Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlk günümün sonu

YazarMesaj
David Killer
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
David Killer

İlk günümün sonu Empty
MesajKonu: İlk günümün sonu   İlk günümün sonu Icon_minitimePaz Haz. 19, 2011 9:48 pm

Kampa geldiğim ilk gün, hiçbir şeyi bilmiyordum. Sadece arkadaşım –satirim- Sergio’yla geziyordum. Bana her yeri tanıtıyordu. En sonunda bana ‘’Şimdi yemek zamanı. Ondan sonra ebebeynini öğreneceksin. Bunun için heyecanlı olmalısın. Değil mi?’’ dedi. Ben, ebeveynimin Poseidon olmasını isterdim; çünkü suyu çok severdim. Aynı zamanda ilk öğrendiğim tanrı da oydu. Yemeğe gitmek için sabırsızlanıyordum. Henüz hiçbir şey yememiştim. Midem gurulduyordu. ‘’Evet. Fazlasıyla heyecanlıyım.’’ dedim. O sırada bir borazan sesi duydum. Sergio ‘’Yemek vakti.’’ dedi. ‘Yemek vaktinin geldiği her zaman böyle mi haber verilirdi? Lanet olsun..’ diye düşündüm. Daha sonra da bir yokuş tırmanmaya başladım. Sergio’nun arkasına geçip yemeğimi aldım. Sergio ‘’Sen şuradaki masada oturacaksın. Şimdilik.’’ dedi. Oraya yöneldim. Hermes Kulübesi’ne ait olduğunu olduğunu anladığım masada hiç kimse hiçbir şey yemişti. Tam yiyecekken oradan biri ‘’Tanrılara adak adamak için beklemelisin.’’ dedi. Ben ise bir şeyler yemek ve içmek için sabırsızlanıyordum. Adağımı adamak için aklıma gelen ilk tanrıyı, Poseidon’u seçtim. Daha sonra yedim. Anfitiyatro denilen yerde üzerimde Hypnos işareti belirdi. Aslında biraz hayal kırıklığına uğramıştım; ama kulübe lideri yanıma geldi ve bana kulübeye kadar eşlik etti.

İlk günümün sonu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Günümün sonu
» İlk Günümün Sonu
» İlk günümün sonu
» İlk günümün sonu
» İlk Günümün Sonu...