Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ateş Taşı 73-5

2 posters
YazarMesaj
Elena Martin
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Elena Martin

Ateş Taşı 73-5 Empty
MesajKonu: Ateş Taşı 73-5   Ateş Taşı 73-5 Icon_minitimePerş. Haz. 23, 2011 1:08 am

Pegasuslarla Empire State Binasından ayrılırken içimde tuhaf bir his vardı. Bu his açıklayacağım türden değildi ama galiba bu zor bir görev olacaktı. Calvin'le ne yapacağımızı konuşmamıştık. Poseidon'un sarayına nasıl gireceğimize dair en ufak bir fikrim bile yoktu. Sadece Calvin'i takip ediyordum. Calvin pegasusuyla kıyıya doğru gidiyordu. Onun hemen arkasındaydım. Şehir ise ayaklarımın altındaydı. Her yeri çok net bir şekilde göre biliyordum ama insanlar bizi göremiyordu ya da en azından kanatlı atlarla uçtuğumuzu göremiyorlardı. Kısa bir uçuştan sonra kıyıya geldik ve aşağıya indik. Pegasuslarımızı yolladıktan sonra Calvin'e "Ne yapacağız?" diye sordum. Calvin ileride bulunan tekneleri işaret ederek "Teknemle canavarla denizine gideceğiz, oradan da sevgili amcamın sarayına gideceğiz." dedi. 'Sevgili amca' derken alaycı bir ses tonuyla demişti. Bunun üzerinde durmayarak yürümeye başladık. Teknelerin oraya gidiyorduk. Calvin'in bir teknesi olduğunu bilmiyordum. Gerçi kim bilir bilmediğim daha neler vardı. Teknelerin arasından bir teknenin yanına gittik ve içine girdik. Gayet güzel ve şık bir tekneydi. Calvin vakit kaybetmeden kaptan bölümüne gidip tekneyi sürmeye başladı. Ben de içeri gidip kendime hafif bir içki hazırladım. İçkiyi alıp teknenin en uç noktasına gittim ve denizi izlemeye başladım.
Calvin Drake Westin
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Calvin Drake Westin

Ateş Taşı 73-5 Empty
MesajKonu: Geri: Ateş Taşı 73-5   Ateş Taşı 73-5 Icon_minitimePtsi Haz. 27, 2011 9:21 pm

Elen'i tekneme götürmüştüm. Bu tekneyi yaklaşık iki yıl önce almıştım. Kampa geldiğimden beri çok yardımı dokunmuştu. Çünkü nedense hep yolum canavarlar denizine düşüyordu. Tekneye biner binmez kaptan bölümüne gittim ve tekneyi çalıştırdım. Bir adamın halatı çözmesiyle beraber iskeleden uzaklaşmaya başladım. Hızla gidiyordum. Denizde suları kenara iterek ilerlerken yüzüme de soğuk deniz havası çarpıyordu. Bir Hades oğlu olarak tabii ki denizi de sevmiyordum. Sevmediğim yollarda ilerlemek hiç hoşuma gitmiyordu ama buna mecburdum. Elen'e doğru baktım. Bir kadeh içki almıştı ve okyanusun karşısında içiyordu. Yani keyfi gayet yerindeydi. "Bana da bir kadeh koysana!" diye bağırdım. Elen bana baktı ve "Olmaz, sarhoş olmamalısın." dedi. Bir kahkaha attım ve "Bir kadehle sarhoş olmam." dedim. Elen bana beş saniye boş boş baktıktan sonra oturduğu yerden kalktı ve içeri girip bir kadeh kırmızı şarap doldurdu. Sonra yanıma geldi ve kadehi uzattı. Sol elimle kadehi aldıktan sonra Elen'e teşekkür ettim ve bir elimle içki içmeye, diğer elimle ise tekneyi sürmeye başladım.

Ateş Taşı 73-5
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ateş Taşı 73-3
» Ateş Taşı 73/4
» Ateş Taşı 73-2
» Ateş Taşı
» Rüyaların Güzelliği ve Taşı