Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

11. Temizlik Denetlemesi

+2
Scarlett A. Fackrell
Allen Jacques Harth
6 posters
YazarMesaj
Allen Jacques Harth
Nyks'in Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Allen Jacques Harth

11. Temizlik Denetlemesi Empty
MesajKonu: 11. Temizlik Denetlemesi   11. Temizlik Denetlemesi Icon_minitimeCuma Mart 11, 2011 2:04 pm

Sabah uyandığında burnuna gelen tuhaf bir koku, yüzünü buruşturmasına ve sinirli bir şekilde homurdanmasına neden oldu. Koku o kadar güçlüydü ki, sanki kulübeyi sadece birkaç gün önce temizlememişlerdi. Gözlerini ovuşturarak doğruldu yatağından ve iyice gerindi. Kulübedeki mutlak sessizliğe bakılırsa, herkes hala yataklarındaydı. Dolabı açtı ve üzerine hemen temiz bir eşofmanla kolsuz bir tişört geçirdikten sonra banyoya giderek saçlarına çeki düzen verdi. Kollarını lavabonun iki yanına dayayıp kendini aynada şöyle bir inceledi. Gördüklerinden tatmin olduktan sonra banyodan çıktı ve iki adımda odasını geçerek kapıya ulaştı. Gelen koku, koridorda iki misli katlanarak yayılıyordu. Böyle bir durumda kulübenin nasıl olup da hala mutlak sessizliğini koruduğunu merak ediyordu doğrusu. Normalde kız kardeşleri ondan çok daha fazla titizdi, zeminde en ufak bir leke, yerde en küçük bir çöp parçası görseler, ortalığı ayağa kaldırırlardı. Odalarda şöyle bir gezindi ve kısa bir durum değerlendirmesi yaptı. Çöpler çok birikmişti, hatta orada burada ortaya bırakılmış iki üç tane muz kabuğu da buldu. Sonra kaşlarını kaldırarak televizyonun üzerine birikmiş tozun üzerinde gezdirdi parmağını. Bu kadar tozun arasından nasıl izleyebildiklerine hayret ediyordu. Kulübenin hali gerçekten içler acısıydı. İstifini bozmadan banyoya yürüdü ve dolaplardan birinin içinden temizlik için gerekli olan malzemeleri çıkardı: süpürge, kovalar, toz bezleri. Bunların hepsini salona götürdükten ve herkesin görebileceği bir yere dizdikten sonra, sakin sakin müzik setine gitti ve radyoyu açıp kanallarda gezinmeye başladı. Aradığı kanalı bulunca yüzüne hafif bir sırıtış yerleşti ve sesi sonuna kadar açtı. Bangır bangır heavy metal müzik kulübenin duvarlarında yankılanmaya başladı. Biraz sonra kardeşlerinin odalarının kapısı tek tek açılmaya başladı ve öfkeleri yüzlerinden belli bir halde, kulübede olan kardeşleri dışarı çıkmaya başladı. Ellerini beline koyarak, yüzünde tam olarak anlaşılamayan bir ifadeyle döndü onlara. 'Pekala, temizlik vakti. Belki fark etmemişsinizdir ama kulübe resmen pislik içinde.' Özellikle de imalı imalı kız kardeşlerine bakarak şöyle bir göz gezdirdi onlara, genelde konuşmayı ya da gerekmediği zamanda liderlik taslamayı hiç sevmediği için, şimdi işlere el koyması onları biraz şaşırtmış gibiydi. Aklında çabucak bir iş bölümü yaptı. 'Öncelikle odalarınızı temizlemekle başlayın. Denetlemeden iyi puanla geçmek istiyorsanız dolabınızı, çekmecelerinizi bir gözden geçirin. Yedinci olduk, ama daha iyisini de yapabiliriz.' İsterseniz yapmayın, der gibi ters ters baktı hepsine. Sözleri etkisini iyice hissettirsin diye iki dakika kadar bekledi, sonra da hızlı hızlı devam etti. 'Bunu bitirdikten sonra odalara geçeceğiz. İş yaptığınız sürece ne yaptığınız beni ilgilendirmez. Kimseyi boş boş otururken görmek istemiyorum.' Kulübe lideri olmayabilirdi belki, ama yılların kazandırdığı deneyim, bu pozisyonun üzerinde iğreti durmasına engel oluyor, ses tonunun neredeyse bir tedirginlik havası yaratmasına olanak sağlıyordu. Sanki daha da konuşmasını bekliyorlarmış gibi hala kıpırdamadıklarını görünce, tonunu biraz daha yükselterek, 'Hadi, işe koyulalım.' dedi ve eline iki tane bez ve kovalardan birini aldıktan sonra kendi odasına ilerledi. Bir yandan da, bütün kulübeyi temizlemelerinin tam olarak kaç saat alacağını merak etmeye başlamıştı.

* Not: Tek Rp yle işi bitirebilirsiniz sanırım, ben de sonuncuyu yazarım. Kimin katıldığını özellikle belirtmedim, yazabilen yazsın, ama en geç pazar bitirelim diyorum ^^
Scarlett A. Fackrell

Scarlett A. Fackrell

MesajKonu: Geri: 11. Temizlik Denetlemesi   11. Temizlik Denetlemesi Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 2:51 am

Logan Lerman ile partide dans ediyorduk.Sonra şarkı değişti ve heavy metale dönüştü.Logan delirmiş gibi dans ediyordu.Sonra gümm! Gözlerimi açtım..Maalesef bu sadece tuhaf ama hoş bir rüyadan ibaretti.Müzik hala kulaklarımda yüksek sesle çınlıyordu.Bir dakika...Bu müzik gerçekten çalıyordu! Sinirli bir şekilde yatağımdan kalkıp hangi akıllının beni bu güzel rüyadan uyandırdığını öğrenmek için kapıyı hızlı ve sert bir biçimde açarak dışarı fırladım.Allen orada durmuş bana ve diğer kulübe sakinlerine ters ters bakıyordu.Zaten hastaydım bir de şu müzikle uyanmak güzel rüyamı kabusa çevirmişti.Aria'a baktım,o da sinirli gözüküyordu."Pekala, temizlik vakti. Belki fark etmemişsinizdir ama kulübe resmen pislik içinde." dedi Allen."Öncelikle odalarınızı temizlemekle başlayın. Denetlemeden iyi puanla geçmek istiyorsanız dolabınızı, çekmecelerinizi bir gözden geçirin. Yedinci olduk, ama daha iyisini de yapabiliriz." Sonra özellikle Aria'a ters ters baktı.Anlaşılan yerde muz kabuğu da görmüştü.Sonra yine konuşmasına devam etti."Bunu bitirdikten sonra odalara geçeceğiz. İş yaptığınız sürece ne yaptığınız beni ilgilendirmez. Kimseyi boş boş otururken görmek istemiyorum."Liderlik taslamaya başlamıştı.Bu sefer ben ona ters ters baktım çünkü bir erkeğin bana ters ters bakmasından nefret ettiğim kadar başka hiçbir şeyden nefret etmiyordum."Hadi, işe koyulalım" dedi ve konuşmasını nihayetinde bitirdi."Allen tamam liderlik taslıyorsun bunu sen de fark etmişsindir ama sıra artık bende.Kapat şu müziği!" dedim."Upss,pardon Scatt.Hala açık olduğunu fark etmemiştim." dedi ve radyoyu kapattı."Neyse millet,temizlik denetlemesi yapılacak bu yüzden işlerinizi düzgün yapsanız iyi olacak sonrasına karışmam" dedim.Zack ve Aria suratını buruşturdu."Bu arada bildiğiniz gibi hastayım bu yüzden , sadece bu seferlik , en az işi ben yapacağım.Ama söz veriyorum bir dahakine de en fazla işi ben yapacağım." herkes başını sallayarak söylediklerimi onayladı."Eee ne duruyorsunuz,üstünüzü başınızı değiştirin ve temizliğe başlayın!" dedim.Aria hemen "Off,pofff," gibi şeylerle mızmızlanmaya başladı. "Aria,şimdi!" dedim kızarak.Zack de Aria'nın kolundan tutup onu odasına fırlattı."Ah yavaş ol Zack,kafanı mı patlatmamı istiyorsun" dedi Aria."Bunu yapman imkansız ama Scatt yapabilir şimdi git giyin ve toparlamaya başla!" dedi Zack.Onların atışmalarına bayılıyordum açıkçası.Onlar odalarına gittikten sonra ben de kendi odama gidip üstümü değiştirdim.Hasta olduğumdan kıyafet seçimi yapacak gücüm yoktu bu yüzden rastgele şeyler çekip aldım dolabımdan.Değişik bir tarz yakalamıştım.
Spoiler:
Sonra da elime bir bez parçası alıp odamın tozunu almaya başladım.
Aria
Oread
Oread
Aria

MesajKonu: Geri: 11. Temizlik Denetlemesi   11. Temizlik Denetlemesi Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 3:21 pm

Zack beni odama fırlatınca arkasından yarım saat küfrettim.Temizlik yapmaktan nefret ediyorum.Ama kulübemizinde denetlemeden geçmesini istiyorum.Bu yüzden Zack'e surat asmak yerine gülümsedim.Hemen gidip üzerime eski 'Fesat inside' yazan tişörtümü ve en az giydiğim kotumu(üstüne o kadar boya döküldü ki artık kumaşı görünmemeye başlamıştı) geçirdim, odamı toplamaya ve bir yandan da söylenmeye başladım.Dolabım da bomba patlamış gibi, olan bütün kıyafetler yere saçılmış, takılarım ve tokalarımda birbirine düğümlenmişti.Hemen kıyafetleri dolabıma fırlatmaya başladım.İki saat kıyafet fırlatmaktan kollarım ağrımaya başlamıştı ve işim bitince dolabımın kapağını kapattım.Tokalara koştum.Tanrılar aşkına.Hiçbir tokam bana mısın demiyordu.İki saat sonra vazgeçtim ve tokalarım çöpü boyladı.Tokalara o kadar sinir olmuştum ki tokaları çöpe fırlattım, çok sert fırlatmış olmalıyım ki çöpe atınca resmen geri sıçrayıp tekrar çöpe girdi.Aynı bir top gibi.Rafları halletmem 1-2 saatimi almıştı ve yatağımı yapmaya başladım.Aman tanrılarım!Yatak öyle bir haldeydi ki sırf yatağım yüzünden denetlemeden 1 alabilirdik.Yatağı yaparken 'Gıcık yorgan niye düzgün durmuyorsun?' diye söylenmeye başladım.Sonunda işim bittiğinde nefes nefeseydim.Scarlett tişörtümü görünce 'Fesat inside ha' dedi.'Yalansa yalan de.Hadi işimize bakalım ama önce bir bardak su içsem iyi olur.Resmen yatakla güreşmem gerekti.' deyince 'Bende su içsem fena olmaz.' deyip mutfağa gittik.Suyumuzu içerken Zack 'Ohhh.Biz burada uğraşalım didinelim, siz tembellik yapın.' deyip gitti.'Temizlik yapmaya istekli bir erkek.Şaşırdım.' deyince koridordan 'Seni duydum!' diye bağıran Zack'in sesi geldi.'Öyle miii?Çok büyük becerin varmış!' deyince Scatt 'İşimizi bitirince kavga etseniz olmaz mı?' diye bağırdı.Bayağı kızmış görünüyordu.'Özür dilerim ablacık.' dedim ve 'hadisene' dercesine baktım.Zack'e 'Biz odamızı hallettik abicik.Emirlerine hazırız.' deyince onunda susamış olabileceği aklıma geldi.'Su?' diye sorunca 'Fena olmaz.' 'Ben de alabilir miyim?' sesleri geldi.Allen'la dalga geçmek için 'Yok sen alamasın senin yemen içmen yasak' deyince 'Daha iyisini bulamadın mı?' dediğinde homurdanarak abilerimin sularını hazırladım ve yanlarına gittim.Zack'e suyunu verirken 'Sana laf soktuğum için özür dilerim.' deyip Allen'ın yanına gittim.'Teşekkürler' bardağı elimden kaptı.
http://ulyssesmoore.yetkin-forum.com
Zack Cliff Burton
Nyks'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Nyks'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Zack Cliff Burton

MesajKonu: Geri: 11. Temizlik Denetlemesi   11. Temizlik Denetlemesi Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 5:27 pm

Rüyamda otuz bin kişilik bir stadyumda muhteşem bir gitar solosu atarken. Birden anlamadığım bir nedenle soloyu bırakıp heavy metal tarzında gitarı çalmaya başladım. Önümdeki seyirciler ilk önce şaşırdılar ama daha sonra kendilerini ritime bırakarak poga yapmaya başladılar. Aslında baya güzel bir rüyaydı bu. Ama benim iyi olan rüyalarım genellikle en güzel kısmında bittiği için uyandım. Uyandıktan sonra kulubede bangır bangır heavy metal çaldığını duydum ve odamın kapısını açtım. Dışarı çıktığımda Allen önümüzde dikiliyordu ve yüzünde iğrenç bir şey görmüş bakışıyla etrafa bakıyordu. Sonra konuşmaya başladı. Müzik hala açık olduğundan ve pek umursamadığımdan Allen ı dinlemedim. Ama konunun ne ile ilgili olduğunu anlamıştım. Temizlik. Küçüklüğümden beri korkulu rüyam olan temizlik. Kendi düşüncelerimle kapışırken,arada Allen ın söylediğinden duyduğum kadarını tartmaya başladım. 'Herkes işini yapsın' bla bla 'odalar' bla bla. Dediklerinden duyduğum tek şey bu iki kelime. Ama tavırlarından birazda liderlik tasladığı belliydi. Gülümsedim ve 'Vayy küçük erkek kardeşim büyümüş' diye düşünmeden edemedim. Allen konuşmasını ve liderlik taslamayı bitirdikten sonra,egomun tavan yaptırdığı sinirimi yatıştırmak için sessizce odama doğru yöneldim ve gözlerimi kapadım. O sırada Aria sızlandı ve söylendi,sinirlerime hakim olamayarak onu kolundan tuttum ve odasına fırlattım. Sonra ona bakmayarak odama girdim. Belliki bana sinirlenmişti ve arkamdan tonla küfür saydırıyordu. Söylediklerini önemsemeyerek,zaten dağınık olmayan odamı toplamaya başladım. Diğerleri düzensiz olabilirdi ama ben öyle değildim. Genellikle kulubeye antrenmandan fırsat bulduğum sürece uyumak için gelirdim ki buda salon u kirleten grup arasında olmadığımı gösterir. Bu düşencelerle kendimi meşgul ederken. ''Amaannn. Neyse.'' dedim ve temizliğe devam ettim. Sonuçta biz kardeştik ve kardeşler birbirinin pisliğini temizler değil mi ama?
Allen Jacques Harth
Allen Jacques Harth

MesajKonu: Geri: 11. Temizlik Denetlemesi   11. Temizlik Denetlemesi Icon_minitimeC.tesi Mart 26, 2011 12:41 pm

Scarlett'in bilmiş bilmiş konuşması beni azıcık da olsa gıcık etmemişti. Alaycı bir ifadeyle, 'Madem lidersin, işi bana hiç bırakmasaydın.' diye mırıldandım, ama Scatt duyduysa bile duymazlıktan gelmişti. Hiç acele etme gereksinimi duymadan radyoyu kapattım ve temizlik malzemelerini alarak kendi odama yöneldim. En azından yapacak fazla bir işimin olmaması içimi rahatlatmıştı. Oraya buraya dağılmış olan cips paketlerini toparlayıp çöpe attıktan ve yıkanacakları makinaya indirdikten sonra odama geri döndüğümde, hızlıca eşyaların tozunu aldım ve yeri sildim. Tabii ki bunun içine, parlatmaktan nedense hiç bıkmadığım silahlarım da dahildi. En sonunda yatağımı kapatıp dışarı çıktığımda herkes hala odalarıyla meşguldü, Aria ise su dağıtıyordu.Kendi boğazımın da kuruduğunu yeni fark etmiştim. Gayri ihtiyari, Aria'nın yaramaz ve şımarık bir velet olduğunu unutarak, bana da bir bardak uzatmasını rica ettim. Verebileceği en çocukça cevabı verdikten sonra, Zack'e suyunu verdi ve benim yanıma geldi. 'Sana laf soktuğum için özür dilerim.' Gözlerimi devirmekten kendimi alıkoyamamıştım. Ne olursa olsun, Aria yine de küçük bir çocuktu işte. Ama şımarıklığı beni iyiden iyiye gıcık etmeye başlamıştı. Büyük bardağı elinden alırken, 'Teşekkürler.' diye mırıldandım. Bardağı dudaklarıma doğru götürdüğümde o da arkasına dönmüştü. Hiç istifimi bozmadan bir yudum aldıktan sonra suyu olduğu gibi kafasından aşağı boşalttım. 'Bence senin de biraz temizlenmen gerekiyor, küçük kardeş. Denetlemeye gelenlerin üzerinde iyi bir izlenim bırakmalıyız ne de olsa.' Bardağı mutfağa götürüp tezgahın üzerine ters kapattığımda Aria burnundan soluyordu. Omzumu silktim ve hiçbir şey olmamış gibi merdivenlerden sinema salonumuza doğru inmeye başladım. Salondan sonra en dağınık yer burasıydı. Tam çöpleri toparlamaya başlamıştım ki, merdivenlerin başındaki kapı kapandı. Bakışlarımı kaldırıp da öfkeyle bakan Aria'yı gördüğümde, eğleniyormuş gibi bir ifadeyle çöp poşetini bir kenara bıraktım. 'Temizlik mi istiyorsun ağabey?' dedi kardeşim dişlerinin arasından. Tek kaşımı kaldırdım, küçümser bakışlarım Aria'nın adımlarını takip ediyordu. 'Bence en iyisi senden başlayalım.' İfadem değişmedi, ama sözlerindeki imalı ton, duruşumun biraz daha gerilmesine, saldırıya hazır hale gelmesine neden oldu. Yine de suskunluğumu korudum ve o sinema alanına inene kadar bekledim.
Leonardo di Muérte
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Leonardo di Muérte

MesajKonu: Geri: 11. Temizlik Denetlemesi   11. Temizlik Denetlemesi Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 6:35 pm

Sinema salonunda kimse beni fark etmemişti oracıkta yerleri süpürüyordum ve bir kavga vardı . Pislik içerisindeki yerleri süpürmekten başımı kaldırıp Allen'ı dürtüp " Dert etme . " diye fısıldadım . Tam o sırada Aria aşağı indi ve tekrar Allen ile laf dalaşına girdiler . Sanırım yeni kardeşlerim pek huzurlu tipler değillerdi . İkisinin kavgasını çekemezdim . Ayırmaya kalktığımda bende bir çift laf yedim . " Sizle mi uğraşacağım . " diyip süpürmeye geri döndüm . Bağırışları her yerde yankılanıyordu . Sinirim bozulduğundan sinemadan dışarı çıktım . Yapabileceğim bir iş var mı diye ararken aklıma bulaşıklar geldi . Gerçekten unutulmuştu . Bulaşıkları yıkayıp düzenlice sıralamaya başladım . Ellerim sırılsıklam olmuştu ama tümünü yıkamıştım . Hemen ellerimi kurulayıp . Bir dolabın içine teker teker koydum . Sanırım kardeşlerimin kavgası bitmişti . Sessizleşmişti kulübe . Mutfağın kalan kısımlarınıda elime bir bez alarak silmeye başladım . Öbek öbek toz çıkıyordu . Ne kadar pis diye iç geçirdim . Yeteri kadar temiz olduğunu düşündükten sonra . Kalan birkaç çöpü alıp çöp torbasına attım . Nasıl olsa başkası gelip atardı çöpü mutfak bittiğine emin olunca . Kulübenin geri kalan kısmını temizlemek için mutfaktan çıktım .
Allen Jacques Harth
Allen Jacques Harth

MesajKonu: Geri: 11. Temizlik Denetlemesi   11. Temizlik Denetlemesi Icon_minitimePtsi Nis. 11, 2011 12:29 pm

Bu küçük bücür neyle uğraştığını sanıyordu bilmiyorum ama, şu anda beni öfkelendirmekten çok uzaktı. Sanki can sıkıcı bir sivrisinek vızıldıyordu kulağımın dibinde. Onu ti'ye almadığımı açık açık belli ederek sessiz sakin toplamaya devam ettim sinema salonunu. Ancak Aria, temizlik görevine geri dönmek yerine, orda durmuş konuşmaya devam ediyordu. 'Bırak bu kulübeyi, seni bu kampa nasıl aldılar bilmiyorum. Bizi herkese rezil ettiğinin farkındasın, değil mi?' Ah, bu konuda kesinlikle farklı düşüncelerimiz vardı. Şımarık ve bir anı bir anını tutmayan Aria, kendini bir şekilde içine düşürdüğü saçma sapan durumlar sayesinde, sessiz sedasız bir köşede duran bana göre çok daha fazla dikkat çekiyordu - tabii ki bu dikkatin iyi yönde olduğu da tartışılırdı. 'Sırf sen gözü dönmüş bir katil olduğun için kimse bize gereğinden fazla yanaşma cesareti göstermiyor.' Parmaklarımın, elimde tuttuğum süpürgenin üzerinde kasıldığını hissettim. Bir anda olduğum yerde çakılmış gibi donup kalmıştım, sanki nasıl hareket edilmesi gerektiğini unutmuş bir heykel gibiydim. Sarf ettiği onca saçma sapan lafı dinlemedikten sonra, bu son sözleriyle üzerimde yarattığı etki, Aria'yı baya keyiflendirmişti anlaşılan. 'Merak ediyorum ya. Sadece bir an kontrolünü kaybettiğin için mi öldürdün o insanları, yoksa canın sıkıldığında seri katillik yapmaya devam mı ediyorsun? Hani bir gece elinde o aptal bıçağınla tepemizde dikilmeyeceğinin bir garantisi var mı?' Titreyen ellerimden süpürgenin düştüğünü fark etmemiştim bile. Söylediği şeylerin basitliğini bir yandan algılayabiliyordum, ama bir yandan da geri dönüşü olmayacak bir şekilde öfkelendirmişti beni. Yavaşça küçük kız kardeşime döndüğümde, hayal meyal salona giren diğer insanları gördüm. 'Bir daha söyle.' Aria biraz çekinmiş gibiydi, ama onu azıcık tanıyorsam geri çekilmeyeceğini biliyordum. 'Bir daha söylesene, velet. Benden bu kadar korkuyorsan saygı duymayı da öğrenmen gerekecek. Senin de dediğin gibi, nasılsa ne zaman ne yapacağım hiç belli olmaz, değil mi?' Tam kızın üzerine doğru yürümeye başlamıştım ki, kardeşlerimden ikisinin beni durdurmaya çalıştığını fark ettim. Bunlar Era ve Zack'ti. 'Bırakın beni.' dedim onlara hırlar gibi. Onlara karşı mücadele etmeye, Aria'ya uzanmaya çalışıyordum. Era bir süre sonra pes etti ve kendi işinin başına geri döndü. Sonra Zack bana, 'Boşver, uğraşmaya değmez. Boşver gitsin.' Yüzündeki ifadeden, küçük kız kardeşimize sinir olan tek kişinin ben olmadığımı anlayabiliyordum. Benim kadar damarına basamamış olsa da, kız Zack'i de çileden çıkarıyordu zaman zaman. Üstelik Zack aramızdaki en ağırbaşlı melezlerden biriydi. 'Beni şimdi bırak ya da bırakma, ona mutlaka bir gün haddini bildireceğim.' dedim, ona karşı sakin konuşmaya çalışıyordum ama yine de sesimin buz gibi çıkmasına engel olamamıştım. Zack beni bıraktı ve biraz geriye ittirdi. 'İyi, sonra ne yapıyorsan yap, tamam mı? Ama denetlemeden önce değil! Nyks kulübesinin ilk ona girmesini istiyorum ve bunu bozmanıza izin vermeyeceğim. İşini bitirdiysen çık da hiç değilse biraz temiz hava al.' Ona ters ters baktım ama hiçbir şey demedim. Evet, belki de buradan biraz uzaklaşmak iyi gelecekti. Uzaklaşmak ve Aria'yı saklandığı delikten çıkarıp ona iyi bir ders vermek... En sonunda, gereğinden fazla temiz kokan kulübemizden çıkarken bu düşünce beni gülümsetmeye yetip de artmıştı bile. Biraz daha iyi bir ruh haliyle, arenaya doğru yürümeye başladım.

--RP Bitmiştir--
Alexandra Bethany Daniels
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Alexandra Bethany Daniels

MesajKonu: Geri: 11. Temizlik Denetlemesi   11. Temizlik Denetlemesi Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 2:54 am

Değerlendirmede. Smile

11. Temizlik Denetlemesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zeus Kulubesi Temizlik RP'si (Temizlik Denetlemesi 5)
» Temizlik Denetlemesi -10
» Temizlik Denetlemesi-9
» Temizlik Denetlemesi-11
» Temizlik Denetlemesi 13