Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Demeter Kızları Çilek Aşırıyorlar -Yok Canım! İftira!-

2 posters
YazarMesaj
Leslie Ashdown
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Leslie Ashdown

Demeter Kızları Çilek Aşırıyorlar -Yok Canım! İftira!- Empty
MesajKonu: Demeter Kızları Çilek Aşırıyorlar -Yok Canım! İftira!-   Demeter Kızları Çilek Aşırıyorlar -Yok Canım! İftira!- Icon_minitimeSalı Ocak 25, 2011 7:52 am

O gün yine canım sıkılıyordu. Kampı yine geziyordum. Sabahın körüydü daha. Yapacak hiçbir şey yoktu. Ama sonra aklıma bir fikir geldi. Macera istemiyor muydum? Evet. O zaman küçük bir macera yaşamanın vakti gelmişti! Hemen kulübemize gelip Maya'yı uyandırdım. ''Maya, hadi, kalk! Tarlaları soyalım ne dersin? Hadi uyan! Canım sıkıldı yahu!''
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Demeter Kızları Çilek Aşırıyorlar -Yok Canım! İftira!-   Demeter Kızları Çilek Aşırıyorlar -Yok Canım! İftira!- Icon_minitimeSalı Ocak 25, 2011 8:39 am

Çok güzel bir rüyadaydım. Annem Apollon'dan ayrılmıştı. Kardeşlerim iyice kampa yerleşmiş ve herşey yoluna girmişti. Ama bu rüyadan Leslie'nin sesiyle uyandım. ''Maya! Haydi kalk!'' Homurdandım ve arkamı döndüm. Onun diğer dinlediklerini dinlemedim bile. Sonunda Leslie beni öyle bir sarstı ki, az kalsın ranzanın alt katından düşüyordum. ''Ah! Leslie! Daha ilk günlerinde böyle yerinde duramıyorsan..'' Ama ben de ilk günlerimde böyleydim o yüzden onu suçlayamazdım. Leslie bu arada hızla giyiniyordu. ''Nereye gidiyorsun?'' diye sordum. ''Bilmiyorum, kafama nereye eserse.'' Onun kampta kaybolmasına izin veremezdim. ''Beni de bekle!'' dedim ve üzerime bir şeyler geçirmeye başladım.
Leslie Ashdown
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Leslie Ashdown

MesajKonu: Geri: Demeter Kızları Çilek Aşırıyorlar -Yok Canım! İftira!-   Demeter Kızları Çilek Aşırıyorlar -Yok Canım! İftira!- Icon_minitimeÇarş. Ocak 26, 2011 8:32 am

Maya'yla birlikte hızlı hızlı yürümeye başladık. Ne tarafa gitsek diye düşünüyordum. Kampın tarlaları? Evet! Oradaki o çilekler var ya, üf. Manyak şeyler doğrusu ama onları sadece dışarıdan görmüştüm..belki de yemenin zamanıydı. Tarlalara doğru yürümeye başladım ve Maya'ya dönüp ''Çilek aşırsak biraz? Çok güzel görünüyorlar! Lütfen!'' Ama çilekler bu sefer cidden harika görünüyorlardı. Ağzımın suyu akmaya başladı. Sonra Maya ''Sanırım..eh olabilir aslında.'' dedi. Tarlaya daldık diyebilirim. Öyle çok yiyordum ki nefessiz kaldım sanırım. Artık yiyemeyecek hale gelmiştim. Müthiş lezzetlilerdi ne olursa olsun. Yemeye devam etmeye hazırlanıyordum ki Maya'ya baktım o da aynı benim gibiydi.

Demeter Kızları Çilek Aşırıyorlar -Yok Canım! İftira!-
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Canım çok çekti.
» Afrodit ve Hermes kızları Kılıç kullanıyor! :)
» Canım çok yanıyor...
» İyi Ki Doğdun Canım!
» canım pegasususm :D