Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Temizlik Denetlemesi-11

2 posters
YazarMesaj
Kevin Least
Dionysos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Dionysos'un Çocuğu/Kulübe Lideri

Temizlik Denetlemesi-11 Empty
MesajKonu: Temizlik Denetlemesi-11   Temizlik Denetlemesi-11 Icon_minitimePtsi Nis. 11, 2011 7:23 am

Sabah erken uyanmıştım. Bunun sebebi bugün temizlik yapacak olmamızdı. Yine her gün yaptığım gibi kardeşlerimi uyandırdıktan sonra - Chelsea hariç – salona gitmiştim. Salona girdiğim zaman kardeşim Chelsea kitap okuyordu. Eğer bu kız Dionysos’un çocuğu olmasaydı, büyük bir ihtimalle Athena’nın çocuğu olurdu herhalde diye düşünürken Chelsea’nın bana Günaydın dediğini işittim. Kardeşime gülümseyerek Günaydın dedim ve yanına oturdum. Neredeyse yarım saat muhabbet ettikten sonra kardeşlerimin odaya birer birer geldiğini gördüm. İlk önce Dante , sonrasında Jabberwocky ve en sonunda Charles geldi. Hepsi benim konuşmamı bekliyordu. Bende ne zamandır aklımda olan şeyi yapmaya başlamıştım. Sadece doğru kişiyi bekliyordum . İşte o kişi yanımdaydı. Chelsea’ya gülümsedikten sonra kardeşlerime baktım ve “ Artık temizlik Chelsea’da “ dedim. Chelsea’nın sevindiği belli oluyordu. Ona baktım ve gülerek neler yapmamız gerektiğini sordum.

Chelsea ne yapmamız gerektiğini anlatmaya başladı. Anlattıkları kabul edildi. Buna göre Dante bütün camları silecek, Chelsea yerleri süpürecek, Charles toz alacaktı, Jabberwocky yerleri silecek ve ben ise odaları toplayacaktım. Her şey bitmişti. Sadece temizliğe başlamak kalmıştı. Temizliğe başlamamız Chelsea’nın malzemeleri getirmesiyle başladı.

Hemen kendi odama geçtim ve odayı toparlamaya başladım. Odayı toparlarken canım sıkılmıştı. Hemen Charles’e Şimdi diye bağırdım. Charles mesajı almıştı ve hemen bir şarkı söylemeye başlamıştı. Hemen katılacaktım ki bir anda Chelsea’nın sesini duydum. Bu kız neydi böyle ? Her şeyde yeteneği vardı, aynı zamanda çok iyi temizlik yapıyordu. Her neyse, kendi odamı bitirdikten sonra Jabb ve Dante’nin odasına geçtim. Hemen odayı toparlamaya başladım. Odanın toplanmasıyla Charles’in odasına girmem bir olmuştu. Charles’in odası ilk defa bu kadar topluydu (!) .Yerde kağıtlar vardı, bir şarap şişesi yerde kırık bir şekilde duruyordu. Kısacası sadece yatağını düzeltmişti. Odayı uzun uğraşlardan sonra topladıktan sonra Chelsea’nın odasına girdim. Aman tanrılarım, burası ne kadar topluydu. Biz Dionysos’un çocuğuyuz sonuçta en azından odayı biraz dağıtabilirdi. Küçük bir gülme krizinden sonra mutfağa geçtim.

Mutfak çok dağınık değildi. En azından geçen haftaya göre… Yerlerde her zamanki gibi şarap şişeleri bulunuyordu. Masanın üstünde ise yarısı yenmiş bir cips paketi vardı. Hemen onları çöpe attıktan sonra salona geçtim. Salonu da yarım saatte temizledikten sonra koltuğa yığılmıştım. 1,5 saat dinlendikten sonra kardeşlerimde işlerini bitirip, yanıma gelmişti. Beraber muhabbet ederken Dante’nin etrafta olmadığını gördüm. İşte şimdi yanmıştık . İçimden Antik Yunanca bir küfür savurduktan sonra Dante’yi aramak için salondan çıktım. Salondan çıkmamla yıkılmam bir oldu. Bunun nedeni kardeşimin çok şarap içip bütün mutfağa kusmasıydı.

Olayı kardeşlerime anlattıktan sonra herkes küfürler savurdu ve hemen mutfağa gittik. Charles’e baktığımda göz göze geldik. Problemin büyük olduğu anlaşılıyordu. Ona uzun süre baktıktan sonra kardeşimin Dante’nin yanına gittiğini fark ettim. İşte kardeş dayanışması buydu. Birkaç dakika sonrasındada Jabb , temizlik malzemelerini koşarak getirmişti. Chelsea ve ben hemen temizliğe başlamıştık. Temizliğe giderken kardeşimin müthiş sesiyle şarkı söylemeye başladığını fark ettim. Sesi harikaydı. Bende ona eşlik etmek istiyordum, ama sesini bozmaktan korkuyordum. En sonunda müthiş sesimle (!) şarkıya girdim. Geçen temizlikteki gibi kardeşlerimin – Charles ve Dante – bize eşlik ettiğini fark ettim. Kısa bir süre sonra temizlik bitmişti ve herkes odasına gitmişti. Yatmadan önce aklımdan geçen tek bir şey vardı. Bu da ne kadar zor olsada, temizlik gibisinin olmadığıydı.
Alexandra Bethany Daniels
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Alexandra Bethany Daniels

Temizlik Denetlemesi-11 Empty
MesajKonu: Geri: Temizlik Denetlemesi-11   Temizlik Denetlemesi-11 Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 2:45 am

Değerlendirmede. Smile

Temizlik Denetlemesi-11
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zeus Kulubesi Temizlik RP'si (Temizlik Denetlemesi 5)
» Temizlik Denetlemesi - 16
» Temizlik Denetlemesi 9
» 11. Temizlik Denetlemesi
» 14.Temizlik Denetlemesi!!!