Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Canavar Arayışı - Labirent

3 posters
YazarMesaj
Hermia Aigian Cocteau
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Hermia Aigian Cocteau

Canavar Arayışı - Labirent  Empty
MesajKonu: Canavar Arayışı - Labirent    Canavar Arayışı - Labirent  Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 12:21 am

Mia=1= koyu kırmızı
Rose=2=Turkuaz
Kev=3=Sarı
Aleda=4=Turuncu
Anna=5=Pembe
Hec=6= kırmızı

Sabah kalkınca dün gece hazırladığım çantamı aldım.Yüzüğümü ve bilekliğimi taktım.Parmak uçlarıma basarak dışarı çıktım.Kapıda Rose ve Hec bekliyorlardı.
''Günaydın'' dedi ikiside güven verici bir biçimde gülümsediler.Kev'de Yandaki kulübeden yavaşka kafasını çıkartıp etrafa baktı bizi görünce dışarı çıktı.ona doğru yürürken Anna'da karşıdan ileri doğru gidin diye işaret verdi.Sonra geri döndü. (Bir şey unuttu galiba) Bizde zeus'un yumruğuna doğru ilerledik. Herkes suskundu. Aleda çoktan gelmiş bizi bekliyordu.

''Anna nerde?''

''Burdayım!!'' dedi bir ses, Anna'da koştura koştura geldi.

''Hazır mıyız? ''
dedi yerinde duramıyordu.Tartarusa gidiyoruz desem dur ipte alayım aşağı bir göz attarız deyecekti.

Herkes ''Evet'' diyince bende derin bir nefes aldım

''Şimdi ne yapıyoruz ?''
diyerek Rose döndüm.

En son Hermia Cocteau tarafından Perş. Eyl. 09, 2010 1:43 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

MesajKonu: Geri: Canavar Arayışı - Labirent    Canavar Arayışı - Labirent  Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 12:41 am

(rpout: Hec=6=kırmızı)

Ekip Zeus Yumruğu'nun önünde bir araya geldikten sonra, Mia'nın sorusu üzerine iki kayalığın arasındaki karanlık çukuru gösterdim. Buraya ilk girişim geldi aklıma. İçeride karşılaştığım canavarlar, annesi Toprak Tanrıçası olan kardeşimi yenişim, Laistrygonia devleri ile mücadelemiz... Tüm bunları tekrar yaşamaya hazır mıydım, bilmiyordum. Öğrenmemin zamanı gelmişti.

Hiç tarzım değildir ama, grubun en kıdemlisi olarak mecburen içeri ilk giren oldum. Beni benimle aynı duyguları paylaşan arkadaşım Hector takip etti. Ona bir bakış attım, demek istediğim şuydu: 'lanet olsun neden bu görevler hep bizi buluyor!!!'. Onun karşılığı da duygularıma tercüman oldu: "Çünkü lanet olasıca Üç Büyükler'in çocuklarıyız!"

Bizim ardımızdan zifiri karanlık labirente sırasıyla Mia, Aleda, Anna ve Kev girdi. Apollon çocuğu girince hepimiz rahat bir nefes aldık çünkü ellerinin arasında minyatür bir güneş oluşmasını sağlayarak etrafı aydınlattı.

Hector, kılıcını çekip grubun önüne geçti. Mia da onun hemen arkasında, tetikte ilerliyordu. Kev, onlara ışık sağlamak için hemen yanlarındaydı. Biz -Aleda, Anna ve ben- yan yana dizilmiş korkak adımlar atarak grubu takip ediyorduk.

"Hey" dedim gülmek için dudaklarımı zorlayarak, "Burayı hiç özlememişim!"

(rpout: Labirentteki başlığı Kev açsın, onu da Mia'nın yazdığı sırayla diğerleri takip etsin. Karşılaşacaklarımızı önceden kararlaştıralım, canavar arşivindeki postlardan yararlanabiliriz.)
Hermia Aigian Cocteau
Hermia Aigian Cocteau

MesajKonu: Geri: Canavar Arayışı - Labirent    Canavar Arayışı - Labirent  Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 1:44 am

(Özür dilerim Hec abin ben gelmicem diyince renkleri karıştırdım seni unuttum Smile )
Hermia Aigian Cocteau
Hermia Aigian Cocteau

MesajKonu: Geri: Canavar Arayışı - Labirent    Canavar Arayışı - Labirent  Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 2:15 am

a

En son Hermia Cocteau tarafından Perş. Eyl. 09, 2010 4:20 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

MesajKonu: Geri: Canavar Arayışı - Labirent    Canavar Arayışı - Labirent  Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 3:57 am

(Mia bu mesajı rp partner başlığına taşı, rp başlıklarında sadece maceralarınızı yazıyorsunuz.)
http://olimpos.my-rpg.com

Canavar Arayışı - Labirent
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kayıp Canavar (Labirent'in devamı)
» Eğlence Arayışı
» Kalkan Arayışı
» İki Kızın Kılıç Arayışı...
» Melezlerin Macera Arayışı [Görev 74-1]