Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Temizlik Denetlemesi-9

2 posters
YazarMesaj
Kevin Least
Dionysos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Dionysos'un Çocuğu/Kulübe Lideri

Temizlik Denetlemesi-9 Empty
MesajKonu: Temizlik Denetlemesi-9   Temizlik Denetlemesi-9 Icon_minitimeCuma Ocak 28, 2011 8:31 pm

Tanrıça Athena bana kulübemizin ne zamandır temizlenmediğini , benim ve Dante'nin temizlemem gerektiğini anlattığında başımın belaya girdiğini anlamıştım hemen.Çünkü kulübemiz gerçekten çok pisti.Bende tamam diyerek hemen kulübeye koştum.Kulübeye girdiğimde işimin bütün gün sürebilirdi.Ama bunu benden Tanrıça Athena istemiştive Spark ve benim yapamayacağım bir şey yoktu..

Kulübede öncelikle yatakları topladım.Ah şu kardeşlerim yok mu,yataklarını bile toplamıyorlar.Sadece Spark'ın ve benim yatağım topluydu. Yatakları topladıktan sonra Spark geldi ve görev dağılımı yaptık.Ben camları silecektim Spark ise kıyafetleri toplayacak ve süpürge tutacaktı.Aynı zamanda ben toz alacaktım.Camları silmek en fazla 1 saat sürer değil mi? Ama bizim camlar 1 buçuk saatte sonunda silinebildi. Camları sildikten sonra kulübede toz almaya başladım.Toz almakta neredeyse 1 saat sürdü.Galiba kulübe şimdi adam olmaya başlıyordu.Sonrasında ise dolaplardaki şarapları düzenlemeye başladım.Dolaptaki şarapları sadece biz biliyoruz.O yüzden onu gizli bölmemize sakladım.Neredeyse temizlik bitmişti.Bu arada Spark'da süpürgeyi tutmuştu.Kulübemiz müthiş gözüküyordu.Spark'a bakarken bu temizliği her hafta yapmamız gerektiği aklıma geldı. Galiba Dante'nin aklında bu vardı.Spark ve ben tam yatacakken yemek borusu çaldı.Üfleyerek püfleyerek yemek gazinosuna doğru yol almaya başladık.
Alexandra Bethany Daniels
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Alexandra Bethany Daniels

Temizlik Denetlemesi-9 Empty
MesajKonu: Geri: Temizlik Denetlemesi-9   Temizlik Denetlemesi-9 Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 1:06 am

Değerlendirmede.

Temizlik Denetlemesi-9
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zeus Kulubesi Temizlik RP'si (Temizlik Denetlemesi 5)
» Temizlik denetlemesi 7 ...
» 13. Temizlik Denetlemesi
» Temizlik Denetlemesi 9
» Temizlik Denetlemesi 15