Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

14. Temizlik Denetlemesi!

+4
Katherina Zoey Night
Julia Covenant
Leo von Dorff
Adreanna B. von Dorff
8 posters
YazarMesaj
Adreanna B. von Dorff
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Adreanna B. von Dorff

14. Temizlik Denetlemesi! Empty
MesajKonu: 14. Temizlik Denetlemesi!   14. Temizlik Denetlemesi! Icon_minitimeÇarş. Haz. 29, 2011 12:30 am

Uyuyordum. Güneş bütün yüzünü gösterip odama dolmasına rağmen, uyuyordum. Nyks'in çocuğu olduğumu öğrendiğimden günde itibaren, geceleri dolaşıp sabahın ilk ışıklarıyla uyumak benim için bir alışkanlık haline gelmişti. Çoğu zaman, yapmam gereken bir sürü işi ertelesem de, geceleri uyumayıp sabahları kahvaltıyı kaçırma noktasına gelene kadar uyumaktan vazgeçemiyordum. Bu sabah da planım öyleydi. Bütün gece dışarıda dolaşmış, kimsenin olmadığı tenha yerlerde kendi kendime oturup düşünmüştüm. Sonunda kulübeme döndüğümdeyse ise, yatağımı zor bulup, derin bir uykuya dalmıştım. Daha tam uykumu alamamışken, gördüğüm güzel rüya bir sesle bozuldu, "Ah! Lanet olsun!" Gözlerimi açıp yatakta dikildim. Kardeşim Leo, özel eşyalarımı sakladığım dolabı açmış karıştırıyordu. Uyandığımı fark edince ise bana döndü ve konuşmaya çalıştı, "Ben, şey, sadece bir şey..." Çok sinirlenmiştim. O dolapta kamp öncesi hayatımızla ilgili şeyler vardı. Leo artık onlara değer vermiyorsa bile geçmişim benim için çok önemliydi. O sinirle bağırdım, "Lanet olsun Leo! Neden eşyalarımı karıştırıyorsun? Onların "özel" olduğunu da biliyorsun!" Hemen savunmaya geçip mazeretler sunmaya başladı, "Şey, bir eşyamı kaybettim, ve, ve, sende olabileceğini düşünmüştüm. Beni sinir etmek için sakladığını... Neyse, onu ararken, o dolabın içindeki her şey, üstüme döküldü, ve, şey, kılıcın da ayağıma düştü." Ona zarar gelmiş olabileceğini aklıma bile getirmeden bağırmaya devam ettim. "Onlar özel Leo, Ö-zel! Hem, neden ben saklayayım senin eşyalarını?" Son sözlerim üzerine gözleri kızgınlıkla parladı, "Tam bir aptalsın, Rea! Kılıcım üstüme düştü diyorum! Sense, gereksiz bir kaç çöp parçası yüzünden bana bağırıyorsun!" Gereksiz bir kaç çöp parçası mı? O, manevi kardeşimizin bana verdiği eşyalar ve yıllarca annem saydığım kadının hatıraları için böyle mi düşünüyordu?"Çöp parçası mı? Onlar Gace'indi! Ve Monica'nın! Bize babamızdan daha çok değer veren yegane iki kişinin!" Leo aynı ses tonuyla bana cevap verdi, "Hatıralarda yaşıyorsun, Adreanna! O, geçmişti. Hem, Monica bize yalan söyledi! Gace ise... O aslında kardeşimiz bile değil, Rea! Bizim kardeşlerimiz bu kulübe artık! Bunu kabul etmen gerek! O hayata dönemezsin, Rea" Gözlerimden istemsizce yaşlar süzülüyordu. Örtümü yüzüme kapayıp ona bağırdım,"Senden nefret ediyorum, Leo von Dorff! Eşyalarımı karıştırdığun için, üstüne beni suçladığın için, geçmişimize değer vermediğin için! Defol odamdan, lanet olsun, defol!" Leo bu tepkim üzerine odamın kapısına yöneldi, bir yandan da son bir şeyler söylüyordu, "O asla kardeşimiz değildi, Rea, asla değildi." Bu artık fazla gelmişti. Yatağımdan fırladım, artık odamdan neredeyse çıkmış olan kardeşimi tuttum ve canını yakmak için, söylediklerini ödetmek için,ona sert bir tokat attım.

Rp Out:
Spoiler:
http://melezkampirpg.forumup.web.tr
Leo von Dorff
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Leo von Dorff

MesajKonu: Geri: 14. Temizlik Denetlemesi!   14. Temizlik Denetlemesi! Icon_minitimeÇarş. Haz. 29, 2011 12:59 am

Uyandığımda yanı başımda olan değerli saatim yoktu.Hemen aramaya koyuldum.Ablamın odasında olabilceğimi düşündüm.Özel eşyalarını sakladığı dolaba geldim.Kapısı açtığımda ne kadar dağınık olduğunu görebiliyordum.Ve ayağıma kılıcı düşmüştü.Umarım uyanmamıştır dedim.Yavaşça ortalığı toparlarken uyandığını gördüm bana bağırmaya başlamıştı."Lanet olsun Leo! Neden eşyalarımı karıştırıyorsun? Onların "özel" olduğunu da biliyorsun!"dedi.Hemen cevap verdim:"Ben saatimi kaybettim.Sende olabilceğini düşündüm.Dolabın o kadar dağınıkki bütün herşeyin üstümde düştü.Kılıcın ayağımın üstünde.Canım o kadar yanıyorki"dedim.Bu onu dahada sinirlendirmişti galiba.Devam etti."Onlar özel Leo, Ö-zel! Hem, neden ben saklayayım senin eşyalarını?"dedi.Çok sinirlenmiştim.Çünkü bir kaç çöp parçasını benden daha önemli görüyordu.Karşı cevapa geçip"Tam bir aptalsın, Rea! Kılıcın üstüme düştü diyorum! Sense, gereksiz bir kaç çöp parçası yüzünden bana bağırıyorsun!" Kesin içinden gereksiz bir kaç çöp parçasımı.Hayır onlar benim eski hayatımın anıları diyordur.İçinde manevi kardeşimizin verdiği eşyalar vardı.Devam etti."Çöp parçası mı? Onlar Gace'indi! Ve Monica'nın! Bize babamızdan daha çok değer veren yegane iki kişinin!" Ona yine sinirli bir ses tonuyla cevap verdim."Hatıralarda yaşıyorsun, Adreanna! O, geçmişti. Hem, Monica bize yalan söyledi! Gace ise... O aslında kardeşimiz bile değil, Rea! Bizim kardeşlerimiz bu kulübe artık! Bunu kabul etmen gerek! O hayata dönemezsin, Rea" Gözlerinden yaşlar indiğini görebiliiyordum.Bu beni üzüyordu.Hem de çok üzüyordu.Örtüsünü suratına koyup"Senden nefret ediyorum, Leo von Dorff! Eşyalarımı karıştırdığun için, üstüne beni suçladığın için, geçmişimize değer vermediğin için! Defol odamdan, lanet olsun, defol!"dedi.Kapıya doğru yola koyuldum.Kapının önünde durup ona cevabımı verdim."O asla kardeşimiz değildi, Rea, asla değildi." dedim.Bu onu çok sinirlendirdi.Ayağa kalktı ve suratıma sertçe bir tokat attı.Acıdı hemde çok acıdı.Bir kaç çöp parçası için bu duruma gelmiştik.Gözlerine baktım ve."Bak Rea artık yetti.İstemiyorsan söyle kamptan ayrılırım ama artık yeter.Çok oldun.Evet haklısın odanı karıştırmamalıydım.Gözlerime bak ve söyle.Gitmemi istiyormusun." Bu sözleri derken gözlerimden yaşlar akmaya başladı.Onun da ağladıgını görebiliyordum.Odasından çıktım ve mutfağa gittim.Sıcak bir kahve içiyordum ki mutfağa geldi ve."Yeter artık kendini ne sanıyorsun." dedi ve bir tane daha tokatı yapıştırdı.Yetmişti artıkın.Kulübeden çıktım ve kampın çıkışına doğru ilerledim.Arkamdan " Leo von Dorff buraya gelmezsen hayatının en kötü dayağını yiyceksin"dedi.Arkamı dönüp " Ben gidiyorum Rea çöp parçalarınla mutlu mesut bir hayat yaşa artıkın."
http://blgsyrs.sozlukspot.com/
Adreanna B. von Dorff
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Adreanna B. von Dorff

MesajKonu: Geri: 14. Temizlik Denetlemesi!   14. Temizlik Denetlemesi! Icon_minitimeÇarş. Haz. 29, 2011 3:31 am

. "Ben gidiyorum Rea, çöp parçalarınla mutlu mesut bir hayat yaşa artık!" Artık sabrımın son noktasına gelmiştim. Kampın içinde olmamıza aldırmadan arkasından koştum ve onu yere düşürmek için bacaklarına hızlıca bir tekme attım. Bunu beklemediği için sendeledi ve yere düştü. Bir yandan onu saçlarından tutup kulübeye geri sürüklerken bir yandan da o anda aklıma ne geldiyse yüsek sesle bağırıyordum. Kardeşimi kulübenin kapısından içeri fırlattım ve tam yüzünün ortasına bir yumruk geçirdim. Kollarını tutup olabilecek en yüksek sesimle tehditler savurmaya başladım. Bir yandan da onun savurduğu tekme ve yumruklardan kaçmaya çalışıyordum. Hem canımın acısından, hem kızgınlıktan hıçkırarak ağlıyor, aynı anda da ona daha çok zarar vermek için yapabileceğim her şeyi yapıyordum.Sonra her ne olduysa, zayıf bir anımı yakaladı, saçlarımdan- en zayıf noktamı iyi biliyordu- tutup beni yere çekti. "Bana, asla böyle davranamazsın Rea! Seni öldüreceğim!" Saçlarımı kurtarmaya çalışırken bir yandan ağlıyor, bir yandan da çığlık atarak konuşuyordum, "Yeter Leo! Unutma, karşında kardeşin var!" Sonunda kurtardığım saçlarımı bir hareketiyle tekrar yakaladı ve yüzüme bir yumruk geçirdi,"Sen benim kardeşim değilsin! Benim kardeşim bir kaç çöp parçası için bana böyle davranmaz!" Çöp parçası? Hala utanmadan çöp parçası diyebiliyordu demek? İşte bu son noktaydı. Canımın acısına aldırmadan saçlarımı çekerek kurtardım, kalkmasını engellemek için bacaklarına tekme attım ve odama koştum. Yere dağılan eşyalarımın arasından Karanlık Gece'yi buldum, Leo'nun yaına koştum ve kılıcımı çektim. Bana böyle davrandığı için onu öldürmeye bile hazırdım.

Bir Rp Out daha:
Spoiler:
Leo von Dorff
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Leo von Dorff

MesajKonu: Geri: 14. Temizlik Denetlemesi!   14. Temizlik Denetlemesi! Icon_minitimeÇarş. Haz. 29, 2011 3:58 am

Tam kamptan çıkçakken ayaklarıma bir tekme atıldı.Yeri öptüm.Bu Rea idi.Suratıma 2 yumruk indirdi ve saçlarımdan tutarak beni kulübeye getirdi.Kulübeye doğru gelirken yüksek sesle bağırıyordu.Kulübeye gelince bana 2 yumruk daha çaktı.Suratımı bilmiyordum ama ruhumun Rea'nın beni 5 kuruşluk çöplükler için sattığı için çok kötüydü.Ara sıra kendimi toparlayıp ona yumruk vuruyordum ama hep sıyırıyordum.Çok yorulmuştum.En sonda tam pes edicekken zayıf noktası aklıma geldı.Hemen oraya yumruk vurup yere düştü.Ayağa zar zor kalktım.Peş peşe 2 tane yumruk çaktım.Sonra çok kıymetli saçlarımdan çekip beni kulübeye getirdiği için onun da saçlarından çektım ve 1 tane daha yumruk çaktım.Konuşmaya başladım."Bana, asla böyle davranamazsın Rea! Seni öldüreceğim!" ona doğru yumruk aterken bir yandan saçlarını kurtarmaya bir yandan da bana yumruk atmaya çalışıyordu.Kaç dakika bilmiyorum ama ona sürekli vurdum.En sonda konuşmaya başladı."Yeter Leo! Unutma, karşında kardeşin var!" dedi.Saçlarını kurtardığı anda bir yumruk çaktım.Artık nerdeyse bayılacaktı.Suratına baktım ve konuştum."Sen benim kardeşim değilsin! Benim kardeşim bir kaç çöp parçası için bana böyle davranmaz!" şuan içinden konuştuğunu biliyorum.Sinirlendiğinde hep böyle yapıyor.Kesin onlara hala çöp diyor sınırı fazla açtı bu demiştir.Artık yettiğini düşündüm ve ayağa kalktım.Tam ilerlerken tekrar bacaklarıma bir tekme attı.Yere yapıştım ve odasına koştuğunu gördüm.Ayağa kalktığımda kılıcı Karanlık Gece'yi almış yanıma gelince çekmişti.Konuşmaya başladım."Ne yani kardeşini öldürecekmisin.Bu riski göze alabilcekmisin.Gel ben burdayım" dedim ve silahı tuttuğu eline bir tekme attım.Silah yere düştü ve çevik bir hareketle onu aldım.Artık kozlar bendeydi.Kılıcı az ileri attım.Yere düştüğünde 1 tane daha yumruk vurdum.Birden bir ses duydum."Yeter"
http://blgsyrs.sozlukspot.com/
Julia Covenant
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Julia Covenant

MesajKonu: Geri: 14. Temizlik Denetlemesi!   14. Temizlik Denetlemesi! Icon_minitimeÇarş. Haz. 29, 2011 10:01 am

Kulübeye girdiğimde zaten kulübenin ilginçliğinden gözlerim yaşarmıştı çünkü Jason ilginç şeylere bayılırdı. Birde birisi "YETER!" diye öyle bir bağırmıştı ki ben kendimi tutamayıp ağlamaya başladım. Hemde ne ağlama. Anında bütün gürültü kesildi. Bir süre sonra birisi geldi. "Şeyyy... Ben Zack. Ve sen?" "Kheiron diyor ki ben bir Nyks çocuğuymuşum. Nyks kim?" dediğimde Zack gülümsedi. "Nyks çocuğu mu? Öyleyse ben senin abin oluyorum." dedi ve ekledi "Dağınıklık için kusura bakma. Leo ve Rea kavga ettiler de. Gel seni onlar ile tanıştırayım." Daha kardeşim mi vardı? Ne güzel. Burnumu çekip gülümsedim. "Peki abiciğim." Elimi tutup beni oturma odası gibi bir odaya götürdü. Odada iki kişi vardı ve birbirlerine kötü kötü bakıyorlardı. Zack öksürdü ve "Leo, Rea. Bu yeni kardeşimiz." dedi. Ben de hemen "Benim adım Julia. 5 yaşımdayım." dedim. Rea gelip beni kucağına aldı ve "Ay ben seni yerim. Canım benim." dedi ve yanağımı öpüp beni yere indirdi. Leo'dan biraz ürkmüştüm. O yüzden rea beni bıraktığı anda utangaç bir gülümseme ile Zack'in arkasına kaçıp oradan Leo'ya baktım. Leo öyle bir güldü ki sanki yer titredi. Zack "Bugün temizlik yapmamız gerek çocuklar. Denetleme var." dediğinde Leo odadan asık surat bir ile çıktı. Zack bana dönüp "Gel bizde burayı temizleyelim." dedi ve Rea bana el sallayıp gitti.Zack ile oturma odasını toplamaya başladık.

RP out:
Spoiler:
http://ulyssesmoore.yetkinforum.net/
Adreanna B. von Dorff
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Adreanna B. von Dorff

MesajKonu: Geri: 14. Temizlik Denetlemesi!   14. Temizlik Denetlemesi! Icon_minitimeÇarş. Haz. 29, 2011 10:10 pm

"Yeter!" Tam Leo beni paramparça etmeye hazırlanırken, gelen bu sesle ikimiz de donduk kaldık. Hiç bir şey söyleyemiyorduk. Leo elini indirdi ve yavaşça ayağa kalktım. Şimdi doğrudan kulübe liderimizin sinirden taş kesilmiş yüzüne bakıyordum. "Zack. Be-ben... O başlattı!" Hala sinirimi atamamıştım. Zack bize çocuk gibisiniz anlamında bir bakış atıp yandan ağlama sesleri geldiği için odadan çıktı. Biz Leo'yla her an tekar birbirimize saldıracakmış gibi bakışırken, Zack elinden tuttuğu çok şirin bir kız çocuğuyla birlikte odaya girdi. Zack problem çıkmasın der gibi hafifçe öksürdü ve neşeli olmaya çalışan bir sesle bize ufaklığı tanıştırdı,"Leo, Rea, bu yeni kardeşimiz." Ardından kız ekledi,"Benim adım Julia. 5 yaşımdayım. " 5 mi? Çok şeker! Demek erken sahiplenilmişti. Onun için zor olacak diye düşünüp "Ay ben seni yerim. Canım benim."! diyerek kızı kucağıma aldım. Yumuşacık yanaklarından öpüp ufaklığı yere indirdim. Beni sevmiş gibiydi. Zaten çocuklar beni hep severdi. Ama ufaklığı Leo karşısında verdiği tepki pek iyi olmadı. Onu yere indirdiğimde koşup Zack'in arkasına saklandı. Bunu gören Leo, yeri titretmek istermiş gibi güldü. Bu kadar mı aptaldı? 5 yaşında bir çocuktu daha o! Sonra Zack tekrar araya girdi, "Bugün temizlik yapmamız gerek çocuklar. Denetleme var." Bunu öyle bir ses tonuyla söylemişti ki kulağa, dağıttıklarınızı toplamazsanız kafanızı keserim, gibi gelmişti. Leo bana son ve öldürücü bir bakış atarak odadan sıvıştı. Belli ki odasını temizleyecekti. Zack ben sanki yokmuşum gibi ufaklığa döndü, "Gel biz de burayı temizleyelim." Bana orada yer olmadığını düşünüp Jul'e el salladım ve odama gittim.

Odamın haline bakınca içimden ağlamak geliyordu. Bu karışıklığı beş gün uğraşsam bile temizleyemezdim. Uzunca bir süre yatağımda oturup kendi kendime söylendim. En sonunda ayağa kalktım ve sinir bozucu kardeşimin dağıttıklarını toplamaya çalışarak temizliğe başladım. Elime aldığım her parçada geçmişimi ve ailem sandığım kişileri hatırlıyordum. Bu iş artık bana zor gelmeye başlamıştı. Ortada duran eşyalara bir tekme attım ve ortalarına oturup hıçkırarak ağlamaya başladım. Bir süre sonra kapıda birileri olduğunu hissettim ve o tarafa döndüm. Küçük Julia, ağzı hafif aralık bir biçimde bana bakıyordu. Onu gördüğümü anlayınca geldi ve yanıma oturdu. Sevimli konuşmasıyla sordu, "Ne oldu Rea abla? Leo abi yüzünden mi?" Ona anlatamazdım. Bu yüzden başımı hayır anlamında salladım. "Ben ondan çok korktum. Zack abi diyor ki, sen normalde birilerine durup dururken kılıç çekmezmişsin. Size ne olduğunu anlamıyor. " "Biliyorum. Zack abin canıma okuyacak. Çok kızdığını biliyorum. Sadece seni daha fazla korkutmak istemedi." Küçük kız anlayışlı bir tavırla başını salladı,"Önemli değil." Ve küçük yüzünde yaşından beklenmeyecek bir olgunlukla odamdan çıktı. Tanrım! Daha ilk gününde neler yaşamıştı. Denetlemenin ortasına düştüğü yetmezmiş gibi bir de kardeşimle kavgamın sonuna -azar kısmına- yetişmişti. O orada olduğu için şanslıydım. Jul gelmese, Zack işimi bitirmişti. Neyse, artık temizlik yapmanın zamanı geldi diye düşünüp ayağa kalktım ve yarım bıraktığım işe devam ettim. Dolabımı düzenlemek çok kısa bir zaman almıştı. Her şeyin tozunu aldım, bir de denetlemede ceza alarak Zack'i kızdırmak istemezdim. Sabah uyanıp öylece bıraktığım yatağımı özenle topladım, ortalığa dağılmış giysilerimi katladım ve giysi dolabıma yerleştirdim. Yatağımın yanındaki komodinin tozunu aldım ve eşyalarımı özenle yerleştirdim. Odada hiç hata kalmamasına özen gösteriyordum. Sessizce mutfağa sıvışarak yerleri silmek için bir şeyler aldım ve odama döndüm. Eşyalarımı kenara iterek yerleri temizledim ve işim bitince hepsini tekrar yerleştirdim. Toz bezlerinin yanında getirdiğim cam beziyle özenle camlarımı sildim. Artık işim bitmişti. Ya da bitmiş miydi? Tabii ki hayır. Çok saygı duyduğum ama bugün gözünde en ufak bir değerimin kalmadığını hissettiğim kulübe liderimden, ve korkuttuğumuz o ufacık çocuktan özür dilemeliydim. Ama kardeşimden asla dilemezdim. Önce o özür dileyecekti. Artık tertemiz kokan odamın ortasında bir dakika düşündüm. Önce Zack, diyerek Zack'in odasına yürüdüm. Julia temizlenen salonda oturmuş, dev ekran televizyondan bir şeyler izliyordu. Geçtiğimi fark etmedi. Zack ise, kendi odasını temizlemekle meşguldü. Kapı hafif aralıktı, ne yaptığını görebiliyordum. Eşyaları öyle bir tutuyordu ki, biraz daha zorlasa kıracaktı. Yavaşça kapısını çaldım. Kim olduğumu anlamadan seslendi, "Girin." Ufak adımlarla içeri yürüdüm ve yanına gittim. Ben olduğumu fark edince ağzını açtı ama konuşmasına fırsat vermeden söze girdim, "Bak, bize, bana çok kızdığını biliyorum. Haklı olarak, sen de kulübende birbirini öldürmeye çalışan ikizler olmasını istemiyorsun. Ortalığı da dağıttık zaten. Ama artık son noktaya getirdi, Zack. Ne yapacağımı bilemedim." Zack, bunları kime anlatıyorsun der gibi elini salladı ve cevap verdi, "Benim derdim ortalığın dağılması falan değil, ben kulübemde saygı istiyorum, ölümüne kavga etmenizi değil!" Sonuna kadar haklıydı. "Biliyorum. Ama senin de ailen yok, Zack. Belki beni anlarsın. O, sahip olduğum son kişiler hakkında pislikmiş gibi konuşunca, dayanamadım. Yine de bir bahane olamaz tabii." Zack kollarını göğsünde kavuşturup devam etti, temizliği ise çoktan bırakmıştı. Tabii, önce kulübedeki kan davalarını halletmesi gerekiyordu. Sayemizde. Onu gerçekten öldürebilir miydin, Rea? Blöf mü yapıyordun?""Tabii ki yapamazdım. O benim kardeşim.""Bugün hiç de kardeş gibi görünmüyordunuz ama.""Biliyorum. Ama bugün yaşanan her şey için, senden çok özür dilerim, Zack. Bir daha asla olmaz." Zack sonunda biraz gülümsedi, "Olmasa iyi olur!" Başımı evet anlamında salladım. "Tekrar özür dilerim, Zack. Böyle olmasını istemedim. Ama Leo'dan özür dilemem. Suç onundu." Zack'in sen bilirsin gibisinden bakışının ardından odadan çıktım. Salona gidip küçük Julia'nın yanına oturdum. Saçlarını okşadım ve gülümsedim. "Ee,Jul. Kampa ilk gününde böyle şeyler yaşamanı istemezdim. Ama kardeşim böyledir işte. Benimle uğraşmadan duramaz. Özür dilerim ufaklık." Julia televizyondan gözlerini ayırmadan cevap verdi, "Önemli değil, Rea abla. Alışırım." Ufaklık çok akıllıydı. Leo ve benim aramda esen soğuk rüzgarı fark etmişti ve beni daha fazla yormamaya çalışıyordu. içim biraz rahatlamış olarak mutfağa gittim, bir bardak kola aldım ve Julia'nın yanında oturup izlediği şeye konsantre oldum. Tabii bir süre. Daha temizlik bitmemişti, Zack'in beni çağırıp bir yeri temizletmesi ise an meselesiydi!
Julia Covenant
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Julia Covenant

MesajKonu: Geri: 14. Temizlik Denetlemesi!   14. Temizlik Denetlemesi! Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 6:12 am

Yeni ablam oturma odasına girdiğinde ikizim Jason'ın en sevdiği çizgi filmi izliyor, ağlamamaya çalışıyordum. Onu gerçekten çok özlüyordum. Rea yanıma oturupSaçlarımı okşadı ve gülümsedi. Aslında gülümseyip gülümsemediğini bilmiyordum çünkü gözlerimi ekrandan ayırmamıştım. "Ee,Jul. Kampa ilk gününde böyle şeyler yaşamanı istemezdim. Ama kardeşim böyledir işte. Benimle uğraşmadan duramaz. Özür dilerim ufaklık." dediğinde neyi kastetiğini şıp diye anlamıştım. "Önemli değil, Rea abla. Alışırım." diye cevapladım ablamı. Sesimin çatlamadığına şaşırmıştım. Bunu söyledikten sonra Rea gidip kendine bir kola aldı ve benimle birlikte televizyon izlemeye başladı. Bir süre çizgi film izledik. İzledikçe ağlayasım geliyordu çünkü izledikçe Jason, yaramazlıkları ve koltuktan koltuğa atlayarak "SÜPER JASON!" diye bağırması aklıma geliyor, gözlerim sulanıyordu. Onu bulmaya kararlıydım. Kardeşlerim ile tanıştığımdan anda onlara bulana Jason'dan bahsetmemeye karar vermiştim. Her bakıcı ailede ve yetimhanede bana acıyorlardı ve burada, kimse bana acıma ile bakmadan, kendimi tekrar Kilmore Koyu'ndaki kadar, hatta daha bile fazla rahat hissediyordum. Rea gözlerimin yaşardığını anladıysa da ses çıkartmadı. Zaten bir süre sonra Leo geldi. Bana "Hey Jul! Bana mutfakta yardım eder misin?" diye sordu. Hemen kabul ettim çünkü Jason'ı daha fazla hatırlamaya dayanamazdım. Leo'ya samimi bir şekilde gülümseyip Rea'ya el sallayarak Leo'yu takip ettim. Mutfak çok güzeldi. Leo ile önce bulaşıkları yıkadık. O yıkayıp duruluyor, bende kurulayıp dolaplara koyuyordum. Bir ara Leo bana biraz köpük fırlatınca aynı Jason diye düşündüm. Abime dönüp "Çok komik Leo. Biraz ciddi olamaz mısın?" dediğimde bayağı şaşırmıştı. "Ben susadım. Bardaklar nerede abiciğim?" dediğimde abim bana bir bardak uzattı. "Teşekkür ederim" deyip soğuk su var mı diye buzluğa baktığımda iğrenç bir koku geldi burnuma. "Bu buzluk en son ne zaman temizlendi? Sanırım sebzelerin birazı çürümüş." dediğimde Leo "O halde temizleyelim!" dedi ve buzluğu boşaltarak neyin koktuğunu aramaya başladık.
Katherina Zoey Night
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Katherina Zoey Night

MesajKonu: Geri: 14. Temizlik Denetlemesi!   14. Temizlik Denetlemesi! Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 12:17 pm

Tüm gece kamp içinde dolaşmış ve çıkacak bir macera aramıştım. Kendimi dolaşmaya öylesine kaptırmıştım ki öğleye kadar kulübeye geri dönememiştim. Belki de bu temizlik yapmak istemeyen canımdan kaynaklanıyordu. Yine de bu denetlemede temizlik yapmazsam kendimi kardeşlerime borçlu hissedeceğimin farkındaydım. İşte bu yüzden kampın çevresinde bir kere daha turladıktan sonra kulübemize yöneldim ve içeri girdim. Kardeşlerim temizliğe çoktan başlamışlardı bile. Bu beni şaşırtmıştı. Çünkü genelde uyandıktan ancak saatler sonra başlardık temizliğe. Anlaşılan kulübede temizliğe katılmayan tek kişi bendim. Bu da iyi bir cezayı hak ediyordu. Zack'inde bana bu cezayı vermekten memnun olacağına şüphem yoktu. Bu sebepten dolayı sessiz ve yavaş adımlar ile odama doğru yöneldim. Neyse ki kimse beni fark etmedi. Odama gidip temizliğe başlamadan önce bir bardak buzlu kola almak aklıma gelince tekrar yön değiştirdim ve mutfağa doğru yürümeye başladım. Oraya varınca Leo ile küçük bir kızın buz dolabını temizliyor olduklarını gördüm. Bu küçük de kimdi? Bildiğim kadarıyla kampa yeni gelenler Hermes Kulübesinde kalıyorlardı. "Merhaba." dedim. İkisi de aynı anda bana doğru döndüler. Leo alaycı bir şekilde "Nihayet teşrif etme nezaketini gösterdiniz Bayan Night!" derken küçük kız da merakla bana bakıyordu. "Leo, sakin ol. Zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamamışım." diye tersledim onu ve kıza dönerek "Merhaba. Ben Katherina. Sanırım yolunu kaybettin küçük." dedim. Leo ise beni şaşırtan bir sevecenlik ile "Bu kızın adı Julia. Julia Covenant. Yeni kardeşimiz." diye durumu açıkladı. Hem şaşkındım hem sevinmiştim. İlk olarak kulübemize yeni bir kardeşimiz gelmişti ve bu her zaman beklediğim bir andı. İkinci olarak da bu kadar erken sahiplenilmesi çok hoş bir durumdu. Julia'nın yanına gittim ve onu kucaklayarak "Hoş geldin kardeşim." dedim. Julia da kollarını bana doladı ve "Temizlik yapıyoruz." dedi. Keşke bu konuyu hiç açmasaydı. Çünkü Leo bana alaycı bakışlar fırlatmaya başlamıştı bile. Birbirimizden ayrılınca burnuma pis bir koku geldi. Ekşiydi ve mide bulandıracak derecede yoğundu. Yüzümü buruşturdum. Leo durumu açıklarcasına "Buzlukta bir şey çürümüş. Biz de onu arıyorduk. Yani sen gelip çalışmamızı bölene kadar." dedi. Umursamaz bir tavırla "O zaman size iyi şanslar!" dedikten sonra bir bardak buzlu kola alarak odama gittim. Koladan bir yudum olarak odama girdim ve girer girmez de iştahım kaçtı. Kıyafetlerimin bir bölümü yerlere saçılmıştı ve yatağımın üzerindeki pike ile çarşaflar karmakarışıktı. Ayrıca dolabımı açtığımda da kıyafetlerin diğer bölümünün askılardan sarkmış durumda olduğunu gördüm. Yerde de birkaç kalem ve dün gece yaptığım kış manzarası resminin silgi tozu artıkları vardı. Çok dağınık bir melez olduğumu kabul ediyordum. Kolamı hemen bir sehpanın üzerine bırakarak elime bir paspas geçirdim ve yerleri temizlemeye başladım. Temizlerken yerde karşılaştığım kıyafetleri alarak yatağımın üzerine fırlattım. Yerleri temizledikten sonra dolabımı düzenlemeye başlardım nasılsa. Silgi tozlarını temizlemek daha zordu. Küçücük olmalarına rağmen bir araya toplamak bayağı vaktimi aldı. Yerleri temizledikten sonra paspası eski yerine götürüp bıraktım. Hemen ardından ise odama koşarak dolabımı toparlamaya başladım. Toparlarken yanlışlıkla başıma üst raflarda bulunan birkaç kıyafet ve eski bir aile albümü düştü. Bu albümün burada ne işi vardı? Böyle düşünerek hemen onu bir çekmeceye koydum. Daha sonra ise dolabımı toparlamaya geri döndüm.
Julia Covenant
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Julia Covenant

MesajKonu: Geri: 14. Temizlik Denetlemesi!   14. Temizlik Denetlemesi! Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 3:13 pm

"A-ha!" Leo bağırdığında çığlık atarak geriye sıçradım çünkü elinde iğrenç, küflü ve bende kusma isteği uyandıran birşeyi zafer kazanmış gibi havaya kaldırdı. "Sorun bu portakalmış!" dediğinde şaşırdım ve daha da iğrendim. O şey bir portakal mıydı? Daha çok ayakları, başı ve kolları eksik minyarür bir canavara benziyordu. Herhalde buzlukta biraz daha kalsa eksik parçalarıda çıkmaya başlardı. "UZAK TUT ONU BENDEN! LEO HEMEN BIRAK ONU! TANRILAR BİLİR ÜZERİNDE NE KADAR MİKROP VE BAKTERİ VARDIR! BİR POŞETE KOY ŞU İĞRENÇ ŞEYİ!" diye bağırdım abime. Leo tamam sakin ol dercesine sarılmak için bana yaklaştı. "ELLERİNİ YIKAMADAN BANA DOKUNAMAZSIN!" diye bağırdım ve "Burada daha fazla kalırsam kusacağım. Ben gidiyorum. Sen de camı aç ve şu buzluğu toparla." dediğimde Leo "Yok ya! Buzluğu birlikte dağıttık birlikte toplayacağız!" diye bağırdı. Benim cevabım da bağırmak oldu. "LEO! MİDEM KALKTI DİYORUM! BİRAZ DAHA KALIRSAM KUSMAYA BAŞLAYACAĞIM! NE KADAR ÇOCUKSUN! ÜSTELİK BENDEN TANRILAR BİLİR KAÇ YAŞ BÜYÜKSÜN!" deyince Leo pancar gibi kızardı. "BENİMLE BÖYLE KONUŞAMAZSIN SENİ PİS BÜCÜR!" "BÜCÜR ÖYLE Mİ? SENDE... niye uğraşıyorum ki? Sen buna değmezsin." dediğimde ağzı beş karış açık kalmıştı. Kapı eşiğine geldiğimde "Biraz daha büyüdüğünde konuş benimle. Abim olduğuna inanamıyorum. Abilikten çok küçük kardeşlik yapıyorsun. Beni ararsan Katherina'nın odasındayım. Daha olgun kardeşlerimle olsam daha iyi." dedim ve çıktım. Bu kadar çocukça davrandığına inanamıyordum. Benden kaç yaş büyüktü? 10 mu? 11 mi? Bir insan nasıl bu kadar çocuk olabilirdi? İçgüdüsel bir hareketle balinalı kolyemi elime aldım ve fısıldadım. "Jason, umarım daha iyi bir yerdesindir." "Jason kim Julia?" bu Katherina'ydı ve sanırım beni duymuştu. Hemen kolyemi tişörtümün içine sokup "Hiç kimse! Ben arada kendi kendime konuşurum. Sen sanırım beni yanlış duydun." dediğimde Katherina "Tamam" dedi ama inanmadığı herhalinden belliydi. Sonra henüz bir odam olmadığını fark ettim. "Benim odam hangisi?" diye Katherina'ya sordum. Zack'e sormamı söyleyince de hemen Zack'i aramaya başladım. Onu morlu siyahlı bir odada buldum. Zack'e soran gözler ile bakarken Zack "Yeni odanı beğendin mi?" diye sorduğunda dilim tutulmuştu. "Abiciğim. Be-ben nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Odam o kadar güzel ki." "Önemli değil." dedi ve odadan çıktı. Oda biraz dağınıktı. İşe koyulma zamanı diye düşünüp odamı toplamaya başladım.
Gaius Tim Winchester
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Gaius Tim Winchester

MesajKonu: Geri: 14. Temizlik Denetlemesi!   14. Temizlik Denetlemesi! Icon_minitimePtsi Tem. 04, 2011 8:16 am

Gözlerini bağırış ve kavga sesleriyle hafifçe araladı. Kulübede bir şeyler olduğu kesindi. Gaius kalkıp neler olduğuna bakmaya niyetli değildi. Başını çevirdi ve hemen karşısındaki yatakta uyuyan Jo'ya baktı. Tüm bu kargaşadan rahatsız olmaması Gaius'u bir nevi rahatlatmıştı. Küçük kızın küçük şirin bedeni derin bir uykudaydı. Gaius içten içe rüya görmüyor olmasını diledi. Hala biraz uykusu vardı. Yorganı başına çekti ve uyumayı denedi. Fakat içerideki gürültü dinmek bilmiyordu. Gaius dışarı çıkmadan önce ortalığın dinmesini beklemeye kararlıydı. Bu arada düşüncelere daldı. Bunca yıldan sonra babasının Nyks'la ne işi vardı? Hem doğan çocuğu kendisi yetiştirmek yerine başkasına vermişti. Bunlardan hiç birinde Gaius'a haber vermemişti bile. Gaius'un düşünceleri bozuldu. Gürültüler demin kesilmişti. Gaius üzerindeki yorganı attı ve hemen odasından çıktı. Sessiz olup Jo'yu uyandırmamak için çok özen göstermişti. Koridorda ilerlerken Zack'e rastladı. Onu durdurup sorularını yönellti, ''Dostum, ne oluyor böyle?'' Zack sabahten beri herkese bu açıklamayı yapmaktan sıkıldığını belli eder bir ifadeyle cevap verdi, ''Leo ve Rea kavga ettiler ve ortalık feci dağıldı. İşin kötü yanı ise bu gün temizlik denetlemesi var. O yüzden Tim hemen Jo'yla kendi odanızı toplamanızı öneriyorum'' demesiyle koridorda kaybolması bir olmuştu. Gaius başka çare olmadığını düşünerek odasına döndü. Hala Jo'yu uyandırmaya niyetli değildi. Zaten odaları çok dağınık sayılmazdı. Gaius yerdeki bir kaç elbiseyi alıp katladı ve dolaplarına yerleştirdi. Yerdeki ekmek ve emek artıklarınıda süprüp çöpe attıktan sonra yatağını toplamayı ihmal etmedi. Geriye sadece Jo'nun yatağı kalmıştı. Onu da Jo toplardı zaten. Her ihtimale karşıyatağın altını kontrol etti. Her iksinide. Tamamen temizlenmişti. İşini bitirmenin verdiği mutlulukla kapıyı avaşça kapatarak kulübeden kendini dışar attı.
Joanna Oldwin
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Joanna Oldwin

MesajKonu: Geri: 14. Temizlik Denetlemesi!   14. Temizlik Denetlemesi! Icon_minitimePtsi Tem. 04, 2011 9:13 am

Buz mavisi gözlerini araladığında oda da tek başına olduğunu fark etti, abisinin kendisini uyandırmadığı kanısına vardı. İçerisi oldukça düzenli görünüyordu; Gaius’un yatağı toplu halde duruyordu. Odada ki küçük çaplı dağınıklık yok olmuş oldukça düzenli bir nizam hakimiyetini koruyordu. Odanın bu denli toplu olmasının tek sebebi vardı; denetleme günü. Adeta her şey baştan yaratılmış gibi düzene sahip oluyordu, tıpkı odalarının içinde ki atmosfer gibi… Aslında normalde de çok dağınık olduğu söylenemezdi, fakat önce ki konumundan katça daha hoş bir düzene sahip olduğu büyük bir gerçekti. Odanın içini hakim almış düzeni bozan sadece kendi yatağıydı. Odanın köşesinde ki tabureyi alıp dolabın önüne koydu. Boyu dolabın üst katına ulaşmak için oldukça kısaydı, fakat eski nevresimi değiştirmesi gerektiğini biliyordu. Dolabın üstünde yer alan nevresimi alarak aşağı indi. Onun için oldukça zor olmuştu, aslında zor olan yatağını toplamak değildi, sadece dolabın üst katında bulunan eşyaları tek tek aşağı indirmesiydi. Jo’ya göre ağır olduklarından nevresim takımlarını teker teker dolaptan indirmişti. İşi bitince aldığı tabureyi yerine koyarak yatağını toparlamak üzere işinin başına koyuldu.
    Eline aldığı yatak örtüsünü eskisi ile değiştirdikten sonra yatağının üzerini süsleyen küçük yastıkları da özenli bir biçimde yerine yerleştirdi. Odaları abisinin sayesinde düzene girdiği için artık yapacağı pek bir iş kalmamıştı. Eski nevresimi toparlayıp banyoya kirlilerin yanına götürmek üzere odayı terk etti.
Linda Winchester
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: 14. Temizlik Denetlemesi!   14. Temizlik Denetlemesi! Icon_minitimeÇarş. Tem. 06, 2011 6:38 am

Sabah Zack beni uyandırdı. Bana "Linda kalk temizlik yapmamız gerekiyor . Rea ve Leo birbirine girdi. Ortalık çok dağıldı . Şimdi ben onları topluyorum . Sende kalk odanı topla ." dedi. "Ne! Nasıl oldu?" dedim. Bana olan biteni anlattı. En sonunda "Hadi sende odanı topla ." dedi . Tamam dercesine başımı salladım .
Hayatımda en sevmediğim şey olan temizliği yapmak üzereydim . Önce yüzümü yıkadım ve işe dolabımı toplamakla başladım . Önce bütün giysilerimi dolabımdan çıkardım . Dolabımın tozunu aldım . Yatağımın üstünde duran kıyafetlerimi pantolonlar,tişörtler,kemerler şeklinde ayırdım . Hepsini katlayıp dolabımın ilgili bölümlerine koydum . Sonra çalışma masamdaki bütün kitapları indirip tozunu aldım. Bir saattir uğraşıyordum ama sadece dolabımı çalışma masamı bitirmiştim . Yatağımın başına yerleştirdiğim masanın üstünde resimler vardı . Hiç görmediğim babamın resimleri , amcamın ve eski sınıf arkadaşlarımın resimleri vardı . Hepsini çok özlemiştim . Arkadaşlarımla çekildiğim saçma resimlere bakıp gülümsedim .Hepsinin ayrı önemi ve anısı vardı . Resim çerçevelerini silip yerine yerleştirdim . Sıra gelmişti yatağıma . Çarşafları kaldırıp yerine yeni çarşafları serdim . Kirli çarşafları banyoya götürdüm . Odamdaki camları sildim .Ve odamdaki işim bitmişti . Odamdan çıkıp Rea'nın yanına gittim . Ne halde olduğunu merak ediyordum . Salonda oturmuş televizyon izliyordu . Biraz dertleştik. Çok konuşmak istemediği belliydi. Onu yalnız bırakmak için odama gittim.
Adreanna B. von Dorff
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Adreanna B. von Dorff

MesajKonu: Geri: 14. Temizlik Denetlemesi!   14. Temizlik Denetlemesi! Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 2:52 am

Salonda otururken, Linda yanıma geldi. Sanırım Leo'yla kavgamı öğrenmişti ve beni teselli etmek istiyordu. Tabii tek sorun, benim teselliye ihtiyaç duymamamdı. Bir süre sonra, konuşmak istemediğimi anladı ve sessizce odasına çekildi. Sonunda, yalnızdım. Gözlerimi televizyona kilitlemiş otururken, aklıma banyonun temizlenmediği geldi. Kendi kendime konuştum, "Madem boş boş oturuyorum, o zaman bari orayı temizleyeyim." Oturduğum koltuktan hızlıca kalktım ve televizyonu kapattım. Temizlik malzemeleri zaten banyodaydı. Hızlı adımlarla banyoya girdim. Burası, bin yıldır temizlenmemiş gibiydi. Yüzümü buruşturdum ve yerleri silmek için köşede duran paspası aldım. İç çekerek berbat haldeki banyoyu temizlemeye koyuldum. İşim biraz uzun sürse de, yirmi dakika sonunda bitmişti. Paspası yerine bıraktım, civarda bulduğum bir bezle lavaboyu temizledim. İçinde havlu gibi şeylerin durduğu dolabı düzenledim ve tozunu aldım. Sonra banyonun ortasına yürüdüm ve yapmam gereken ne kalmış diye baktım. Küvet ve tuvalet vardı. Gözlerimi devirdim ve söylendim. "Ah, hayır. Orayı ben temizlemeyeceğim. Başka kurban bulsunlar." Elimi o pisliğe bulaştırmayacaktım. Küvetin yanına gittim. Kabul edilebilir bir temizlikteydi, onun için sadece içini dezenfekte edici jelle biraz silmekle yetindim. Bu iş de bitince,kullandığım temizlik malzemelerini dolaptaki yerlerine yerleştirdim ve ellerimi yıkamaya başladım. Dalgın dalgın sabunu durularken, lavabonun üstündeki aynaya baktım. Görüntümde bir şey eksik gibiydi. Kaşlarımı çattım ve bu şeyi bulmaya çalıştım. Kendimi incelerken, eksiği fark ettim. Kolyem. Gace ve Monica'nın, kampa gelmeden önceki son doğum günümde hediye ettikleri pırlanta kolyem. Birden paniğe kapıldım ve bütün banyoda onu armaya koyuldum. Sonunda onu, klozetin içine düşmüş bir şekilde buldum. Tam onu almak için elimi o pis suya daldırmaya hazırlanıyordum ki, Leo'nun haklı olabileceğini düşündüm. On yıldır, hatıralarda yaşıyordum. Belki de onları bırakmanın zamanı gelmişti. Dudaklarımı ısırarak ve gözümün kolyeye takılmasına engel olmaya çalışarak, kapıya yöneldim. Geçmişime dair bir şey daha gitmişti ve eski hayatım, ellerimden kaymaya devam ediyordu. Öyle ki, yakında o yaşama dair sisli hatıralarımı tamamen kaybedecektim.
Joanna Oldwin
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Joanna Oldwin

MesajKonu: Geri: 14. Temizlik Denetlemesi!   14. Temizlik Denetlemesi! Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 10:43 am

Banyoya girdiğinde etraf ışıl ışıldı. Daha evvel eski nevresimlerini bıraktığı gibi olmadığına yemin edebilirdi. Lakin çevreyi göz gezdirdiğinde geriye sadece klozet kalmıştı. Yüzünü tiksinti anlamında buruşturarak dudaklarını büktü. Aslında yapmak istemiyordu, lakin kulübe içinde pek işte yaptığı söylenemezdi. Çevresine kendisini kanıtlamak ve ayak bağı olmadığını göstermek için hiç değilse klozeti temizleyebilirdi. Sonuçta kendisinden küçük kardeşi bile bir iş yapıyordu, o neden yapmayacaktı ki? Dolaptan aldığı temizlik deterjanları ve çeşitli kokulu temizlik jelleriyle klozetin yanına geldi. İlkten sifonu çekmeyi düşünmüştü heyhat klozetin içinde gördüğü kolye nedeniyle elini düğmeden çekmişti. Ablasını boynundan ayırmadığı kolyeydi, evet. Onu düşürdüğü için üzülmüş olmalıydı, küçük kız klozetin içinden kolyeyi nasıl alacağını düşünürken aklına gelen fikir ile elinde tuttuğu fırçayı klozetin içine soktu. Kesinlikle bir daha o fırçayla temizlik namına bir şey yapılamayacağı gerçekti, lakin bazen savaşlarda fedakarlık yapmak gerekliydi. Fırçan ucunu kolyenin zincirine geçirip seri bir şekilde çekti. Başarmıştı! Ablasının kolyesini alabilmişti, lakin klozeti temizlemek için yeni bir fırça bulması gerekliydi. Eline aldığı kolyeyi güzelde dezenfekte etmeye başladı. Suyun altında köpüklere bürünmüş olan kolye yavaş yavaş eski güzelliğine bürünmeye başlamıştı. Fakat ablasının yeniden kolyeyi isteyip istemeyeceği muammaydı. Elinde ki kolyeyi düşmeyecek bir kenara koyduktan sonra klozetle savaşında yardımcı olan fırçayı çöpe atmayı unutmadı.

Geriye sadece tek bir iş kalmıştı o da yarım bıraktığı işi bitirmekti. Yeniden klozetin yanına gelerek bu kez sifonu tereddütsüzce çekti. Ardından tıpkı kolyeye yaptığı gibi deterjan ve çeşitli jelleri klozetin içine döktü. Çok mu fazla kullanmıştı? Düşünmüyordu, sonuç olarak kirliliğin kaynağını temizlemek için bile azdı lakin köpüklere bürünmüş olan klozet adeta tam hilafını anlatıyordu fakat bu durum uzun sürmemişti. Klozetle olan savaşını kazandıktan sonra ellerini dezenfekte edip ablasının kolyesini alıp Rea’ya yeniden vermek üzere içeri geçti. Acaba kolyeyi bilerek mi atmıştı yoksa düşürmüş müydü? Bilerek atması Jo’a saçma gelmişti, sonuçta değer verilen bir şeyi kolayca gözden çıkaramazdı biri.

Alexandra Bethany Daniels
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Alexandra Bethany Daniels

MesajKonu: Geri: 14. Temizlik Denetlemesi!   14. Temizlik Denetlemesi! Icon_minitimeCuma Tem. 08, 2011 12:04 am

Değerlendirmede.

14. Temizlik Denetlemesi!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zeus Kulubesi Temizlik RP'si (Temizlik Denetlemesi 5)
» Temizlik denetlemesi 7 ...
» 13. Temizlik Denetlemesi
» Temizlik Denetlemesi 9
» Temizlik Denetlemesi 15