Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Evim mi ? Hiç Sanmıyorum.

YazarMesaj
Carmen Gabriel Boudicca
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Carmen Gabriel Boudicca

Evim mi ? Hiç Sanmıyorum. Empty
MesajKonu: Evim mi ? Hiç Sanmıyorum.   Evim mi ? Hiç Sanmıyorum. Icon_minitimePaz Haz. 26, 2011 1:50 am

Yataktan hızlıca kalktım ve kulübemde uyanık biri var mı diye düşünerek etrafı dinledim. Molly burnumda tütüyordu. Kafamda oluşan çılgınca planı uygulamaya koyacaktım. Beş dakika olmadan ahırlara ulaştım. Hafif bir ıslık çaldım.
"Rebelian ?" Sinirli bir at kişnemesi geldi.
"Sessiz ol oğlum." diye fısıldadım bölmesine yönelirken. Bölmesine vardığımdı bir çift altın-gümüşi göz beni karşıladı. Her zamanki gibi huysuzdu.
"Gidiyoruz."
--
Okul binasına vardığımdan Rebelian'dan indim. Burası sıradan bir okuldu. Öğrencilerin anne babası ve düzenli bir hayatı vardı.Okulun arka tarafında demir parmaklıklarla ayrılmış yatakhane vardı. Kimsesizler yurdu artık adı her neyse. Parmaklıklara ustaca tırmandım. Ve kendimi aşağı bıraktım.Tok bir sesle yabani otların arasına düştüm. Kafamı kaldırdım ve Molly'le kaldığımız odadnın penceresine baktım. İkinci kattaydı ve şansıma penceresi açıktı. Bayan Mawrence' ın her gün oğluna kesmesi için bağırdığı ama oğlunun bir türlü kesmediği kalın sarmaşığa baktım. Böyleleri Amazon ormanında çıkar diye düşündüm. Elime gelen en kalın dalını aldım. Ayaklarımı duvara koydum ve dengemi sağladım. Yavaş yavaş pencereye tırmandım. Pencerenin pervazına geldiğimde bir elimi bıraktım ve dengemi kaybettim. Dudaklarımın arasından engel olamadığım kısık bir çığlık kaçtı. Rebelian uzaktan huysuzca kişnedi. İçimden birşey yok oğlum diye geçirdim. Rebelian'la uçabilirdim. Ama kocaman kanatlarını çıkardığı ses çok gürültülüydü ve uykusu hafif olan çocukları uyandırabilirdi.Pervaza tutunup kendimi içeri çektim. Yatağıma baktım. Boş ve topluydu. Yatağımın hemen üstünde çakılı demir parçasına baktım. Her sabah barfiks çekerdim. Bu yüzden kollarımda hafif kaslar vardı.Hiçte çirkin durmuyorlardı.Molly ve beni korumak için daha güçlü olmam gerektiğini biliyordum.İç çektim. Molly'nin yattığı yatağa baktım. O kadar ufaktı ki. Sarı saçları yastığa dağılmıştı. Sert kirden çatallaşmış saçlarını okşadım. Her sabah ki banyo sırasında bir çok çocuğu iterdim ve duşa Molly'le beraber girerdim. Zavallı Molly zar zor yıkanıyor olmalı diye düşündüm.
Ardından omzunu hafifçe dürttüm.
"Molly ?" diye fısıldadım. Hafifçe kıpırdandı ve bana doğru döndü. Gözleri yarı kapalıydı.
"Hımm." dedi homurdanarak.
"Molly. Benim aç gözlerini." dedim fısıldayarak. Odaksız gözler hafifçe aralandı. Soluk mavi gözleri gözlerimle buluştuğunda faltaşı gibi açıldı. Ağzının dehşetle açıldığını gördüğüm an elimle ağzını kapattım.
"Ses çıkarma." Kafasını evet anlamında salladı. Gözlerinden yaşlar dökülüyordu.
Elimi ağzından çektiğim an bana sımsıkı sarıldı ve hıçkırarak sessizce ağlamaya başladı. Sımsıkı sarıldım.Gözüme dolan yaşların kontrolünü kaybetmiştim. İçini boşaltana kadar ağlamasına izin verdim. Geri çekildi. Çekildiğin an elmacık kemiklerinin şişmiş dudağının patlamış olduğunu gördüm. İçimden yükselen öfke gücümü tetikledi. Kolyemin parladığını ve boynumu ısısıyla yaktığını hissediyordum.
"Kim yaptı ?" Sorduğum an cevabını biliyordum.
Gözlerini sıkıca birbirine kenetlediği ellerine dikti.
"Nerde olduğumu sormayacak mısın ?" Başını hayır anlamında salladı.
"Beni neden bıraktın ?" dudaklarından dökülen kelimeler içimi dağladı. Gözyaşlarım tekrar gözüme hücum etti.
"Ah Molly. Seni bırakmak istemedim ki." dedim ve fırsat vermeden ona başıma gelen her şeyi anlattım. Anlatmam bittiğinde gözleri parlıyordu.
"Tanrılar ve Tanrıçalar ha." dedi.
"Evet Molly." dedim.
"Bende gelebilir miyim ?"
"Molly seni almak isterim biliyorsun ama şu an bu mümkün değil."
"Bilanca ailemi bilmiyorum belki onlardan biri Tanrı yada Tanrıçadır ?" Ona baktım. Gözlerindeki umutu görebiliyordum.
"Bak sana ne göstericeğim"dedim pencereye yönelirken. "Rebelian buraya gel oğlum" dedim içimden. Güçlü kanat sesleri suydum ve Rebelian pencereye yanaştı. Molly hayretle ellerini ağzına götürdü.
"Aman Tanrım. Bu çok çok güzel." Rebelian'a yaklaştı. Ellerini uzattı. Rebelian kıza bir bakış attı ve burnuyla elini dürttü.
Adi hayvan diye düşündüm sırıtırken. Alt kattan gürültüler geldi. Kendimi bir hamlede Rebelian'ın sırtına attım.
"En kısa zamanda geliceğim Molly.Söz veriyorum."

Evim mi ? Hiç Sanmıyorum.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Evim Evim Güzel Evim
» ¨Yeni Evim¨
» Yeni Evim
» Yeni Evim
» Yeni Evim..