Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Temizlik denetlemesi 7 ...

YazarMesaj
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

Temizlik denetlemesi 7 ... Empty
MesajKonu: Temizlik denetlemesi 7 ...   Temizlik denetlemesi 7 ... Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 10:31 pm

Sinirle içeri girdim.Stevle kötü bir konuşma yapmıştık içinde "AYRILIK" kelimesi olan... Etraf dağınıktı ve buda beni sinir ediyordu.Yatağıma gitttim veyatağımı toplamaya başladım.Bir anda aklımda Stevle günlerimiz geldi ve ağlamaya başladım.Ağladım.Ağladım ve ağladım... O hışımla mutfaktan bir sürü temizlik malzemesi aldım ve bugünümü sonuna kadar temizliğe ayırma kararı aldım... Kovaya su doldurdum.Bezleri aramaya başladım.O sırada Mixom geldi.Bir sinirle "Çık dışarı mixo bugün değil.."dedim üzüleerek çıktı.Pişman oldum ama ağlamaktan birşey düşünemiyordum.
Detarjanları yerlere döktüm ve bezle kendimi yere attım bir sinirle silmeye başladım.Bir ağlıyor bir sürtüyordum.Tahtanın parkeleri kalkana dek sürttüm kokusu iyice yerleşmişti.Koşarak yatakları ve giysileri topladım.Bardakları bulaşıkhaneye götürdüm ve gelecek bulaşık yıkayacak olana üzüldüm ve yine ağlama krizi...Raflara giriştim ve benim kevin danın julietin ve toe nun raflarını sildim.Ange zaten çok topluydu.Kevin odasındaki oyuncaklarını ve mia nın fotoğraflarını yerleştirdim.Daha sonra kendi dolabım başta olmak üzere diğer dolaplara da bakarak kirlileri ayırmak istedim.Kevin pis eşyalarını Ares kulübesinin önüne koyarak mia nın aklını başına toplaması için birşey yapmaya karar verdim.Ama vazgeçtim zaten aşk hayatım felaketti başkalarına karışmak istemiyordum
Pisleride çamaşırhane gönderip apollon kulübesi üzerine etiketledim.Kulübeme dönerken çiçek topladım ve onlar için su hazırladım.Duvarları güzelce sildim.Çünkü üzerinde kola lekelerinden bol birşey yoktu.Yatak altlarına baktım ve şok oldum.Dergiler,kola kutuları,çoraplar,resimler,oyuncaklar(kılıç falan) berbat şeyler buldum.Ve orayada bir el attım su ve mis gibi kokan detarjanla yıkadım ve bir anda ellerimin berbat göründüğünü farkettim yatağıma gittim ve uzandım.Tam karşımsa Stevin fotoğrafı vardı aldım ve sarıldım.İçim geçti ve öylece kaldım.....

Temizlik denetlemesi 7 ...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zeus Kulubesi Temizlik RP'si (Temizlik Denetlemesi 5)
» 11. Temizlik Denetlemesi
» Temizlik Denetlemesi 13
» Temizlik Denetlemesi 14
» Temizlik Denetlemesi -10