Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kalkan Arayışı

YazarMesaj
Luke Winchester
Hermes'in Çocuğu/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Hermes'in Çocuğu/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Luke Winchester

Kalkan Arayışı Empty
MesajKonu: Kalkan Arayışı   Kalkan Arayışı Icon_minitimePtsi Mayıs 30, 2011 11:06 pm

Evet, belki çok hızlıydım aynı zamanda kılcı da çok iyi kullanabiliyordum. Fakat bazı durumlarda kendimi çok fazla açıkta hissediyorum. Kendimi savunmasız bırakmak hiç akıl karı değildi. Bu yüzden bir kalkana ihtiyacım vardı, dengeli ve sağlam. Bu kalkanı nasıl temin edebileceğimi düşünürken aklıma dank etti. Kampın bir cephaneliği vardı. Buradan kendime uygun bir kalkan seçebilirdim. Hemen cephaneliğe doğru yola koyuldum. Kendime uygun bir kalkan bakınmaya başladım. Biraz ötemde büyük ve sert bir kalkan duruyordu. Elime alıp inceledim. Bu savaş sırasında beni yavaşlatacak bir ağırlığa sahipti. Bunu bir kenara attım. İleride dikdörtgen biçiminde uzun bir tane vardı. Onu da elime alıp inceleyecektim ki kalka dokunduğum gibi toz oldu. Umudum tükenmeye başlıyordu. Tam artık bir şey çıkmaz derken oval bir kalkan dikkatimi çekti. Bunun üzerinde bir V harfi bulunuyordu. Büyük ihtimalle bu bir Sparta kalkanıydı. Dengeli, dayanıklı ve hızlı bir biçimde tasarlanmıştı. Bu işime yarardı. Kalkanı sırtıma asabilecek bir ip buldum ve bağlayarak sırtıma geçirdim. İyi bir işti. Bu kalkan çok işime yarayacaktı...

Kalkan Arayışı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kayıp Kalkan Aegis Özel Görevi / Serena Melanie Holls
» Eğlence Arayışı
» Canavar Arayışı - Labirent
» İki Kızın Kılıç Arayışı...
» Melezlerin Macera Arayışı [Görev 74-1]