Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İki Kızın Kılıç Arayışı...

2 posters
YazarMesaj
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

İki Kızın Kılıç Arayışı... Empty
MesajKonu: İki Kızın Kılıç Arayışı...   İki Kızın Kılıç Arayışı... Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 12:45 am

Yine her zaman ki gibi kılıcımla antrenman yapıyordum. Birden antrenman sınıfı için yeni birkaç kılıç bulmak aklıma geldi. Ne kadar kuvvetli kılıçlarımız olursa o kadar iyi olacaktı. Hem kendim içinde belki güzel bir şeyler bulabilirdim. Kılıç sınıfından çıkar çıkmaz adımlarımı cephaneliğe doğru hızlandırdım.

Cephaneliğe vardığımda tanıdık birini gördüm. Kılıç arayışındaydı sanki. Kıza arkadan sessizce yaklaşıp korkuttum. Kızcağız çığlık atınca onu sakinleştirmeye çalıştım. Meğerse korkuttuğum kız Persephone kızı Jess’miş. ‘‘Hey Jess, nasıl gidiyor?’’ dedim gülümseyerek.
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: İki Kızın Kılıç Arayışı...   İki Kızın Kılıç Arayışı... Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 11:30 am

Kılıç kullanmayı az çok biliyordum ama bir kılıcım olsa daha kolay öğrenebileceğimi düşünerek cephaneliğe gitmeye karar vermiştim. Sere beni korkutana kadar her şey iyi gidiyordu. ‘‘Hey Jess, nasıl gidiyor?’’ diye sorduğunda ona zor da olsa gülümsemeyi başardım. "Sen beni korkutmadan önce gayet iyiydi desem" bu ikimizi de gülümsetmişti.

Kılıç arayışıma geri döndüm. Serenin peşimde olduğunu duyabiliyordum. Elime kabzası gümüş olan, kırmızı yakutlarla süslenmiş sade bir kılıç aldım. İncelerken bir sessizlik oldu. "Sanırım sen de kılıç bakıyorsun. İkimiz birlikte arayabiliriz. Hem birbirimize yardımımız da dokunur." dedim bana bakan Sere'ye.
http://camelot.hareketforum.org/
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: İki Kızın Kılıç Arayışı...   İki Kızın Kılıç Arayışı... Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 3:09 am

Zar zor gülümsedi ve cevap verdi. ‘‘Sen beni korkutmadan önce gayet iyiydi desem.’’ Bu cümle ikimizi de gülümsetmeye yetmişti. O kılıcını ararken bende peşindeydim. Nereden aramaya başlayacağımı bilmiyordum. Etrafıma bakındım ve farklı farklı kılıçlarla karşılaştım. Bazıları çok yönlüydü. Elim ile çeneme vurdum. Jess elinde bir kılıçla konuşmaya başladı. ‘‘Sanırım sen de kılıç bakıyorsun. İkimiz birlikte arayabiliriz. Hem birbirimize yardımımız da dokunur.’’ Gülümsedim ve olumlu bir şekilde kafamı salladım. İlk aldığım kılıç fazlasıyla uzundu, diğer bulduğum ise kısaydı. ‘‘Her çeşit kılıç var. Nasıl seçeceğim ben şimdi? Keşke Hephaistos çocuklarından bir kaçına rica etseydim. Sen nasıl bir şey arıyorsun Jess?’’ Sorumu sorarken hala kılıçları inceliyordum.

İki Kızın Kılıç Arayışı...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Atlardan korkan kızın pegasusu oluyor
» Romalı Kızın Düşü / Uyku Sarmaşıkları
» Kırılan Kılıç..
» Kalkan Arayışı
» Canavar Arayışı - Labirent