Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Zack ile Kılıç Süsleme

2 posters
YazarMesaj
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

Zack ile Kılıç Süsleme Empty
MesajKonu: Zack ile Kılıç Süsleme   Zack ile Kılıç Süsleme Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 10:04 am

Bugün canım biraz arenayı yoklamak istiyordu. Makyajsız dışarı çıkamayacağım için makyajımı yapmaya başlamıştım. Göz makyajım güzel olmuştu. Beğenmiştim. Keşke makyaj yapmada başarılı olduğum kadar kılıç kullanmadada başarılı olabilseydim. İyicene süslendikten sonra saçımı topladım. Sonuçta arenaya gidiyodum saçım açık olmamalıydı. Mağlum kılıç kullanırken habire saçım önüme gelmemeliydi. Kılıçmı sallayacaktım yoksa saçımı geriye atmakla mı uğraşacaktım. En sonunda kulübemden dışarı çıkmayı başarabilmiştim. Hemen arenaya gittim. Arenaya vardığımda Zack'i gördüm. Yanına gittim. Yanına gider gitmez gözüme kılıcı takıldı. Çok güzel olmuştu. Kan renginde süslemeler çok dikkat çekiciydi. Nasılsa Ares oğlu yapmıştı. Böyle renklerin olması çok doğaldı. Benim kılıcım onunkinin yanında çok sönük kalıyordu.

" Bunu sen mi süsledin? Harika olmuş. "

" Evet. Bunu yapmak için çok uğraştım ama sonun da uğraşıma değdi. "

" Vay be keşke benimde böyle yeteneklerim olsa. "

" Belkide vardır. Gel senin kılıcını süslemeye gidelim istersen. "

Bu teklifi asla reddedemezdim. Hemen kabul ettim. Birlikte el işleri alanına yürümeye başladık. Arena yapmak için gelmiştim ama şimdi daha iyi bir yere gidiyordum. Yolda giderken kılıcımın nasıl bir şey olacağını hayal ediyordum. Ben Afrodit kızıydım. Kesinlikle çok komik bir şey olacaktı ve içinde pembe rengi mutlaka olacaktı.
Zack Care

Zack Care

MesajKonu: Geri: Zack ile Kılıç Süsleme   Zack ile Kılıç Süsleme Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 9:55 am

Arenada çalışırken Claire ile karşılaşmıştım.Silahını süslemek istiyordu.Bende ona öğretebileceğimi söyledim.Biraz yürüdükten sonra el işleri atolyesine vardık.Ordan bir kılıç aldım ve Claireye nasıl çizgi yapılacağını göstermeye koyuldum.''Eğer güzel bir şekil yapmak istiyorsan çizgileri çok güzel çizmiş olman gerek''dedim ve ordaki alet ile kazıyarak bir çizgi çizdim.''Bak eğer bir çiçek veya kuş yapacaksan çizgileri kavisli yapmaya özen göster.Eğer çizgilerieşit yapmazsan şekil görselliğini yitirir''.
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Zack ile Kılıç Süsleme   Zack ile Kılıç Süsleme Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 10:37 am

'Bak eğer bir çiçek veya kuş yapacaksan çizgileri kavisli yapmaya özen göster.Eğer çizgilerieşit yapmazsan şekil görselliğini yitirir''.

" O zaman bol bol kavisli çizgi çalışmam gerek. " İkimizde gülmeye başladık. Sonra sıra denemeye geldi. Çizgi deneyecektim. Bunu yapabileceğimi pek sanmıyordum. Zack'te öğretmek için baya bir uğraşacaktı anlaşılan. Elime bir alet aldım ve çizgiyi çekmeye çalıştım. Beceriksiz çıkmıştım. Çizgilerim güzel olmuyordu bir türlü.

" Offf olmuyor. " dedim sinirle.

" Hemen pes etmek yok. Kafaya koydum. Öğreteceğim sana bunu. "
Zack Care

Zack Care

MesajKonu: Geri: Zack ile Kılıç Süsleme   Zack ile Kılıç Süsleme Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 11:18 am

Claire çok zor bir öğrenciydi.Hemen pes ediyordu.Ama ben pes etmeyecektim.Öğretmeyi kafama takmıştım.''Bu işi yapmak için önce beyninde hayal edicekceksin sonra devamı gelir''dedim.Ve yaptıklarımı tekrar gösterdim.Claire bu sefer başaracak gibiydi.Gözü kapadı ardından yapmaya başladı.
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Zack ile Kılıç Süsleme   Zack ile Kılıç Süsleme Icon_minitimeC.tesi Mart 26, 2011 9:42 am

Beynimde kılıcımı hayal ettikten sonra aleti elime alıp çizgfileri çizmeye başladım. Böyle devamm ettikten sonra eserime baktım çok güzel bir çiçek çizmiştim bile. Zack " Çok iyi gidiyorsun Clay. Haydi devam. " dedi. Yarım saat Zack'te bana yardım ede ede kılıcmı bitirmeyi başardık. Kılıcım çok güzel olmuştu. Üsründe çiçek, gül ve Afrodit kızının aklına gelen birsürü motif avrdı. Harika gözüküyordu. Artık benimde Zack'in ki kadar güzel bir kılıcım olmuştu. Gülümseyerek " Şimdi bu benim eserim mi? "dedim. Zack'te aynı sıcak gülümsemeyle " Evet Clay senin eserin. " dedi. Kılıcmı da alıp Zack'le birlikte el işleri alanından çıktık.

RP BİTMİŞTİR!..

Zack ile Kılıç Süsleme
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kılıç yenileme
» Kılıç şekillendirme.
» İlk Kılıç Kullanma
» İki Kılıç Eğitmeni
» Sadece Bir Kılıç