Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

¨Yeni Evim¨

YazarMesaj
Amy Kleppy
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Amy Kleppy

¨Yeni Evim¨ Empty
MesajKonu: ¨Yeni Evim¨   ¨Yeni Evim¨ Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 3:52 am

Yanımdaki ''satir'' beni üstünde kocaman harflerle Hermes yazan kulübeye götürdü.Kapıyı açtı ve içeridekilere:

-Hey millet Hermes'in çocukları gelsin buraya diğerleri işine baksın dedi.İçerisi öylesine kalabalıktı ki bir an korkmuştum hiç böyle kalabalık ortamlarda bulunmamıştım.Sonra yanıma sadece 1 kişi geldi düşünebiliyor musun sadece 1 kişi , kulübede milyonlarca-tamam abarttım-kişi var ve bunlardan bir tanesi mi Hermes'in çocuğuydu.Yanıma gelen güzel iyi birine benzeyen bir kızdı.

-Merhaba ben Aly
-Bende Amy, kulübe niye bu kadar kalabalık.?
-Bende ilk geldiğimde şaşırmıştım bunlar babalarını veya ailelerini bilmeyen çocuklar ilk olarak bizim kulübeye gelirler sonra giderler kendi kulübelerine
-Anladım peki biz niye bu kadar az kişiyiz?
-Aslında bir kardeşimiz daha var ama ortalıklarda yok tanışırsınız biraz sonra dedi gülümseyerek sonra yatacağım yeri görmem için içeri girdik ve konuşmaya devam ettik.Aslında buraya gelir gelmez kanım ısındı sonuçta burası benim yeni evimdi.

¨Yeni Evim¨
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni evim
» Yeni Evim
» Yeni Evim..
» Yeni evim.
» Yeni Evim