Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Canım çok yanıyor...

YazarMesaj
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

Canım çok yanıyor... Empty
MesajKonu: Canım çok yanıyor...   Canım çok yanıyor... Icon_minitimeC.tesi Mart 05, 2011 5:02 am

Tırmanma duvarına gitmemeliydim.Ne sanıyordum ki? Sağ sağlim dönmek mi? Bu benim için ders olmuştu.İlerlerken ateş çıkması,kolumun yanması,kolumun acısı ile dengemi kaybedip yere düşmemden daha kötü ne olabilirdi ki? Cevap veriyorum bir yerimi kırmam.Acı çekerek revire doğru gitmeye başladım.Hiçbir melez yardım etmiyordu.Sadece bana bakıp birşeyler mırıldanıyorlardı.Tanrı aşkına,bunların insanlıkları nerede kalmıştı? Etrafa baktım.Dayanacak gücüm yoktu.Neyse ki büyük ev'e yaklaşmıştım.Derin bir nefes aldım.Büyük eve geldiğim de direk rrevirdeki yatağa uzandım.Neyse ki rahat biryer bulmuştum.Ancak revirde ki koku hiçte güzel değildi.Malesef düştüğümde parfümüm de kırılmıştı.Güne kötü başlamıştım.Gözlerim yavaş yavaş kapanmaya başladı.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Uyandığımda karşımda bir sentor gördüm.Kadın sentor bana gülümsüyordu.Gülümsemesi o kadar sıcaktı ki bir anlığına acımı unutavermiştim.Ona karşılık vermek için bende gülümsedim.Birkaç dakika böyle durduktan sonra sentor yanıma yaklaştı.Baya bir ağrı olan kolumu hafifce tuttu ve incelemeye başladı.Daha sonra bana döndü. "Sorun yok,sadece çatlamış.Birkaç gün dinlenmen gerek,macera yok.Afrodit melezi." Kafamı salladım.Birkaç gün mü? Çok canım sıkılacaktı.Zaten kulübemde tüm kardeşlerim kulüpte değil,hep dışarıda veya maceraya çıkmış oluyorlardı.Çok canım sıkılacaktı.Belki de Kev'e söylerdim,kulübeme vakit geçirmeye gelirdi.Ama onu işlerinden alıkoymazdım.Sadece birkaç gün dedim kendime.Sadece birkaç gün,dayanmalısın...
Yatağa kalkmaya çalıştım.Sentor acı çektiğimi görünce beni tekrar yatırdı.Dinlenmemi istediği kesindi.Ama kulübemde dinlenmek dha iyi olabilirdi.Sentor sanki aklımı ouyormuş gibi kafasını salladı ve kalkmama yardımcı oldu.Kulübeme nasıl gidecektim? Sentor birden beni üstüne bindirdi.Hiçte rahtsız olmuş gibi bir hali yoktu.Galiba zayıf olduğum için birşeyler hissetmiyordu.Bu benim içn iyi bir haberdi.Sonunda yediğim onca berbat otlar kendini göstermişti.Kendi kendime gülümsedim.Etrafa baktım.Kulübelere yaklaşmıştık.Daha şimdiden sıcacık yatağımın hayalini kuruyordum.Sentor bir anda surdurdu.Beni aşağıya indirdi. "Dinlenmelisin,küçük melez." Kafamı salladım.Kapıyı açtım ve arkama baktım.Sentor geri gidiyordu.Kısa süre sonra gözden kaybolmuştu bile.Kendi kendime gülümsedim ve yatağıma uzandım.Gözlerimi yavaş yavaş kapattım.Gerçekten çok yorulmuştum.
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com

Canım çok yanıyor...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Canım anneciğim..
» canım pegasususm :D
» İyi Ki Doğdun Canım!
» Canım çok çekti.
» Demeter Kızları Çilek Aşırıyorlar -Yok Canım! İftira!-