Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Çilek Derdi.

2 posters
YazarMesaj
Philomela Morgenstern
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Philomela Morgenstern

Çilek Derdi. Empty
MesajKonu: Çilek Derdi.   Çilek Derdi. Icon_minitimeSalı Haz. 21, 2011 12:29 am

Canım inanılmaz derecede çilek çekiyordu. Muhtemelen hamileliğimden kaynaklanan bu durum sonucunda günlerdir çilek istiyordum. Fakat kulübemizde ya çilek yoktu, ya da ben bulamamıştım. Abilerimden birine kulübede çilek olup olmadığını sormaktan korkuyordum ve artık iyice paranoyaklaştığım için kız kardeşlerimden birine bu soruyu sorarken abilerimden birinin bunu duyabileceğini düşünüyordum. Kısacası gereksiz korkaklıklar yüzünden delicesine istediğim çileği günlerdir yiyemiyordum. Çilek hasretiyle yanıp tutuşurken göz ucuyla masama baktım. Masamın üzerinde harita vardı, gülümsedim ve kendimi öne iterek yatağımdan kalktım. Haritayı incelerken gözüme Kamp Marketi ve Bay D.'nin Tarlaları çarpmıştı. Muhtemelen Kamp Marketi'nde vardı fakat henüz daha benim drahmilerim yoktu. Bay D.'nin de ne olduğunu bilmiyordum. Korkunç bir yaratık, belki de bir canavar? Herhalde bunu sormamdan bir zarar gelmezdi. Salona doğru ilerledim, Sel üçlü koltukta oturuyordu. Çaprazındaki koltuğa oturdum. Yeşil gözleri daha önce hiç görmediğim şekilde parlıyordu, elinde bir papatyayla oynuyordu ve bunu muhtemelen ona Trist vermişti. Sel'e dönerek sordum. "Bay D. kim veya ne oluyor?" O sırada yanımızdan geçen Robyn bize garipseyerek baktı. Onun odasına girmesini bekleyen Sel, Robyn odanın kapısını kapatınca anlatmaya başladı. "Üzümler ve Şaraplar Tanrısı'nın kısaltılmışı. Hatta burada bir tarlası var; çilek, üzüm, elma bol bulunur. Ama bana sorarsan gitmeni önermem, hele bu halinle." dedi ve ardından tekrar papatyasına döndü. Gülümsedim, Sel'e teşekkür ederek odama gittim. Dolabımı açtım ve hızlı bir şekilde üzerime turuncu kamp tişörtümü geçirdim. Saçımı bol bir şekilde tepeden topladıktan sonra hazırdım, elimde harita Bay D.'nin Tarlalarına doğru ilerlemeye başladım. Yolda ilerliyordum, tam karşımda bir elme ağacı gördüm ve gülümsedim. Sanırım olmak istediğim yere gelmiştim. Yerde duran kırmızı, sulu, tatlı, minik meyveleri görünce çığlığı bastım. "Çilek..." dedim ve yere eğildim. Bir yandan cebime dolduruyordum, diğer yandan ağzıma. Çileklere adeta tapınırcasına bakarken birden arkamda bir nefes hissettim. Gözlerim büyümüştü, karnımı tuttum. Gerçekten korkuyordum. Ne yapacağımı bilmiyordum, son kez çileği ısırdım.
C. Scarlett Stanislaus
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
C. Scarlett Stanislaus

Çilek Derdi. Empty
MesajKonu: Geri: Çilek Derdi.   Çilek Derdi. Icon_minitimePerş. Haz. 23, 2011 9:47 pm

Sabah erkenden kulübeden çıkmıştım.Canım kampı turlamak istiyordu.Öyle de yaptım.Fakat tam tarlanın önünden geçerken burnuma lezzetli çilek kokuları geldi.Dayanamadım,yasak olduğunu bile bile Bay D.'nin tarlalarına doğru yöneldim.Attığım her adımda çilek kokusu daha da yoğunlaşıyordu.Bu kokuya bayılıyordum zaten.Hele şimdi.Tarlanın kapısının oraya varınca derin bir nefes aldım çünkü yani burası Bay D.'nin tarlası ne olur ne olmaz.Kapının tellerinde sarmaşıklar vardı ve sarmaşıklarda da çilek.'Lezzetli bir çilek ordusu' derdi Thay buna.Haklıydı çünkü bunlar yaratığa da dönüşebilirdi.İçeri adımımı attım.Az ileride buğdayların hemen yanındaki çilek tarlasının bölümünde neredeyse kamuflaj yapmış gibi görünen Philomela'yı gördüm.Şanslıydım ki o beni görmemişti.Parmaklarımın ucunda yavaş yavaş ona doğru ilerlemeye başladım.Neyse ki spor ayakkabımı giymiştim,terlik giyseydim daha çok ses çıkardı.Onun hemen arkasına varınca derin derin nefes alıp vermeye başladım.Birden kesildi.Elinde tuttuğu çileğin kalan parçasını da ısırdı.Tam arkasını dönerken "Mmmmm...Çilekler çok leziz görünüyor." dedim.İrkildi.Ardından da kıkırdadı.Anlaşılan başının derde girmesinden az da olsa korkan bir Hades çocuğuyla karşı karşıyaydım.Bu iyi bir şey,yanı sanırım.Hemen arkasını dönüp bir çilek kopardı bana uzattı."İster misin?" dedi.Başımı 'Evet.' manasında salladım.O da çileği suratıma fırlattı."Heey" dedim."Ehh.Haketmiştin" dedi kahkaha atarak.Böylece bir çilek savaşının başlamasına katkıda bulundu.
Philomela Morgenstern
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Philomela Morgenstern

Çilek Derdi. Empty
MesajKonu: Geri: Çilek Derdi.   Çilek Derdi. Icon_minitimeCuma Haz. 24, 2011 3:44 am

Korktuğum şey başıma gelmemişti, arkamdaki Bay D. değildi, sadece beni korkutmaya çalışan Mel'di. Yüreğim ağzıma gelmişti, karnımdaki bebeği düşünerekten hareket etmesi gerekiyordu. (!) Onu arkamda görünce kıkırdadım, beraber burada gerçekten eğlenebilirdik, Bay D.'ye yakalanmadığımız sürece. Ona çilek uzatmıştım, istediğini söyleyince de suratına fırlatmıştım. Çünkü bunu hak etmişti. Kahkahalar atarak güldüm, ardından o da yerden kopardığı çileği bana fırlattı. Ağzımı sonuna kadar şaşırmışcasına açtım, tek kaşımı kaldırdım ve yere eğilerek üç dört çilek birden kopardım. Hepsini birden Mel'in suratına fırlattım, o da bana bunu sen istiyorsun dercesine baktı ve elinde ne kadar çilek varsa hepsini fırlattı. Ben de koşarak kaçmaya başladım, yere eğilebildiğim müddetçe topladığım çilekleri Mel'in kafasına doğru fırlatmaya başladım. Yüzüm çileklerle dolmuştu, işte benim istediğim de tam olarak buydu. Ağzımın kenarındaki çilekleri yalarken oldukça eğleniyordum. Bir yandan da Mel'in suratını çileklere boğuyordum. Baştan aşağıya kırmızı olmuştuk ikimiz de, bunu da kahkahalarımla destekliyordum. Yakalanabileceğimiz düşüncesini tamamen unutmuş bir şekilde, sadece eğleniyordum.

Çilek Derdi.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Çilek çalarken Kheiron
» Sere'nin Çilek Krizi...
» Çilek Aşırıyoruz
» Çilek Topluyoruz
» Çilek (Ç)almak