Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Serena Melanie Holls (Tanışma için: 1)

2 posters
YazarMesaj
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

Serena Melanie Holls (Tanışma için: 1) Empty
MesajKonu: Serena Melanie Holls (Tanışma için: 1)   Serena Melanie Holls (Tanışma için: 1) Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 9:37 am

İşte ilk dersimi alacaktım. Üstelik ilk dersimde en yakın dostum Rose’dandı. Büyük bir mutlulukla Serenity’nin yanına gittim. Halinden mutlu gibiydi. Hem Rose’u görmek için, hem de Serenity ile rahatça uçabilmek için sabırsızlanıyordum. Umarım benimle uçmayı severdi Serenity. Ben dersliğe doğru giderken Serenity ise beni yavaş yavaş takip ediyordu. Bu kadar mükemmel bir pegasusum olması beni mutlu etmişti.

Dersliğe adımımı attığımda Rose’u görmüştüm. Hemen yanına gittim ve ona sarıldım. Daha sonra kendime çeki düzen verdim. Nasılsa o benim öğretmenim sayılıyordu, bende onun öğrencisi. Serenity’i biraz okşadım ve tekrar Rose’a baktım.

‘‘Harika böyle başlamak en iyisi… Benim gibi pegasusları çok sevdiğini biliyorum. Ama onlarla uçmak kolay iş değildir Sere. Umarım bunu biliyorsundur.’’ dedi sakince. Tabi ki biliyordum. Bütün pegasuslar özeldi, özellikle Serenity benim için daha özeldi. Gülümsedim. ‘‘Elbette biliyorum Rose, onlar farklı.’’ Beni başıyla onayladı ve son cümlesini söyledi. ‘‘O zaman başlayalım sevgili öğrencim.’’ Bu cümlesinden sonra keyfim yerine gelmişti. Bunu başaracağıma adım gibi emindim.

En son Serena Melanie Holls tarafından C.tesi Ekim 30, 2010 8:32 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

MesajKonu: Geri: Serena Melanie Holls (Tanışma için: 1)   Serena Melanie Holls (Tanışma için: 1) Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 3:33 am

Yeni öğrencimin Sere olduğunu gördüğümde çok mutlu oldum. Onu çok ama çok seviyordum ve o tıpkı benim gibi, pegasusların nasıl mükemmel varlıklar olduklarının farkındaki ender kişilerden biriydi. Sere'ye açıklık alana çıkmamız gerektiğini işaret ettim, akıllı kızı Serenity de bizi takip etmekteydi.

"İşimizin pek kolay olmayacağını söylemeliyim ama bu tatlı kız sana yardımcı olmak için elinden geleni yapacaktır." dedim ve gülümseyerek Serenity'nin başını okşadım, pegasus memnuniyetle kişnedi. Sere'nin "Tamam, ben başlamaya hazırım." demesi üzerine, mutlaka her zaman cebimde bulundurduğum küp şekerlerden birazını çıkarıp öğrencime uzattım. Sere hiç tereddüt etmeden kanatlı ata yaklaşarak, şekerleri ona ikram etti. Halinden epeyce memnun olan Serenity de afiyetle onları yemeye başladı...
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Serena Melanie Holls (Tanışma için: 1)   Serena Melanie Holls (Tanışma için: 1) Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 8:24 am

Serenity’e baktım sevinçle. ‘‘Aferin güzel kızıma!’’ dedim. Rose bana masumca bakıyordu. Serenity ile çoktan göz teması kurmuşlardı galiba. Bunu kıskanmıştım ama belli etmedim. ‘‘Peki, şimdi ne yapıyoruz Rose?’’ dedim sevinçle. Hiç tereddüt etmeden cevabını verirken bende onu sakince dinliyordum.
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

MesajKonu: Geri: Serena Melanie Holls (Tanışma için: 1)   Serena Melanie Holls (Tanışma için: 1) Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 9:52 am

(Üzgünüm... Aylar sonra rp'yi devam ettiriyorum Sere'm. Rolling Eyes)

Serenity bana yeni sahibi Serena'yı çok sevdiğini söylemişti. Zaten Sere'yi kim sevmezdi ki? Onun gibi tatlı ve arkadaş canlısı bir Athena kızı herkesin dostluğunu kazanmayı kısa zamanda başarabilirdi. Bana şimdi ne yapacağımızı sorduğunda ona gülümseyerek "Serenity ile ilk uçuşunuzu yapmaya ne dersiniz?" diye sordum. Sere önerimi sevinçle kabul ettikten sonra, onun Serenity'nin sırtına oturmasına yardımcı oldum ve havadayken tutunabileceği yeleyi gösterdim. "Sanırım ilk uçuş için hazırım." dedi Sere. Bunun üzerine Serenity de bulunduğu yerde ileri geri gidip durmaya başladı. Benden bir komut beklediği her halinden belliydi. Ona "Yeni sahibinizle ilk uçuşunuzu yapabilirsiniz güzel kız, fazla hızlı olma lütfen." dedim ve göz kırptım.
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Serena Melanie Holls (Tanışma için: 1)   Serena Melanie Holls (Tanışma için: 1) Icon_minitimeC.tesi Şub. 19, 2011 11:47 am

Kendi aralarında öylece konuşuyorlardı. Bir an için içimde kıskançlık oluşmuştu ama buna gerek yoktu galiba. Her pegasus ve sahibinde olduğu gibi bizimde aramızda Serenity ile bir bağlantı vardı. Gözlerle bile anlaşabiliyorduk. Bize özgü bir şey olduğunu sanmıyordum. Belki de Rose ile bu konuda konuşabilirdim. Bana yardım ederdi. İletişim kurmakta güçlük çekmek istemiyordum çünkü. Rose bana soruyu yöneltirken ben ise Serenity’e bakıyordum. "Serenity ile ilk uçuşunuzu yapmaya ne dersiniz?" Heyecanlanmıştım. Hemen kabul ettim tabi. Rose sayesinde Serenity’nin üstüne bindim ve derin bir nefes aldım. Neyse ki Serenity’de sorun çıkarmamıştı. Pegasusum bana karşı çok uysal ve sabırlıydı. Onu bu yüzden çok seviyordum. Ayrıca bir Athena kızına yakışacak şekilde bilgeydi. "Sanırım ilk uçuş için hazırım." Sevinçli çıkmıştı sesim. Evet, oldukça heyecanlıydım. Rose, Serenity’e bir şeyler mırıldanırken bende kendimi sakin tutmaya çalışıyordum. Serenity’nin bacakları hareket edince ona daha bir sıkı sarıldım. Kalbim daha hızlı atmaya başlamıştı. Ah Yüce Zeus koru beni! Titremeye başladığımın farkına varmıştım çünkü Rose sakin olmamı gerektirecek bir şeyler mırıldandı. Gözlerimi kapattım ve Serenity’nin havalanmasını bekledim. Yüksek korkumu unutacaktım. Yükseklik korkusu mu? Ah lanet olsun! Serenity korktuğumu hissetmişti sanki. Yinede ona güvenmem gerektiğini hissettirecek şekilde kişnedi. ‘‘Tamam kızım. İyiyim ben.’’ Cümlemin sonu gelmeden çoktan uçuşa başlamıştı. Çığlık atıyordum. Hemde öyle böyle bir çığlık değil. Birkaç saniye sonra gözlerimi açtım ve gülmeye başladım. Fazla hızlı değildi ve çok yukarıda da değildik. Serenity’e birazcık daha sarıldım ve uçuş pozisyonunu aldım. Heyecanla Serenity’nin aşağıya inmesini bekledim. Rose bağırdım için kızacak gibiydi ama asıl önemli olan nasıl uçtuğumuzdu. Tekrar gülümsedim kendi kendime.

*Sorun değil Rose'mm <3
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

MesajKonu: Geri: Serena Melanie Holls (Tanışma için: 1)   Serena Melanie Holls (Tanışma için: 1) Icon_minitimeÇarş. Mart 09, 2011 4:01 am

Sere'nin ilk uçuş sırasında fazlasıyla heyecanlı olduğunu fark etmiştim ve yükselmeye başladıklarında attığı çığlıklar da bunun kanıtıydı. Kamptaki herkesin onun sesini işitmiş olduğundan emindim ama benim için sorun değildi. Sahip ve pegasusun ilk uçuşu sırasında sık sık böyle sahneler yaşardık. Rose ve Serenity bir süre sonra ideal yükseklikte, düz bir şekilde uçmaya başladılar. Ben de elimi gözlerime siper ederek güneşe rağmen onları izlemeye koyuldum. Böyle işimi yapmamı engellediği durumlarda Tanrı Apollon'a her zamankinden daha çok gıcık oluyordum. Sere bir süre sonra çığlık atmayı bırakıp anın tadını çıkarmaya başladığında gülümsedim. Bir pegasusla gökyüzünü delmek, kesinlikle bir insanın yaşayabileceği en güzel histi. Şey... En azından ben böyle düşünüyordum. Sere de benimle aynı şeyleri düşünüyor gibiydi çünkü havada oldukça mutlu olduğunu anlayabiliyordum. Bir süre sonra Serenity'yi tutuşunu biraz gevşetecek cesareti bulduğunda, aralarındaki güven bağının oluşmuş olduğuna kanaat getirdim. On dakika kadar daha havada süzülmelerine izin verdikten sonra parmaklarımı ağzıma götürerek ıslık çaldım. Bu, Serenity'nin inişe geçmesi için verdiğim bir talimattı. Akıllı kız komutu hemen anlayarak ve Sere'yi sarsmamaya özen göstererek aşağı doğru alçalmaya başladı. İniş yaptıklarında biraz sarsılmış ve fazlasıyla sevinçli görünen Sere'nin pegasusunun sırtından inmesine yardımcı oldum. Benim için şu ana kadar görmüş olduklarım yeterliydi. Gülümseyerek Sere'ye döndüm ve "Serena Su Hanzadeoğlu, pegasus eğitmeni olarak seni dersimden mezun ediyorum." dedim. Sere minik bir sevinç çığlığı atarken ben de Serenity'ye döndüm ve "Sahibinin karşısında her zaman böyle uysal ol kızım, aferin sana." dedim. Serenity mutlulukla kişnedi. İşte bu kadardı, bugün bir melez-pegasus ikilisinin daha aralarında güçlü bir bağ oluşturmasına yardımcı olmuştum.

Ders rp'si bitmiştir.

Serena Melanie Holls (Tanışma için: 1)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Serena Melanie Holls
» Serena Melanie Holls'un Görevleri
» Alex Nike vs Serena Melanie Holls
» Serena Melanie Holls vs Emily Rose Greene
» Kayıp Kalkan Aegis Özel Görevi / Serena Melanie Holls