Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Canım çok çekti.

2 posters
YazarMesaj
Carmen Gabriel Boudicca
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Carmen Gabriel Boudicca

Canım çok çekti. Empty
MesajKonu: Canım çok çekti.   Canım çok çekti. Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 12:18 am

Kampı dolaşıyordum. Canım sıkılıyordu. Ve canım şey çekmişti... Çilek ! Tarlalara doğru hızlı ve sessiz adımlarla yürümeye başladım. Tarlalar genişti. Gözlerimle taradım ve onları gördüm. Çilekler ! O kadar ağız sulandırıcı görünüyorlardı ki ! Ses çıkarmadan parmak ucumda yürümeye başladım. Etrafa bakarken kalbim deli gibi çarpıyordu. Heyecanımı dizginlemeye çalıştım. Çömeldim ve yavaşça çileklerden birine uzandım. O sırada arkamdan biri fısıldadı.
"Pışşşt !"
Percy Matters
Hekate'nin Çocuğu
Hekate'nin Çocuğu
Percy Matters

Canım çok çekti. Empty
MesajKonu: Geri: Canım çok çekti.   Canım çok çekti. Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 12:46 am

Off sıkıntı sıkıntı sıkıntı ne geldiyse bu sıkıntı yüzünden geliyor başıma.Aslında şu çilek tarlalarıda hiç fena gözükmüyor gözüme.Evet evet fena sayılmazlar.Arenada kılıç eğitimi görenlere fark edilmeden usul usul tarlalara doğru sokuldum ve gözüme kestirdiğim en güzel çileği alıp yiyecektim kii.Birde ne göreyim arkasını dönmüş bir çileğe uzanmış kampçının teki.Pişşşt!.dedim arkasını döndüğü gibi.Seni salak ödümü koparttın! dedi.
Carmen Gabriel Boudicca
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Carmen Gabriel Boudicca

Canım çok çekti. Empty
MesajKonu: Geri: Canım çok çekti.   Canım çok çekti. Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 12:59 am

Sıçrayarak arkamı döndüm. Melz bir çocuk kaşlarını çatmış bana bakıyordu. Derin bir nefes alıp
Seni salak ödümü koparttın! dedim. Bana baktı. "Buraya girmenin yasak olduğunu bilmiyor musun ?" dedi. Bir an afalladım ardından yüzüme tehlikeli gülümseme ekleyerek "Hadi benim canım çekti peki sen burda ne arıyorsun ? " dedim. Şaşırdı. Ve su götürmeyen bir biçimde bocaladı. "Pekala benimde canım çilek çekti." dedi. Aha ! Zaferle gülümsedim. "O zaman ses çkarmadan bir kaç tane yiyelim ardından buradan tüyelim ne dersin ?" dedim Tamam anlamında başını salladı yanıma oturdu.
"Adın ne ?" diye sordum.
Percy Matters
Hekate'nin Çocuğu
Hekate'nin Çocuğu
Percy Matters

Canım çok çekti. Empty
MesajKonu: Geri: Canım çok çekti.   Canım çok çekti. Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 1:15 am

Benim adım Percy,Percy Matters,Hekate Kulübesindenim.Peki ya senin adın nedir?dedim.Benimde Bilanca McQueen,Amphitrite kulübesindenim.Tanıştığımıza memnun oldum.Bu arada çileklerin tadı çok iyimiş.dedi.Bende memnun oldum Bilanca.Evet aynen çileklerin tadı gerçekten bi harika.Çilekleri yemeye öylesine dalmıştık ki arkamızdan gelen Bay D.'yi bile fark etmedik.Hey siz orda ne arıyorsunuz.Çabuk buraya gelin sizinle çok işim var.Lanet olasıca kampçı çocuklar şu cezam bitsede şu iğrenç kampçı bakıcılığımdan kurtulsam.dedi.Ve bizi bütün gücüyle kovalamaya başladı.Sonuçta o bir tanrı ve koşturmayı bırakıp birden önümüze çıkıverdi vee.Demek benim en nadide çileklerimin tadına bakıyordunuz haa.dedi.O kadar afallamıştım ki ne diyeceğimi bilemiyordum.Efendim biz şey ııı..Lafımı bitirmeden Bilanca beni kolumdan çektiği gibi bir çileğin arkasına çekti sanki bi çilek bizi saklayabilecekmiş gibi.Bilanca ne yaptığını sanıyorsun şimdi sayende başımız dahada belaya girecek.dedim.Kapat şu çeneni daha iyi bir planın var mıydı sanki?dedi.
Carmen Gabriel Boudicca
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Carmen Gabriel Boudicca

Canım çok çekti. Empty
MesajKonu: Geri: Canım çok çekti.   Canım çok çekti. Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 1:30 am

"Benimde Bilanca McQueen,Amphitrite kulübesindenim.Tanıştığımıza memnun oldum.Bu arada çileklerin tadı çok iyimiş." dedim bir tanesini ağzıma atarken Bu sırada Bay D. yi farketmemişiz."Hey siz orda ne arıyorsunuz.Çabuk buraya gelin sizinle çok işim var.Lanet olasıca kampçı çocuklar şu cezam bitsede şu iğrenç kampçı bakıcılığımdan kurtulsam" diye kükredi. Yerimden sıçradım ve küfrettim. Koşmaya başladık ama Bay D. önümüzde beliriverdi."Demek benim en nadide çileklerimin tadına bakıyordunuz haa." "Efendim biz şey ııı." diye geveledi Percy. Lafını bitirmeden çilek tarlalarının arkasına çektim onu."Bilanca ne yaptığını sanıyorsun şimdi sayende başımız dahada belaya girecek."dedi. Sinirliydim "Kapat şu çeneni daha iyi bir planın var mıydı sanki ?" dedim ardından devam ettim. " Bak muhtemelen bizi yakalayacak ve ceza alacağız. Sesini çıkarma." dememle birlikte Bay D.nin sert kaba saba elleri kolumu tuttu.Bir eliylede Percy'i tutmuştu.
Süklüm püklüm cezamızı öğrenmeye gittik.
Rp bitmiştir*

Canım çok çekti.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Canım anneciğim..
» canım pegasususm :D
» Canım çok yanıyor...
» İyi Ki Doğdun Canım!
» Demeter Kızları Çilek Aşırıyorlar -Yok Canım! İftira!-