Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Temizlik Denetlemesi -10

2 posters
YazarMesaj
Kevin Least
Dionysos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Dionysos'un Çocuğu/Kulübe Lideri

Temizlik Denetlemesi -10 Empty
MesajKonu: Temizlik Denetlemesi -10   Temizlik Denetlemesi -10 Icon_minitimePtsi Şub. 14, 2011 4:43 am

Kulübemizde yine temizlik zamanı gelmişti. Kulübemiz geçen hafta kadar olmasa da çok kirliydi. Sonuçta Delilik Tanrısı'nın kulübesi. Bu temizliği tek başıma yapmayacaktım.Bu sefer kardeşlerimde bana yardım edecekti.Bu benim için iyi haberdi.Çünkü bu kulübeyi tek başıma temizlemeye kalksam yine başım belaya girebilirdi ve kulübeyi güzel temizleyemeyebilirdim.Ama kardeşlerimle yapamayacağımız şey yoktu.Tek sorun kulübeyi temizlemek için süpürgemiz vb. yoktu. Kardeşim Charles eşyaları getirince temizliğe başladık.

Tanrılara şükürler olsun kardeşlerim sözümü dinliyordu. Hemen toplandık ve ne yapmamız gerektiğini anlatmaya başladım. Anlattıklarımdan sonra oy birliği ile kabul edildi. Buna göre Dante bütün camları silecek, ben yerleri süpürecek, Charles toz alacaktı, Felix yerleri silecek ve Adrian ise odaları toplayacaktı. Yani görev dağılımında sorun yoktu. Sadece uygulamak zordu.

Herkesin aklından aynı şey geçiyordu. Temizlikten önce şarap içmek… Ama bunu yapamazdık. Felix kustuktan sonra bunu yapamazdım. Kardeşlerimde bunu problem etmiyordu ve temizliğe başlamışlardı. Artık benimde başlama zamanım gelmişti. Hemen elime süpürgeyi aldım ve oturma odamızı süpürmeye başladım. Adrian çoktan odayı toparlamıştı. Süpürgeyi tutarken Charles şarkı söylüyordu. Bu galiba şarapla ilgiliydi. Bir anda baktım ki şarkıya Dante ve Felix’de katılmıştı. Eh bende hemen şarkıya katıldım. Temizlikten eğlence duyan tek kulübe bizizdir. Şarkı bitince herkes susmuştu. Bende şarkı başlatmalıydım. Şarkıyı müthiş bir şekilde söylemeye başladım. Ah şu kardeşlerim yok mu,hemen katıldılar. Şarkı söylerken yarım saat geçtiğini gördüm. Yarım saatte çok az yeri temizlemiştim. Demek ki temizlikte hiç hızlı değildim.Hemen şarkıyı kestim ve temizliği bitirmeye çalıştım. Temizlik bitince diğer odaya geçtim. Yani yattığımız odaya…

Yatak odamıza girdiğim zaman Adrian işini çoktan bitirmişti. Her yer çok topluydu. Hemen yeri süpürmeye başladım. Süpürgeyi tutarken biri fişi çekmişti Dante içeri girmişti ve camları silmek istiyordu bende tamam anlamında başımı salladım ve süpürgeyi en zorlu yere götürmeye başladım. Anlayacağınız,temizlik sırası mutfaktaydı.

Mutfağa girdiğimde masanın üstünün şarap şişeleriyle dolu olduğunu, yerde cips paketlerinin bulunduğunu gördüm ve galiba ölüyordum.Aman tanrılarım burası nasıl temizlenecekti.Ama temizlemek zorundaydım. Kardeşlerim bana güveniyordu. Hemen pencereyi açtım.Burası çok kötü kokuyordu.Sonrasında yerleri süpürmeye başladım. Neredeyse 2 saat sürdü.Sonunda temizliğim bitmişti.Oturma odasına gittiğimde kardeşlerimin de çok iyi iş çıkardığını gördüm. Yerler tertemizdi. Camlarda küçücük bir kir yoktu. Ortalık süperdi. Etrafta hiç toz yoktu ama kardeşlerim hala toz alıyordu.Muhtemelen yorulmuşlardı ama hala temizlik yapıyorlardı . Onlara gülümseyerek bir toz bezi kaptım ve odaları temizleyeceğimi söyledim. Kardeşlerim tamam dedikten sonra hemen yattığımız odanın tozlarını almaya başladım. Yarım saat sonra bitmişti. Etraf tertemiz olmuştu. Odaya gittiğimizde yattığımız odayı süpürmediğimi hatırladım. Hemen odamızı süpürmeye başladım . Nasıl olsa çok zamanımız vardı ve şarkı söylemeye başladım. Kardeşlerim de odaya gelerek şarkıya eşlik etmeye başladılar. Kardeşlerimin desteğiyle 15 dakikada temizlik bitti ve oturma odasına giderek birbirimize temizliğin nasıl geçtiğini anlatmaya başladık. Temizlik bitmişti ve müthiş bir şekilde hızlıydık.
Alexandra Bethany Daniels
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Alexandra Bethany Daniels

Temizlik Denetlemesi -10 Empty
MesajKonu: Geri: Temizlik Denetlemesi -10   Temizlik Denetlemesi -10 Icon_minitimeCuma Mart 04, 2011 2:19 am

Değerlendirmede.

Temizlik Denetlemesi -10
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zeus Kulubesi Temizlik RP'si (Temizlik Denetlemesi 5)
» Temizlik Denetlemesi-9
» Temizlik Denetlemesi-11
» Temizlik Denetlemesi 13
» 14. Temizlik Denetlemesi~