Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kayıp Kalkan Aegis Özel Görevi / Serena Melanie Holls

4 posters
YazarMesaj
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Kayıp Kalkan Aegis Özel Görevi / Serena Melanie Holls Empty
MesajKonu: Kayıp Kalkan Aegis Özel Görevi / Serena Melanie Holls   Kayıp Kalkan Aegis Özel Görevi / Serena Melanie Holls Icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 10:36 am

Adrian'ın önerisi üzerine, arada buraya bazı zor görevler eklemeye başlıyorum. Görevi yapacak kişi-kişileri ben seçeceğim ama kendisine istediği takdirde reddetme hakkı da tanıyacağım. Görev zor olacak ve yapan kişinin tarafımdan belirlenecek birtakım şartlara uyması gerekecek. Görevi başarıyla tamamlarsa -ki rp'lerini yeterince beğenmezsem kabul etmeyebilirim- ekstra güç puanı alacak, bu da işi daha cazip hale getiriyor sanırım.

İlk görevi veriyorum:

*Benim çalınan kalkanım Aegis'i bulmak.
-Ben görevi verirken kalkanın Poseidon veya Hades tarafından çalındığını düşünüyorum ama asıl hırsız Kronos. Tabii bunu görevi yapacak melez keşfedecek. Titan'ın güvenli olduğunu düşünerek kalkanı sakladığı yer de Ogygia Adası.
-Rp'yi yazacağı mekanlar: Bir tanesi Ogygia Adası olmak üzere, en az üç ayrı mekan.
-Kural: uzun olmasını istiyorum, bir de kurgu güzel olmalı. Yani, ilk olarak kalkanı arama çabaları, sonra bir şekilde asıl hırsızın Kronos olduğunun öğrenilmesi, kalkanın bulunduğu yerin keşfedilmesi...
-Kazanılacak güç puanı: tam tamıma 10 puan!
-Katılacaklar: *İşte o büyük an, katılmasını istediğim kişiyi seçiyorum*

Serena Melanie Holls yanına isterse ona yardımcı olacak arkadaşlar alabilir ama puanı alacak kişi sadece görevin asıl sahibi. Rp'yi kabul ettirmek için çok iyi kurgulaması ve dikkatle yazması gerekiyor Wink

Eğer görevi kabul etmek istemezse, yerine seçeceğim kişi Jessica Adams olacak, onun yedeği de Anna Maria Perrez. Görevin belirli bir süre kısıtlaması yok ama en fazla 2 hafta sürsün, çok uzamasın.

Not: Bu başlığı sürekli takip edin, arada sırada ben ve diğer tanrı/tanrıçalar yeni melezler seçip onlara çeşitli görevler vereceğiz.

En son Athena tarafından Paz Ekim 31, 2010 3:36 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://olimpos.my-rpg.com
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Kayıp Kalkan Aegis Özel Görevi / Serena Melanie Holls   Kayıp Kalkan Aegis Özel Görevi / Serena Melanie Holls Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 2:42 am

Tanrıçam kabul ediyorum. Peki kim bana eşlik etmek ister? Yalnız halletmek istemiyorum bu görevi... Smile
Alexandra Bethany Daniels
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Alexandra Bethany Daniels

MesajKonu: Geri: Kayıp Kalkan Aegis Özel Görevi / Serena Melanie Holls   Kayıp Kalkan Aegis Özel Görevi / Serena Melanie Holls Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 4:06 am

Ben!
Hermia Aigian Cocteau
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Hermia Aigian Cocteau

MesajKonu: Geri: Kayıp Kalkan Aegis Özel Görevi / Serena Melanie Holls   Kayıp Kalkan Aegis Özel Görevi / Serena Melanie Holls Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 4:13 am

Sonra bende istiom !!
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Kayıp Kalkan Aegis Özel Görevi / Serena Melanie Holls   Kayıp Kalkan Aegis Özel Görevi / Serena Melanie Holls Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 4:26 am

Tanrıçam en fazla kaç kişi yardıma gelebiliyor?? Very Happy
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Kayıp Kalkan Aegis Özel Görevi / Serena Melanie Holls   Kayıp Kalkan Aegis Özel Görevi / Serena Melanie Holls Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 5:00 am

Kabul etmene sevindim Sere Smile İstediğin herkesin yardımını alabilirsin Wink Görevde başarılar ^^
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Kayıp Kalkan Aegis Özel Görevi / Serena Melanie Holls   Kayıp Kalkan Aegis Özel Görevi / Serena Melanie Holls Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 5:05 am

Peki teşekkürler. Yardım etmek isteyenler bana özel mesaj gönderirse sevinirim. Smile
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Kayıp Kalkan Aegis Özel Görevi / Serena Melanie Holls   Kayıp Kalkan Aegis Özel Görevi / Serena Melanie Holls Icon_minitimeSalı Kas. 02, 2010 4:49 am

Flood için özür dilerim. Tanrıçam üç bölümde bitmiştir görev. İsterseniz dönüşü başka başlık altında size kalkanı devretmeyi falan yazıp son mesajımı düzeltirim. Smile
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Kayıp Kalkan Aegis Özel Görevi / Serena Melanie Holls   Kayıp Kalkan Aegis Özel Görevi / Serena Melanie Holls Icon_minitimeSalı Kas. 02, 2010 5:22 am

Gerek yok Sere, görevi tamamladın tebrik ederim Smile

Benden tam 10 güç puanı kazandın, sana yardımcı olan arkadaşlarını da tebrik ederim Smile

Buraya sonradan kurguları düzenlerken kolaylık olması için görevinin her başlığını yazarsan sevinirim, sonra başlığı kilitleyeceğim Smile
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Kayıp Kalkan Aegis Özel Görevi / Serena Melanie Holls   Kayıp Kalkan Aegis Özel Görevi / Serena Melanie Holls Icon_minitimeSalı Kas. 02, 2010 5:51 am

Tabi ki. Smile

1. Bölüm: Serena'nın özel görevi(Kampın Girişi-Thalia'nın Ağacı)
Tık!

2. Bölüm: Serena'nın özel görevi(Nakil Sırasında Ölüm Plakçılık)
Tık!

3. Bölüm: Serena'nın özel görevi(Ogygia Adası)
Tık!

Başlıklar burada. Smile

Kayıp Kalkan Aegis Özel Görevi / Serena Melanie Holls
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Serena Melanie Holls
» Serena Melanie Holls'un Görevleri
» Serena Melanie Holls (Tanışma için: 1)
» Thanatos'un Özel Görevi
» Serena Melanie Holls vs Emily Rose Greene