Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni Evim..

YazarMesaj
Kevin Least
Dionysos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Dionysos'un Çocuğu/Kulübe Lideri

Yeni Evim.. Empty
MesajKonu: Yeni Evim..   Yeni Evim.. Icon_minitimeC.tesi Ocak 29, 2011 7:05 am

Kamp danışmanlarıyla kampın tamamını gezmiştik.Ama benim ilgimi sadece kulübem çekiyordu.Bana 2 kardeşimin olduğunu söyleyince sevindim.En azından kulübemde tek başıma olmayacaktım.Beni kulübelerin olduğu yere bıraktılar.Kulübeleri incelediğim zaman benim kulubem fazla ihtişamlı değildi.Ama bu hiç umurumda değildi.Dionysos'un oğlu olmak beni çok
mutlu etmişti.Diğer kampçılar Olimposlu ailelerinin onlara hediye verdiğini söyledi. Babamla tanışmıştım ama Dionysos acaba banada hediye verecek miydi?Bunu düşünmenin zamanı değildi.Artık yeni bir yuvam ve kardeşlerim olacaktı.Kulübeye girdiğimde etraf çok sessizdi.Ama bu da ne?Her yer şaraplarla doluydu.Eee... Dionysos'un çocuğuyuz
sonuçta.Ama ilginç birşey gördüm.Odada 3 tane dolap aynı zamanda 3 tane de yatak vardı.Demek ki birileri benim için hazırlık yapmıştı.Buna çok sevindim.Hemen kıyafetlerimi dolabıma yerleştirdim ve yatağıma uzandım.Yatağım çok rahattı.Evet yatak çok rahattı.İşte bunları düşünürken yeni evimde Dionysos Kulübesin'de uyuya kalmışım..

Yeni Evim..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni evim
» Yeni Evim
» ¨Yeni Evim¨
» Yeni evim.
» Yeni Evim