimi neredeyse bitirdim.'' Ange kurnazlıkla gülümsedi.Elini omzuma koydu ve yürümeye başladık.

Yolun yarısını neredeyse tamamlamıştık.Ange'ye göndüm.''Ange,benimle buralara kadar geldiğin için sağol,kalan yolu ben kendim gidebilirim.'' Ama Ange söz dinlemiyordu!Kafasını iki yana salladı.''Unutma ki bu benim kılıcım ve ben gitmek istiyorum.'' Diye hatırlattı.Ange yüzüne arkadaşını düşünen bir ifade takındı ve sinsice konuşmaya başladı.''Sana yol arkadaşlığı yapmak istiyorum...canım arkadaşım.'' Bu kız beni gerçekten öldürecekti.Neredeyse cephaneliğe gelmiştik.
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

Kırılan Kılıç.. Empty
MesajKonu: Geri: Kırılan Kılıç..   Kırılan Kılıç.. Icon_minitimeC.tesi Şub. 19, 2011 5:58 am

Evvet!İşte Lara'yla cephaneliğe girmiştik.Aslına bakarsanız,bir Afrodit kızının kıliç yapmasını izlemek çok eğlenceliydi.Tırnağı kırılmasın diye vurmakta zorlnıyordu.Aslında istese kesinlikle yapabilirdi ama Lara'ydu bu.Güzellik tutkunu yani.En sonunda yapmaktan vazgeçip kendine daha şık birşey seçti.Bencede kendime göre,bu kılıç ilkinden daha şeker görünüyordu.Lara kılıcını seçince ona o kadar çok gülmüştüm ki iltifat etmeye karar verdim. "Lara kılıcın çok güzel." dedim.Lara başını salladı ve bana güldü. "İçerde çok eğlendin değil mi?" Başımı salladım. "Kesinlikle." diye mırıldandım.Lara başını salladı ve el sallayıp bana döndü. "Yeni kılıcımı denemeliyim.Grüşürüz Ange.Yanımda olduğun için." dedi.Aslında bu son kelimeyi biraz zorla söyledi. "Tamam görüşürüz." dedim ve okçuluk sahasına yöneldim.
http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/forum.htm

Kırılan Kılıç..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlk Kılıç Kullanışım
» İlk Kılıç Kullanma
» Kılıç şekillendirme.
» İki Kızın Kılıç Arayışı...
» Sadece Bir Kılıç